reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
To nie jest głupie pytanie, bo dużo dziewczyn się nad tum zastanawia (a w tym ja) i to jest kolejny temat ilu lekarzy, tyle opini niestety :( Tez jestem farbowana blondynka, mam jużspory odrost i jak powiedziałam przyjaciółce ze chce się zapisać di fryzjera w końcu to na mnie wyskoczyła jakbym nie wiadomo co powiedziała. Dała mi do myślenia i poczytałam troche w necie. Podobno szkodzi amoniak i nie powinno się go używać, lecz bez amoniaku sama farba nie rozjaśni ładnie włosów (tu tez zależy może od rodzaju włosa, jednej dziewczynie rozjaśni, drugiej nie) Noi podsumowując najwiecej razy wyczytałam żeby wstrzymać się z farbowaniem w pierwszym trymestrze. Dlatego ja mam zamiar zapisać się pod koniec lipca to już będzie 13-14 tydzień... i powiem ze jestem w ciąży, dlatego proszę o delikatniejsza farbę, bez amoniaku...trudno ze nie będą takie jaśniutkie jakie bym chciała;) zrobię takie po porodzie:D
Ja też rozjaśniam i mimo że mamaginekolog pisze że to nieszkodliwe, ja wstrzymałam się pierwszy trymestr i poszłam chyba w 14 czy 15 tygodniu. Na szczęście mam sombre i góra podobna do naturalnego więc nie było aż tak widać [emoji4]
 
To nie jest głupie pytanie, bo dużo dziewczyn się nad tum zastanawia (a w tym ja) i to jest kolejny temat ilu lekarzy, tyle opini niestety :( Tez jestem farbowana blondynka, mam jużspory odrost i jak powiedziałam przyjaciółce ze chce się zapisać di fryzjera w końcu to na mnie wyskoczyła jakbym nie wiadomo co powiedziała. Dała mi do myślenia i poczytałam troche w necie. Podobno szkodzi amoniak i nie powinno się go używać, lecz bez amoniaku sama farba nie rozjaśni ładnie włosów (tu tez zależy może od rodzaju włosa, jednej dziewczynie rozjaśni, drugiej nie) Noi podsumowując najwiecej razy wyczytałam żeby wstrzymać się z farbowaniem w pierwszym trymestrze. Dlatego ja mam zamiar zapisać się pod koniec lipca to już będzie 13-14 tydzień... i powiem ze jestem w ciąży, dlatego proszę o delikatniejsza farbę, bez amoniaku...trudno ze nie będą takie jaśniutkie jakie bym chciała;) zrobię takie po porodzie:D
Farba z amoniakiem jest mimo wszystko bezpieczniejsza bo amoniak ulatnia się po 15 minutach. A sole amonowe z farb bez amoniaku po miesiącu
 
Mam wyniki męża. Morfologia i spermiogram
Kształty normalne 45%
glowice okrągłe 3%
Nietypowe8%
Zaburzenia12%
Podwójne 5%
Deformacja środkowych kawałków 0%
Nienormalne podwójne i elementarne wici12%
Gięte wici 8%
Inne odchylenia 7%
Komórki spermowe 1
Leukocytów 0
Eurocyty czy coś takiego [emoji23][emoji23] 3
Innych widocznych cech nie ma
Ocena dobra

Po obserwacji 4 godzinnej ruchliwość plemników wynosi 15%

Dziewczyny proszę o wypowiedzenie się na temat wyników morfologi i nasienia mojego męża.
Ja się nie znam, ale z tego co widać to 45% jest prawidłowych plemników. Jak patrzę na 0% mojego męża , to te 45% wydaje mi się super wynikiem
 
reklama
Do góry