reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Martha86 mój syn kończy w tym roku 9lat, ginka wypomniała mi mój wiek (32 wiosny), że to mogło być przyczyną poronienia.

@młoda1994 wreszcie trafiłaś na sensownego gina. Trzymam kciuki.
Tyle lat zmarnowanych i szukania. Ale lepiej teraz niż wcale. Dobrze że za pasem dopiero skończę 25 lat i jeszcze mam sporo czasu (bynajmniej tak mi się wydaje)

Kciuki się przydadzą dziękuję Kochana.

A co u Ciebie słychać? Jak u Ciebie się mają sprawy?
 
reklama
Chce tu polecic Wam Miositogyn, który dostałam na wyrównanie cyklu. Działa cuda, miałam bardzo obfity śluz plodny i dziś mam 29dc i przyszła @, a cykle miałam 35-36 dniowe także faktycznie działa i to po pierwszym cyklu stosowania. Jak któraś z Was boryka się z nieregularnym cyklem to polecam :)


Mam pytanie do Was czy któraś z Was miała cienkie edometrium w14dc? Chodziłam na monitoring i w14dc zawsze edometrium było cienkie to pewnie przez te długie cykle i owulka zawsze była w22-23dc. Czy jest szansa, że jeśli teraz cykle będą krótsze to edometrium będzie grubsze w tych dc czy już taki mój urok i wtedy progesteron niezbędny na wypadek ciąży? Może głupie pytanie ale Wy jesteście skarbnica wiedzy to może coś podpowiecie :)
 
Ostatnia edycja:
Kochana jak tam u Was? Jak się czujesz? Jak Maluszki? :)
Maluszki dobrze, byka dziś położna : Staś waży już 3300g A Amelka 2740 ;)
M ma wolne, więc korzystamy , spacerujemy, siedzimy na ogródku no i uczymy się siebie. Czas szybko ucieka
W czwartek będą mieć 4tyg [emoji7]

@Dzoanna88 @Takaja123
Byliśmy ostatnio na sesji ! :) no więc są stopki... ale cos nie dziala i jie koge wrzuicc foty :(
A więcej na zamkniętym wrzucę, ale nie wiem czy jesteście tam :(
A co u Was ?


Jutro mamy iść bioderek więc proszę o kciuki... [emoji45]
 
@Oczekujaca123 waga super jak na bliźniaki :) faktycznie czas leci jak już 4tyg za Wami. Ale super i cieszę się że już możecie być wszyscy razem :) ja niestety nie jestem. Czasem może być problem ze wrzuceniem zdj jak plik jest za duży, można przyciąć ja zawsze miałam tutaj ten problem :)

U mnie bez zmian. Jest szansa, że w lipcu wrócimy do starań. 27.06 wizyta kontrolna więc też proszę o kciuki :)
Ja już zaciskam swoje i daj znać jak wizyta ❤️
 
Maluszki dobrze, byka dziś położna : Staś waży już 3300g A Amelka 2740 ;)
M ma wolne, więc korzystamy , spacerujemy, siedzimy na ogródku no i uczymy się siebie. Czas szybko ucieka
W czwartek będą mieć 4tyg [emoji7]

@Dzoanna88 @Takaja123
Byliśmy ostatnio na sesji ! :) no więc są stopki... ale cos nie dziala i jie koge wrzuicc foty :(
A więcej na zamkniętym wrzucę, ale nie wiem czy jesteście tam :(
A co u Was ?


Jutro mamy iść bioderek więc proszę o kciuki... [emoji45]

Wow już 4tyg??? Ale mi to zlecialo! U nas w czwartek będą równe 2 miesiące :) ale te twoje dzieci to błyskawicznie osiągnęły 4tyg ;) na bioderkach na pewno wszystko będzie dobrze :)
 
Chce tu polecic Wam Miositogyn, który dostałam na wyrównanie cyklu. Działa cuda, miałam bardzo obfity śluz plodny i dziś mam 29dc i przyszła @, a cykle miałam 35-36 dniowe także faktycznie działa i to po pierwszym cyklu stosowania. Jak któraś z Was boryka się z nieregularnym cyklem to polecam :)


Mam pytanie do Was czy któraś z Was miała cienkie edometrium w14dc? Chodziłam na monitoring i w14dc zawsze edometrium było cienkie to pewnie przez te długie cykle i owulka zawsze była w22-23dc. Czy jest szansa, że jeśli teraz cykle będą krótsze to edometrium będzie grubsze w tych dc czy już taki mój urok i wtedy progesteron niezbędny na wypadek ciąży? Może głupie pytanie ale Wy jesteście skarbnica wiedzy to może coś podpowiecie :)
Ja kupiłam inofem. Będę testować
 
@Takaja123 trzymam kciuki ;* zdjęcie przycielam i nadal nic :(

@roki1991 no mega szybko leci... u Ciebie też , dopiero pamiętam jak pisalysmy o ciąży i komolikacjach A tu już jesteśmy na pełnych obrotach ! ;)

Mam pytanie do dziewczyn po porodzie... W czwartek będzie 4 tyg Ja nadal trochę plamie do tego pojawił sie śluz taki ciągnący... jakby plodny... czy to możliwe?!?!
 
@Oczekujaca123 To już 4 tygodniowe kabanoski ?! Wow ! A jeszcze niedawno bylas na początku swojej drogi w dwupaku, jakby to było wczoraj. Super że dzieci nabierają wagi, a za bioderka trzymam kciuki x2 będzie dobrze [emoji4] Ja dziś mam pierwsza wizytę, na 17.30, stresuje się, dziś 6+3, jak tylko o tym mysle to serce mi wali, dobrze że jestem w pracy to do 15.30 czas zleci A potem tylko 2h.
03.06 badalam progesteron i wynosił 31,73 A normy 11-44,3 I poszlam wczoraj znowu sprawdzić i wynosił 18,97 normy te same. Wiem że progesteron zmienia się skokowo i nie powinno się w ten sposób badać tylko wyciągać średnią z wielu pomiarów w ciągu dnia Ale podpowiedzcie czy ogólnie nie powinien być wyższy ten progesteron ? Chodzi mi o to że zmalał sporo A powinien chyba wzrastać z wiekiem ciąży? Czy zle mysle. Brzuch odpukac nie boli i plamien odpukac nie ma, luteiny nie dostałam w związku z tym.
 
@Oczekujaca123 To już 4 tygodniowe kabanoski ?! Wow ! A jeszcze niedawno bylas na początku swojej drogi w dwupaku, jakby to było wczoraj. Super że dzieci nabierają wagi, a za bioderka trzymam kciuki x2 będzie dobrze [emoji4] Ja dziś mam pierwsza wizytę, na 17.30, stresuje się, dziś 6+3, jak tylko o tym mysle to serce mi wali, dobrze że jestem w pracy to do 15.30 czas zleci A potem tylko 2h.
03.06 badalam progesteron i wynosił 31,73 A normy 11-44,3 I poszlam wczoraj znowu sprawdzić i wynosił 18,97 normy te same. Wiem że progesteron zmienia się skokowo i nie powinno się w ten sposób badać tylko wyciągać średnią z wielu pomiarów w ciągu dnia Ale podpowiedzcie czy ogólnie nie powinien być wyższy ten progesteron ? Chodzi mi o to że zmalał sporo A powinien chyba wzrastać z wiekiem ciąży? Czy zle mysle. Brzuch odpukac nie boli i plamien odpukac nie ma, luteiny nie dostałam w związku z tym.
Ja też mam dziś wizytę o 11 na szczęście wcześnie i wszystko się okaże czy dzieciątko dalej żyje ...Dziś 8+2 wcześniej już było na tej wizycie po wszystkim ;(( Z tym sercem to ja mam coś na poważnie i dobrze że mam gina bo myślałam że pojadę na IP w nocy bo mam takie napady silnego bicia serca i nie chciało się tak szybko uspokoić jak wcześniej to już się zdarzało tętno wywala do góry i ciśnienie trochę też .. a po chwili się uspokaja .. pewnie stres przed wizytą robi swoje i w tej ciąży mi się tak robi ..:(
Dziewczyny poproszę o modlitwę
 
reklama
Ja też mam dziś wizytę o 11 na szczęście wcześnie i wszystko się okaże czy dzieciątko dalej żyje ...Dziś 8+2 wcześniej już było na tej wizycie po wszystkim ;(( Z tym sercem to ja mam coś na poważnie i dobrze że mam gina bo myślałam że pojadę na IP w nocy bo mam takie napady silnego bicia serca i nie chciało się tak szybko uspokoić jak wcześniej to już się zdarzało tętno wywala do góry i ciśnienie trochę też .. a po chwili się uspokaja .. pewnie stres przed wizytą robi swoje i w tej ciąży mi się tak robi ..:(
Dziewczyny poproszę o modlitwę
Kochana nie stresuj się tak bo przecież to też szkodzi twojej fasolce, zobaczysz będzie wszystko dobrze [emoji8][emoji8] usłyszysz serduszko to troszkę się uspokoisz [emoji8] też mam stres no mam nie powiem, tyle że to moja pierwsza wizyta i wogole nie wiem na czym stoję i do tego ide do innego gina jak będzie ok z przepisaniem heparyny i jakby dał mi luteine to z checia u niego zostanę.
 
Do góry