reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dokladnie @Takaja123 [emoji16] Dziewczyny polecam inofem ! Jakby co, jakby ktoras chciala to mogę podesłać bo sporo saszetek mi zostalo.
@roki_1991 będę dziś pokazywała mu wyniki progesteronu i mam nadzieje ze da mi luteine, ale martwię się że nie [emoji20]
@Lu_cy kochana gratulacje ! Właśnie o Tobie myślałam wczoraj i mialam pisać że chyba się rozpakowujesz [emoji4] zdrówka dla Maksia [emoji8][emoji8]
Ja właśnie zastanawiam się nad inofemem. Ale wstrzymam się i zobaczymy co powiedzą w klinice. Chociaż picie inofemu nie zaszkodzi A może pomóc nie?
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za gratulacje :-)
Też miałam taki spadek i to pomimo brania luteiny. Byłam wtedy tym przerażona. Szybko pobiegłam do lekarza i dał mi zastrzyki z progesteronu. Dopiero wtedy progesteron wrócił na dobre tory. Mecz dziś gina o luteine.



Kochana będzie dobrze! Trzymam mocno mocno kciuki :)



Już??!!! Dopiero co byłaś na półmetku! Gratulacje ogromne :) rodziłas sn czy cc?


W twoim przystojniaku to ja jestem zakochana od urodzenia :)
Rodziłam sn, nie najlepiej bo przeszlam
 
@7Martynka88 i to pomogło? Przy ciąży progesteron był niezbędny,? :)

@młoda1994 to bardzo szybko :) cieszę się, że coś się ruszyło u Was. Trzymam kciuki za dobre wyniki męża
Termin mógł by być już na poniedziałek 24 czerwca ale mąż nie dostanie urlopu i musieliśmy przenieść termin na lipiec.

Kciuki się przydadzą. I również trzymam kciuki za was bo coś czytałam że macie wizytę u lekarza 26.06. Mam nadzieję że będziecie mogli wrócić do starań i niebawem się pochwalisz fasolka. [emoji110][emoji110]
 
Ja tez miałam taki śluz, ale nawet nie pomyślałam że mógłby być to śluz plodny.
Ale ten czas szybko leci...juz 4 tyg...pamoetasz jeszcze trudy ciąży?? Ja zapomniałam w pierwszej sekundzie jak zobaczyłam Antosia...:D a nerwy i emocje puściły mi dzień po wyjściu ze szpitala jak przyjechali moi rodzice i dziadkowie...wylam tak że nie mogli mnie uspokoić i w końcu wyli wszyscy. Ale to było takie oczyszczające. A teraz leży obok mnie ten mój mały ssak i cyca cyca i świata poza nim nie widzę :)
Mówiłam to już wiele razy i pewnie jeszcze wiele razy powiem....Dziewczyny warto walczyć do ostatnich sił :)
A tymczasem Antoś pozdrawia Cioteczki :DZobacz załącznik 987578Zobacz załącznik 987579Zobacz załącznik 987580
Kochana będzie dobrze...trzymamy z Antosiem kciuki z całych sił. Musisz się troszkę uspokoić, ale w sumie wiem że się nie da bo ja na kontrolach miałam zawsze kosmiczne ciśnienie a jak się okazywało że jest ok to już ciśnienie też było ok.
@Lu_cy GRATULUJĘ!!! Śliczny chłopiec :*
@Marika92 jaki Przystojniak :D
Jaki słodziaczek ♡♡♡♡
 
Chce tu polecic Wam Miositogyn, który dostałam na wyrównanie cyklu. Działa cuda, miałam bardzo obfity śluz plodny i dziś mam 29dc i przyszła @, a cykle miałam 35-36 dniowe także faktycznie działa i to po pierwszym cyklu stosowania. Jak któraś z Was boryka się z nieregularnym cyklem to polecam :)


Mam pytanie do Was czy któraś z Was miała cienkie edometrium w14dc? Chodziłam na monitoring i w14dc zawsze edometrium było cienkie to pewnie przez te długie cykle i owulka zawsze była w22-23dc. Czy jest szansa, że jeśli teraz cykle będą krótsze to edometrium będzie grubsze w tych dc czy już taki mój urok i wtedy progesteron niezbędny na wypadek ciąży? Może głupie pytanie ale Wy jesteście skarbnica wiedzy to może coś podpowiecie :)
Moje endometrium w każdym dniu cyklu było na poziomie 5mm maskara , a jednak się udało i ciąża się utrzymała
 
reklama
Do góry