reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No widzisz, czyli nie do końca jestem stracona :p bo coś tam pamietam:p
Dziękuje za słowa otuchy i również postaram się pocieszyć ciebie w miarę możliwości ;) bo kto jak nie my na tym forum rozumiemy najlepiej co każda z nas przechodzi, jaki stres związany jest z każda wizyta...nawet rodzona siostra tego do końca nie zrozumie, bo tego nie przeszła...
Także proszę o mocne kciuki za jutrzejsza wizytę ☺✊✊
Trzymam trzymam ! ja też mam jutro wizytę ;)
 
reklama
Dziewczyny. Jadę od hematologa. Wszystkie zlecone przez niego badania wyszły w porządku. Kazał jeszcze zrobić: PFA-100, WILL-AK Czynnik von Willebrand (aktywność kofaktora rystocetyny) i WILLEBR Czynnik von Willebranda antygen [ZIE]. Na szczęście na NFZ. Pozdrawiam. W piątek wyjeżdżam na wakacje. :)
 
Dziewczyny, jakiś czas temu pisałam do Was w związku z wynikami histopatplogicznymi po poronieniu (jajo płodowe ze zmianami zgorzelinowymi), wczoraj odebrałam wyniki hist po zabiegu i tam wpisany jest m.in. fragment polipa endometrialnego. Dzwoniłam do swojego lekarza ale stwierdził że to nadal wszystko jest w normie. Dzisiaj byłam u innego, tym razem na NFZ i też żadnych nieprawidłowości nie stwierdził (Zaprosił mnie za to do swojego prywatnego gabinetu, twierdząc że zajmuje się takimi przypadkami jak ja i że powinnam przejść u niego jakąś 3.miesięczną kurację i że po tej kuracji w której będziemy suplementowac różne witaminy A w szczególności d3 z pewnością wszystko będzie świetnie. Dajcie spokój... ) Jedyne co udało mi się od niego uzyskać to badanie na posiew z szyjki macicy o które musiałam prosić. Ja chyba zaczynam tracić zaufanie do lekarzy. Myślicie że powinnam dalej szukać kogoś innego? Czy odpuścić, zrobić tylko badania w kierunku trombofilii, spróbować się odstresować i po prostu starać się o kolejną ciążę...
 
@Karola267 może warto pójść do 8nnego lekarza i prywatnie? Może inaczej podejdzie do sprawy? Ja już dawno przestałam chodzić na NFZ bo nic nie chcieli robić ani usg ani badań, a zawsze po kilka godz w kolejce. Teraz znalazłam super lekarza, który przyjmuje prywatnie 8 nie naciaga na kasę. Dużo razy robił usg i nie musiałam dodatkowo za to płacić. Poszukaj na znany lekarz ginekologa z dobrymi opiniami u siebie w okolicy.
 
Powinno być koło 6-10, skoro ostatnio było powyżej 4. :). Ja bym poszła dziś.
Poleciałam:p jutro wynik.... Nie nastawiam się, ale chcę mieć pewność jak pójdę do gin na wizytę a mam ją w poniedziałek. A dokładnie dziś jest 10 dpo wczoraj było 9 dpo. Testów nie robię bo to sensu nie ma... Test dopiero w sobotę ewentualnie... No sprawdzę to się dowiem i dam znać czy co się dzieje... :p Nie poddaję się, bo jestem nastawiona na następny cykl...
 
reklama
Do góry