reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Martha86 mój syn kończy w tym roku 9lat, ginka wypomniała mi mój wiek (32 wiosny), że to mogło być przyczyną poronienia.

@młoda1994 wreszcie trafiłaś na sensownego gina. Trzymam kciuki.
Właśnie też mam 32 lata jak widać po nicku... Nie chciałam o tym pisać, ale poprzedni lekarz powiedział do mnie " po co pani więcej dzieci, w tym wieku to już pracować na te co się ma i cieszyć się, że zdrowe" zabolało mnie to... Też uważał, że mój wiek może być problemem... Poprzednie życie miałam złe, bardzo złe... Postanowiłam je zacząć od nowa, uciekłam od męża, było bardzo ciężko... Poznałam mojego obecnego już niebawem męża, teraz to jest piękne życie, cudowne... Gdybym mogła jeszcze zajść w ciążę i ją szczęśliwie donosić nic by więcej nie było nam trzeba. Powiem jeszcze, że stres mam ogromny przez byłego, ciągle zastrasza i grozi i bardzo to przeżywam... Jak tylko go zobaczę serce mi normalnie staje ze strachu, staram się omijać szerokim łukiem miejsca gdzie on może byc, ale moje miasteczko jest bardzo małe. Sama nie wiem, co może być przyczyną poronień. Te kariotypy postaram się zrobić... Pójdę do ginki i zobaczę co ona mi powie. Moim zdaniem wiek w którym my jesteśmy jest odpowiedni, moja kuzynka ma 43 lata i dopiero zaszła w pierwszą ciążę:tak: także wiekiem nie zawracam sobie głowy, sporo moich znajomych ma pierwsze dziecko dopiero po 30
 
Dziewczyny udanych wizyt Wam życzę :) trzymam kciuki żeby wszystko było po Waszej myśli :)

Ja ostatnio mało się udzielam ale podczytuje Was cały czas. Chyba trochę chce się odciąć od tematu dziecka bo mimo że postanowiłam narazie odłożyć starania to cały czas myślę o tym jak bardzo chcę być w końcu mamą... No ale wracam do pracy od poniedziałku to może troszkę mi to pomoże. Chociaż strasznie mi się nie chce po tym skróconym urlopie macierzyńskim wracać ;p kupiliśmy tez ogródek działkowy więc zabijam czas jak tylko się da. No i przestawiam się na nowe nawyki żywieniowe w związku z IO.
@Takaja123 już za chwile i Ty wrócisz do starań, super. Oby już tą wizyta kontrolna potwierdziła że wszystko jest dobrze i można ruszać pełna parą :)
 
Właśnie też mam 32 lata jak widać po nicku... Nie chciałam o tym pisać, ale poprzedni lekarz powiedział do mnie " po co pani więcej dzieci, w tym wieku to już pracować na te co się ma i cieszyć się, że zdrowe" zabolało mnie to... Też uważał, że mój wiek może być problemem... Poprzednie życie miałam złe, bardzo złe... Postanowiłam je zacząć od nowa, uciekłam od męża, było bardzo ciężko... Poznałam mojego obecnego już niebawem męża, teraz to jest piękne życie, cudowne... Gdybym mogła jeszcze zajść w ciążę i ją szczęśliwie donosić nic by więcej nie było nam trzeba. Powiem jeszcze, że stres mam ogromny przez byłego, ciągle zastrasza i grozi i bardzo to przeżywam... Jak tylko go zobaczę serce mi normalnie staje ze strachu, staram się omijać szerokim łukiem miejsca gdzie on może byc, ale moje miasteczko jest bardzo małe. Sama nie wiem, co może być przyczyną poronień. Te kariotypy postaram się zrobić... Pójdę do ginki i zobaczę co ona mi powie. Moim zdaniem wiek w którym my jesteśmy jest odpowiedni, moja kuzynka ma 43 lata i dopiero zaszła w pierwszą ciążę:tak: także wiekiem nie zawracam sobie głowy, sporo moich znajomych ma pierwsze dziecko dopiero po 30
Hej ;) jeśli czytasz forum to na pewno widziałaś że jest tu bardzo dużo dziewczyn starszych od Ciebie i starających się więc ja bym się w ogóle nie przejmowała tym głupim gadaniem lekarza bo jeśli on uważa że 32lata to za późno na dziecko to ja w niego bym zwątpiła... Ale badania jak najbardziej warto robić :) ja sama z mężem idę w lipcu na badanie kariotypow :)
 
Hej ;) jeśli czytasz forum to na pewno widziałaś że jest tu bardzo dużo dziewczyn starszych od Ciebie i starających się więc ja bym się w ogóle nie przejmowała tym głupim gadaniem lekarza bo jeśli on uważa że 32lata to za późno na dziecko to ja w niego bym zwątpiła... Ale badania jak najbardziej warto robić :) ja sama z mężem idę w lipcu na badanie kariotypow :)
Witaj☺ czytałam forum bardzo długo i wydajecie mi się takie bliskie, dlatego też szukałam długo lekarza i znalazłam odpowiedniego, a raczej kobietę ginekolog... Ona też poroniła, więc wie jak to jest.
Z całego serca życzę aby wyniki były dobre, będę myślami przy @kasiula222 oby wizyta poszła pomyślnie, przepraszam, że nie wszystkim dziewczonom odpisuję,bo trochę tego jest ale wierzcie mi, że modlę się o Was i bardzo wierzę, że nadejdą szczęśliwe dni dla Was. Pozdrawiam.
 
Wczoraj na świat przyszedł Maksiu :-) 4190g, 57 cm :-) nasz cały świat. Warto walczyć i się nie poddawać
20190618_214659.jpeg
 
reklama
Do góry