reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@kb.karola90 dochodze do siebie po cieciu. Helenka walczy. Moja mala Gwiazdeczka taka dzielna. Dzis duzo plakala. Oby jutro nic zlego nie wyszlo. Boje sie o nia bardzo. Wczoraj zmarlo na oddziale dziecko, ktore juz dobrze rokowala. To daje do myslenia.
Ktory juz u ciebie tydzien. Wyrywaj kazdy dzien, to wazne. Oby cie tylko postraszylo. Lez kochana, ja nawet do wc nie moglam chodzic. Wszystko wytrzymamy dla naszych Skarbow


Trzymam kciuki za Helenkę. W którym tc byłaś?
 
reklama
@kb.karola90 dochodze do siebie po cieciu. Helenka walczy. Moja mala Gwiazdeczka taka dzielna. Dzis duzo plakala. Oby jutro nic zlego nie wyszlo. Boje sie o nia bardzo. Wczoraj zmarlo na oddziale dziecko, ktore juz dobrze rokowala. To daje do myslenia.
Ktory juz u ciebie tydzien. Wyrywaj kazdy dzien, to wazne. Oby cie tylko postraszylo. Lez kochana, ja nawet do wc nie moglam chodzic. Wszystko wytrzymamy dla naszych Skarbow
Trzymam kciuki za Helenke niech walczy. Mam koleżankę co urodziła syna w 27tyg 900g teraz ma juz 4,5 latka. Na marcowkach też jedna z mam urodziła w 27tyg.... Trzymam mocno kciuki.
 
@kb.karola90 dochodze do siebie po cieciu. Helenka walczy. Moja mala Gwiazdeczka taka dzielna. Dzis duzo plakala. Oby jutro nic zlego nie wyszlo. Boje sie o nia bardzo. Wczoraj zmarlo na oddziale dziecko, ktore juz dobrze rokowala. To daje do myslenia.
Ktory juz u ciebie tydzien. Wyrywaj kazdy dzien, to wazne. Oby cie tylko postraszylo. Lez kochana, ja nawet do wc nie moglam chodzic. Wszystko wytrzymamy dla naszych Skarbow
Helenka dam radę :) ma takie imię ze nie ma innej opcji :D i ma bardzo dzielna i silna Mamusie :)
A u mnie dzisiaj wg OM 20tc. Według usg 21+4. Zosia urodziła się w 20+1 i ważyła 318 g. Antoś dzisiaj ma już 419. Dluuuga droga przed nami i to mnie najbardziej przeraża. Oby to wszystko zatrzymało się na tym szwie...
@Takaja123 @Oczekujaca123 dziękuję Wam bardzo :*
 
@kb.karola90 dluga droga, jeszcze 20 tygodni. Ja tez odliczalam, wiec rozumiem twoj strach. Licz tylko tygodnie od @. We wczesniejszych narodzinach one mowia prawde. Tak jeszcze malutko twoj skarbus wazy i nie czas na niego. Niech siedzi w brzuszku jak najdluzej, a ty lez, tob badania. Powtarzaj czesto wymazy to wazne. Chocbys co tydzien miala je robic. To niewielka cena wobec mozliwych komplikacji. Macie czas i nie mysl o najgorszym, choc wiem jakie to stresujace. Jak sie boisz i bezpieczniej czujesz w szpitalu to jedz.
 
Drugi dzień @ ale jakoś się nie rozkręcić za bardzo. Czy może za krótko brałam duphaston ? Czy ten może dlatego że wcześniejsze endometrium było bardzo małe? Wcześniej miałam bardziej obfity a ten jest o wiele mniejszy. Oby był normalnie 7 dni bo od 3 dnia mam zacząć brać clo na stymulacje.
 
reklama
@Ela93 a może słabsza bo jednak sztucznie wywołany?
@kb.karola90 trzymam kciuki żeby leżenie przyniosło upragniony efekt w postaci porodu o czasie
@monia_l matko bosko! kto urodził??? Chciałam Was doczytać ale gdzieś zniknęłyście... :)
Hej 2, 5tygodnia temu urodziła AngelMum synka Franka 900g malutki dzielnie walczy a wczoraj wieczorem pojawił się na świecie kolejny maluszek Ignaś 990g Nieistotna urodziła.
Jesteśmy na zamkniętej grupie.
A co u Ciebie możecie już się starać?
 
Do góry