reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny wrzucam moje drugie - dziejsze, ogólne badanie moczu. Na pierwszym zdjęciu piątkowy mocz A na drugim dzisiejszy. Jeżeli nie pokazuje bakterii to znaczy że ich nie ma ?? Czy powinni napisać np nieobecne [emoji16][emoji16] bo chyba badają zawsze te same parametry co?
Jeśli któraś pamięta mój problem z nogami to odpukac Ale wasza porada z lykaniem magnezu sprawdziła się. Lykam na wieczór 2-3 I w nocy jest okej.
@Lu_cy kupilam wit c 1000 i pije sok z żurawiny codziennie Zobacz załącznik 992682Zobacz załącznik 992683

Zgadzam się z ginem, jest okej :) pij dużo wody i będzie git :)
A niekoniecznie zawsze są te same parametry. W osadzie wpisują tylko to co znajdą ;) także bakterii brak :)
 
To dobrze ze odpisał ze jest Ok ;) Ja to chyba za bardzo świruje?
I przepraszam, ze cię pomyliłam z kimś innym ale byłam prawie pewna ze to ty pisałaś ze masz infekcje pęcherza o_O:confused: dziewczyny ja na prawdę siebie nie ogarniam ... nie wiem co się ze mna dzieje, nic nie pamietam. Mój się mnie dziś zapytał czy mam rozdwojenie jaźni bo rano przed wyjściem do pracy na niego nakrzyczałam i trzaskalam drzwiami, a po powrocie już tego nie pamietam i poszłam się przytulić i rozmawiałam do niego jakby nigdy nico_O
No ja się już bardzo nie umiem doczekać tej wizyty.. dziś już 2 razy miałam napisanego smsa do położnej z ogromna prośba żeby mnie gdzieś tam wcisnęła na dzisiaj. Ale wytrwałam. Wizytę mam dopiero o 19.20:o dodając do tego pewny poślizg będzie gdzieś po 20. Przecież ja 100 razy zejdę ze stresu w ta środę nim tam dotrę:oo:
 
To dobrze ze odpisał ze jest Ok ;) Ja to chyba za bardzo świruje?
I przepraszam, ze cię pomyliłam z kimś innym ale byłam prawie pewna ze to ty pisałaś ze masz infekcje pęcherza o_O:confused: dziewczyny ja na prawdę siebie nie ogarniam ... nie wiem co się ze mna dzieje, nic nie pamietam. Mój się mnie dziś zapytał czy mam rozdwojenie jaźni bo rano przed wyjściem do pracy na niego nakrzyczałam i trzaskalam drzwiami, a po powrocie już tego nie pamietam i poszłam się przytulić i rozmawiałam do niego jakby nigdy nico_O
No ja się już bardzo nie umiem doczekać tej wizyty.. dziś już 2 razy miałam napisanego smsa do położnej z ogromna prośba żeby mnie gdzieś tam wcisnęła na dzisiaj. Ale wytrwałam. Wizytę mam dopiero o 19.20:o dodając do tego pewny poślizg będzie gdzieś po 20. Przecież ja 100 razy zejdę ze stresu w ta środę nim tam dotrę:oo:
Kurde o pecherzu to ja coś pisalam, bo sikam jak wariatka ledwo wyjdę z kibla A już czuje parcie na pęcherz. Dziewczyny pisały żeby pić wode itp hmmm A ja chyba A pisałam że może to jakaś infekcja ? [emoji16][emoji16] haha nie pamiętam jak to było ale coś Ci dobrze switalo jednak [emoji16][emoji16]
A co do srody to dasz radę bądź cierpliwa i dzielna A zobaczysz będzie wszystko super na wizycie [emoji8][emoji8][emoji8] Ale jak przyjdzie mój czas to będę pisała jak Ty hahaha A Ty może mnie pocieszysz wtedy ? [emoji6][emoji6]
 
To dobrze ze odpisał ze jest Ok ;) Ja to chyba za bardzo świruje?
I przepraszam, ze cię pomyliłam z kimś innym ale byłam prawie pewna ze to ty pisałaś ze masz infekcje pęcherza o_O:confused: dziewczyny ja na prawdę siebie nie ogarniam ... nie wiem co się ze mna dzieje, nic nie pamietam. Mój się mnie dziś zapytał czy mam rozdwojenie jaźni bo rano przed wyjściem do pracy na niego nakrzyczałam i trzaskalam drzwiami, a po powrocie już tego nie pamietam i poszłam się przytulić i rozmawiałam do niego jakby nigdy nico_O
No ja się już bardzo nie umiem doczekać tej wizyty.. dziś już 2 razy miałam napisanego smsa do położnej z ogromna prośba żeby mnie gdzieś tam wcisnęła na dzisiaj. Ale wytrwałam. Wizytę mam dopiero o 19.20:o dodając do tego pewny poślizg będzie gdzieś po 20. Przecież ja 100 razy zejdę ze stresu w ta środę nim tam dotrę:oo:
Ha ha ha mam to samo z pamięcią , masakra wchodzę do sklepu z kartką , a jak jej zapomnę to stoję i patrzę w pułki jak głupia ;D
 
@coco07 to nie rozdwojenie jaźni tylko ciąża [emoji16][emoji16][emoji16] Ja tak mialam w poprzedniej, że bez kija nie podchodź, no talerze latały prawie... A teraz jakoś spokojnie, tylko to sikanie mnie męczyło w 1 trymestrze , teraz też już mam luz [emoji4]
@Dzoana88 musisz pić dużo i dużo sikać [emoji16] To normalne [emoji16]
 
@coco07 to nie rozdwojenie jaźni tylko ciąża [emoji16][emoji16][emoji16] Ja tak mialam w poprzedniej, że bez kija nie podchodź, no talerze latały prawie... A teraz jakoś spokojnie, tylko to sikanie mnie męczyło w 1 trymestrze , teraz też już mam luz [emoji4]
@Dzoana88 musisz pić dużo i dużo sikać [emoji16] To normalne [emoji16]
No wiem kochana, skoro każdy tak mi mówi to znaczy że tak jest [emoji16][emoji16] siedzę w pracy z butelką wody i siorbie [emoji16][emoji16]
 
Jak tam dziewczęta u Was?
Takaja123 jak staranka? Trzymam kciuki;)

A teraz zapytam Was co o tym sądzicie. Słuchajcie okres powinnam dostać 6 lipca. Mój cykl trwa 28 dni owulkę miałam 20, 21 lipca... Termin okresu jeszcze mie nadszedł, ale zrobiłam betę i wynik jest 4,3 czy on przed okresem może wzrosnąć? Od tak sobie? Dodam, że już mi zeszło po poronieniu. Czy możliwe jest aby coś się działo? Bo kompletnie zgłupiałam:( no i robiłam betę wczoraj, wynik dziś... Kiedy teraz ją powtórzyć? Jutro czy dziś?
 
reklama
Do góry