reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Takaja123 dziękuję że pytasz, u nas wszystko super. Antoś dzisiaj skończył 2 miesiące i z tej okazji zaczął przewracac się z brzuszka na plecki. Wczoraj miał szczepienie ale prztrwalismy i nie było źle, Antoś był mega dzielny, chyba bardziej niż mama :) Jak już wcześniej pisałam męczą nas strasznie upały bo ile można w domu siedzieć a nie mam serca Antosia męczyć i gdzieś z nim ujezdzac, dopiero wieczorem i to zazwyczaj późnym idziemy na spacer. No i dużo się cycamy przez te upały ale mam wrażenie że często Antek chce się po prostu napić a nie najeść.
Cały czas czytam co tam u Ciebie i jestem na bieżąco i oczywiście cały czas trzymam za Ciebie kciuki.
 
@Martha86 mięśniaki to nie torbiele. Torbiel to po prostu przerośnięty pęcherzyk graffa, który nie pękł kiedy powinien. Torbiele zazwyczaj nie są groźne jeśli nie dojdzie do skrętu szypułki na której się trzymają. Zobaczysz wszystko będzie dobrze. Torbiele nie wpływają na późniejszą ciążę, także spokojnie ;)
 
Nie daje wody, tylko piers. Wieczorami jeszcze mm. I muszę walczyć z tym nie dawaniem wody, bo teściowa codziennie mi gada "daj się jej napić wody, jej się chce pić".... A ja mowie ze takim dzieciom nie powinno się dawać wody. Następnego dnia powtórka z rozrywki.... I mąż niestety też chce jej dawać wodę. Także ciężki temat. Jak jest ze mną, wody nie ma i kropka ;)
A czemu nie dajesz wody? Dlaczego nie wolno?jak dobrze pamiętam moja mama jak urodziła mojego najmłodszego brata 13 lat temu to dawała wodę letnia z cukrem do picia. Moja siostra też wodę dawała od 1 miesiąca życia. Tylko woda przefiltrowana i letnia.
 
A czemu nie dajesz wody? Dlaczego nie wolno?jak dobrze pamiętam moja mama jak urodziła mojego najmłodszego brata 13 lat temu to dawała wodę letnia z cukrem do picia. Moja siostra też wodę dawała od 1 miesiąca życia. Tylko woda przefiltrowana i letnia.
A w jakim celu dawala takiemu małemu dziecku cukier do wody ? Pytam bo nie mam pojecia [emoji16]
 
Zawsze u nas w rodzinie jak dziecku się pić chciało to dawała wodę ale z pół łyżeczki cukru tylko bo takiej sama wodę letnia nie chcieli pić.
 
reklama
Zawsze u nas w rodzinie jak dziecku się pić chciało to dawała wodę ale z pół łyżeczki cukru tylko bo takiej sama wodę letnia nie chcieli pić.
To chyba jakieś dawne metody, fakt nie mam dzieci ale wydaje mi się że tak się już nie robi bo po co jak dziecko nie zna smaku cukru ? Hmm nie wiem chyba żeby się nie odwodnilo? Nie mam pojecia
 
Do góry