reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Takaja123 trzymam kciuki ;* zdjęcie przycielam i nadal nic :(

@roki1991 no mega szybko leci... u Ciebie też , dopiero pamiętam jak pisalysmy o ciąży i komolikacjach A tu już jesteśmy na pełnych obrotach ! ;)

Mam pytanie do dziewczyn po porodzie... W czwartek będzie 4 tyg Ja nadal trochę plamie do tego pojawił sie śluz taki ciągnący... jakby plodny... czy to możliwe?!?!
Ja tez miałam taki śluz, ale nawet nie pomyślałam że mógłby być to śluz plodny.
Ale ten czas szybko leci...juz 4 tyg...pamoetasz jeszcze trudy ciąży?? Ja zapomniałam w pierwszej sekundzie jak zobaczyłam Antosia...:D a nerwy i emocje puściły mi dzień po wyjściu ze szpitala jak przyjechali moi rodzice i dziadkowie...wylam tak że nie mogli mnie uspokoić i w końcu wyli wszyscy. Ale to było takie oczyszczające. A teraz leży obok mnie ten mój mały ssak i cyca cyca i świata poza nim nie widzę :)
Mówiłam to już wiele razy i pewnie jeszcze wiele razy powiem....Dziewczyny warto walczyć do ostatnich sił :)
A tymczasem Antoś pozdrawia Cioteczki :D
IMG_20190617_205204.jpg
IMG_20190615_082728.jpg
IMG_20190613_151435.jpg
Ja też mam dziś wizytę o 11 na szczęście wcześnie i wszystko się okaże czy dzieciątko dalej żyje ...Dziś 8+2 wcześniej już było na tej wizycie po wszystkim ;(( Z tym sercem to ja mam coś na poważnie i dobrze że mam gina bo myślałam że pojadę na IP w nocy bo mam takie napady silnego bicia serca i nie chciało się tak szybko uspokoić jak wcześniej to już się zdarzało tętno wywala do góry i ciśnienie trochę też .. a po chwili się uspokaja .. pewnie stres przed wizytą robi swoje i w tej ciąży mi się tak robi ..:(
Dziewczyny poproszę o modlitwę
Kochana będzie dobrze...trzymamy z Antosiem kciuki z całych sił. Musisz się troszkę uspokoić, ale w sumie wiem że się nie da bo ja na kontrolach miałam zawsze kosmiczne ciśnienie a jak się okazywało że jest ok to już ciśnienie też było ok.
@Lu_cy GRATULUJĘ!!! Śliczny chłopiec :*
@Marika92 jaki Przystojniak :D
 
@Oczekujaca123 To już 4 tygodniowe kabanoski ?! Wow ! A jeszcze niedawno bylas na początku swojej drogi w dwupaku, jakby to było wczoraj. Super że dzieci nabierają wagi, a za bioderka trzymam kciuki x2 będzie dobrze [emoji4] Ja dziś mam pierwsza wizytę, na 17.30, stresuje się, dziś 6+3, jak tylko o tym mysle to serce mi wali, dobrze że jestem w pracy to do 15.30 czas zleci A potem tylko 2h.
03.06 badalam progesteron i wynosił 31,73 A normy 11-44,3 I poszlam wczoraj znowu sprawdzić i wynosił 18,97 normy te same. Wiem że progesteron zmienia się skokowo i nie powinno się w ten sposób badać tylko wyciągać średnią z wielu pomiarów w ciągu dnia Ale podpowiedzcie czy ogólnie nie powinien być wyższy ten progesteron ? Chodzi mi o to że zmalał sporo A powinien chyba wzrastać z wiekiem ciąży? Czy zle mysle. Brzuch odpukac nie boli i plamien odpukac nie ma, luteiny nie dostałam w związku z tym.
Też miałam taki spadek i to pomimo brania luteiny. Byłam wtedy tym przerażona. Szybko pobiegłam do lekarza i dał mi zastrzyki z progesteronu. Dopiero wtedy progesteron wrócił na dobre tory. Mecz dziś gina o luteine.

Ja też mam dziś wizytę o 11 na szczęście wcześnie i wszystko się okaże czy dzieciątko dalej żyje ...Dziś 8+2 wcześniej już było na tej wizycie po wszystkim ;(( Z tym sercem to ja mam coś na poważnie i dobrze że mam gina bo myślałam że pojadę na IP w nocy bo mam takie napady silnego bicia serca i nie chciało się tak szybko uspokoić jak wcześniej to już się zdarzało tętno wywala do góry i ciśnienie trochę też .. a po chwili się uspokaja .. pewnie stres przed wizytą robi swoje i w tej ciąży mi się tak robi ..:(
Dziewczyny poproszę o modlitwę

Kochana będzie dobrze! Trzymam mocno mocno kciuki :)

Wczoraj na świat przyszedł Maksiu :-) 4190g, 57 cm :-) nasz cały świat. Warto walczyć i się nie poddawaćZobacz załącznik 987567

Już??!!! Dopiero co byłaś na półmetku! Gratulacje ogromne :) rodziłas sn czy cc?

Maksio pozdrawia Maksia :) nasz 26.06 po czy rok:) Zobacz załącznik 987571
W twoim przystojniaku to ja jestem zakochana od urodzenia :)
 
Też miałam taki spadek i to pomimo brania luteiny. Byłam wtedy tym przerażona. Szybko pobiegłam do lekarza i dał mi zastrzyki z progesteronu. Dopiero wtedy progesteron wrócił na dobre tory. Mecz dziś gina o luteine.



Kochana będzie dobrze! Trzymam mocno mocno kciuki :)



Już??!!! Dopiero co byłaś na półmetku! Gratulacje ogromne :) rodziłas sn czy cc?


W twoim przystojniaku to ja jestem zakochana od urodzenia :)
Córkę masz to się dogadamy:D
 
@NadziejawPanu u mnie wczoraj 29dc i też zaczęło się plamienie i @ przyszła. Jestem zadowolona bo faktycznie Miositogyn pomógł mi wyrównać cykl i poprawił śluz plodny. Polecam Ci ten Miositogyn :)

@kb.karola90 kochana rośnie Ci przystojniak :) jest cudowny jak już kiedyś pisałam skradł mi serce ❤ :D


Ponawiam pytanie czy któraś z Was miała problem z cienkim edometrium? @Fado123 dobrze kojerze, że Ty kiedyś wspominałaś o cienkim edometrium?

Czy któraś z Was ma na zbyciu luteine dopochwowa? Chętnie odkupie bo i tak mam na100% :)
 
Ostatnia edycja:
@NadziejawPanu u mnie wczoraj 29dc i też zaczęło się plamienie i @ przyszła. Jestem zadowolona bo faktycznie Miositogyn pomógł mi wyrównać cykl i poprawił śluz plodny. Polecam Ci ten Miositogyn [emoji4]

@kb.karola90 kochana rośnie Ci przystojniak [emoji4] jest cudowny jak już kiedyś pisałam skradł mi serce [emoji173] [emoji1]


Ponawiam pytanie czy któraś z Was miała problem z cienkim edometrium? @Fado123 dobrze kojerze, że Ty kiedyś wspominałaś o cienkim edometrium?

Czy któraś z Was ma na zbyciu luteine dopochwowa? Chętnie odkupie bo i tak mam na100% :)

Ja miałam problem z cienkim endo, co pomogło?! Akupunktura, duuuuużo (serio!) czerwonego wina (piłam codziennie przez polowe cyklu [emoji23][emoji1431]), orzechy i migdały [emoji1419]
 
Ostatnia edycja:
@Takaja123 kochana klinikę mamy na 11 lipca na 11:00 i będą robić nowe badania nasienia mężowi ponieważ robią pod całkiem innym kątem niż urolog.

Jutro wizyta u urologa. Aż jestem ciekawa jak wyniki wyszły i co urolog powie.
 
Dokladnie @Takaja123 [emoji16] Dziewczyny polecam inofem ! Jakby co, jakby ktoras chciala to mogę podesłać bo sporo saszetek mi zostalo.
@roki_1991 będę dziś pokazywała mu wyniki progesteronu i mam nadzieje ze da mi luteine, ale martwię się że nie [emoji20]
@Lu_cy kochana gratulacje ! Właśnie o Tobie myślałam wczoraj i mialam pisać że chyba się rozpakowujesz [emoji4] zdrówka dla Maksia [emoji8][emoji8]
 
reklama
@Lu_cy Gearulacje !!!❤ Śliczne dzieciątko ☺ Życzę dużo dużo zdrówka dla was ;)

@Dzoana88 @kasiula222 Trzymam kciuki za wizyty !✊✊❤☺ Napewno wszystko będzie Ok :)
Dzoana może powiesz ze raz zapłaciłaś na brązowo i przecież jesteś po poronieniu. Możesz tez powiedzieć tak jak ja, ze luteina cię uspokoi psychicznie bo ogólnie jest u ciebie ciężko (przykład) ... moim zdaniem powinien ci przepisać ...
 
Do góry