reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Takaja123 Tak, tak dopiero dzisiaj mam ;) I póki co ciagle staram się myśleć pozytywnie. Maz ma nocki w tym tygodniu i wczoraj się mnie pytał czy ma wziąć dziś wolne a ja „ale po co??” (Pytał, żebym w razie czego nie została z tym sama cała noc) A ja nawet nie chce dopuszczać do sobie złych myśli ...;)

@Fado123 Czyli pierwsza będę miala obolałe kciuki :p Który tc dziś u ciebie?
 
reklama
@roki_1991 no to się Pani pielęgniarka zapędziła. A Twoja szczepionka bedzie jeszcze do wykorzystania? Aaa co do obniżonego napięcia to hola hola, to raczej pediatra, neurolog, fizjoterapeuta powinien sprawdzić. Ja bardzo szanuję wszystkie pielęgniarki, bo spotkałam na swojej drodze naprawdę cudowne kobiety w tym zawodzie, ale określenie stopnia napięcia mięśni to robota dla specjalisty, także jak chcesz mieć spokojną głowę to do nich. U mojej Ali jedna wypatrzyła zeza. Okulista tego nie potwierdził. Także no.
W ogóle to Ala dzis zaczyna rehabilitację. Te szpitale, operacja rozszczepu, wcześniej antybiotyki, infekcje trochę ją przygasily i trzeba dziecię rozruszać i wzmocnić. Właśnie w tym tygodniu zaczęła w miarę siedzieć. Przy oparciu dla plecków jest ok, bez - już problemy.
A pokaz, prosze, Wikusię.
 
U nas dalej starania.
@ przyszła w poniedziałek, dzisiaj się rozkręcila [emoji2368]
Żyć nie umierać.
Bardzo mi przykro:(
Ja robiłam betę wczoraj i wyniki ewidentnie wskazują na brak ciąży. W sumie to nawet tego się spodziewałam. Fakt, że czekam na @ ale wiem, że przylezie, bo łazi po brzuchu:p Nie martw się może w przyszłym cyklu nam się uda;)
 
Bardzo mi przykro:(
Ja robiłam betę wczoraj i wyniki ewidentnie wskazują na brak ciąży. W sumie to nawet tego się spodziewałam. Fakt, że czekam na @ ale wiem, że przylezie, bo łazi po brzuchu:p Nie martw się może w przyszłym cyklu nam się uda;)

ja miałam cichą nadzieje ale niestety....
walczymy dalej.
 
@COCO o której masz wizyte i który u cb tydzień ?Masz jakieś objawy bo ja żadnych mdłości nie mam tylko ból piersi przyszedł . Ja jutro też wizytuje u gina nr 2 na NFZ. Też się strsuje trochę bo nie wiem co mnie czeka :((
Za resztę wizytujących dziewczynek mocne kciuki trzymam . Musi być dobrze . ;)
 
reklama
Do góry