reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny. Mam pytanie z totalnie innej beczki. Czy któreś z was przeglądają forum na telefonie bezpośrednio z przeglądarki i pojawia wam się co chwile komunikat że wygrałyscie iphona?? Bo mi co chwile wyskakuje ta strona, mecz zakręcić kołem... I to kurde tylko z forum, z żadnej innej nie. I już mnie to wkur... Delikatnie mówiąc
Niee mi pojawiaja sie reklamy zwiazane z ciaza, dziecmi. Idealnie pasujace do forum ;)
 
reklama
Dziewczyny. Mam pytanie z totalnie innej beczki. Czy któreś z was przeglądają forum na telefonie bezpośrednio z przeglądarki i pojawia wam się co chwile komunikat że wygrałyscie iphona?? Bo mi co chwile wyskakuje ta strona, mecz zakręcić kołem... I to kurde tylko z forum, z żadnej innej nie. I już mnie to wkur... Delikatnie mówiąc
U mnie też się to kilka razy pojawiło
 
Dziewczyny. Mam pytanie z totalnie innej beczki. Czy któreś z was przeglądają forum na telefonie bezpośrednio z przeglądarki i pojawia wam się co chwile komunikat że wygrałyscie iphona?? Bo mi co chwile wyskakuje ta strona, mecz zakręcić kołem... I to kurde tylko z forum, z żadnej innej nie. I już mnie to wkur... Delikatnie mówiąc
Mi te w telefonie to wyskakuje, na laptopie nie.
 
Ja znow plamie. Bleee... wykoncze sie psychicznie. Zaczelo sie wczoraj na jasno a dzis juz ciemnieje. Polozna zapisala mnie w szpitalu na kolejne usg w poniedzialek i nie pobrala krwi na badania bo nie wiadomo czy wogole jest jeszcze sens. No to zaczynamy znow jazdy emocjonalne :(

Ja plamiłam zarówno w ciążach straconych jak i w tej donoszonej. Także kolejny przykład na to, że nie ma reguły i jedynym wyjściem jest uzbrojenie się w cierpliwość... :sorry2:

Wiecie co, dziewczyny. Ja chciałam pierwsze dziecko urodzić w wieku 27 lat, drugie 29 lat. Niestety, nie udało się. Jakby nie było tego cholernego poronienia, to za miesiąc bym miała dzidziusia. Teraz marzę tylko o jednym. Już dwójki nie chcę - chcę mieć chociaż jedno. Życie jest niesprawiedliwe. Zaszłam mając w sumie 26. Rodziłabym, mając 27. A teraz Bóg wie kiedy. Jestem załamana. :-(

Co wy tu z takim wiekiem wyskakujecie? Jak przyjdzie wam rodzic pod 40 to bedziecie marudzic, a teraz spiac posladki cyc do przodu i heja. Mlode dziewuchy jeszcze a rozmawiaja jak babcie. Laski ja za chwile 38 na karku i dopiero dzieci wiec ten tego... nie marzemy sie tylko dzielnie walczymy

Popieram :happy2: Ja też planowałam do 30-tki mieć 1 dziecko i zaraz po, kolejne. A tymczasem życie pisze swój scenariusz i pierwsze dziecko urodziłam w wieku 33 lat a teraz mam 36 i jestem w ciąży bliźniaczej :tak::-p jak dobrze pójdzie w wieku 37 lat będę miała 3 :-) :) Nie ma co się sztywno trzymać swoich planów i przejmować ;-) ;)

@Destino Ty to do pionu potrafisz ustawić ;)
Ja tez planowalam, ze od razu po macierzynskim drugie dziecko... teraz juz wiem, ze planowac nie warto, bo zmow bede walczyc o to, zeby miec choc jedno..
Co i kiedy bedzie to bedzie... bo poki co z tych moich planow nic nie wychodzi...
Ale.... od tego cyklu sie staramy, takze poprosze kciuki juz na wstepie, bo jeszcze @ trwa
emoji14.png

@Oczekująca123 trzymam kciuki za brzemienne w skutki staranka &&&&&&&
 
reklama
Onemoretime to prawda ja z mala bardzo krwawilam i nie poronilam przez to, tylko z innego powodu.

Wogole dziewczyny wiecie co przyznam wam sie ze nie zapytalam lekarza o wyniki malutkiej. Prosilam zeby podal mi potwierdzenie plci z wynikow bo nie jestem gotowa sie dowiedziec czy miala zd czy nie, ale teraz chyba nadszedl czas sie dopytac. Balam sie strasznie ze jesli sie okaze ze nie bylo zd to sobie nie poradze calkiem, wiecie, latwiej sobie wmowic ze malutka byla bardzo chora i pewnie miala chore serduszko jak to czesto przy tej wadzie genetycznej bywa ale co jesli nie? Jesli przyczyna jej smierci jest nieznana?
 
Do góry