reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@kb.karola90 ku pokrzepieniu, spokojnie, lekarz ma rację, różowe plamienie może być zupełnie niegroźne. Duphaston powinien pomóc. Daj znać jak zrobisz betę. Ta startowa wygląda ładnie. I odpoczywaj dużo.

Ja z kolei proszę o trzymanie kciuków i modlitwę. Malutka ma jutro o 9.00 rezonans, którego wynik ma zadecydować o tym, czy będzie konieczna operacja główki czy nie. Niech nie będzie, niech nie będzie, niech nie będzie, pliissss.
 
reklama
@kb.karola90 ku pokrzepieniu, spokojnie, lekarz ma rację, różowe plamienie może być zupełnie niegroźne. Duphaston powinien pomóc. Daj znać jak zrobisz betę. Ta startowa wygląda ładnie. I odpoczywaj dużo.

Ja z kolei proszę o trzymanie kciuków i modlitwę. Malutka ma jutro o 9.00 rezonans, którego wynik ma zadecydować o tym, czy będzie konieczna operacja główki czy nie. Niech nie będzie, niech nie będzie, niech nie będzie, pliissss.
Trzymam kciuki :*

Pomodle sie, poprosze mojego Aniolka w niebie , zeby czuwal nad Twoja malutka ;**
 
@roki_1991 moze to juz jakies hormonki;) ciagle kciuki ode mnie:*
@ivvonka z niecierpliwoscia bede czekac na wynik , bardzo bede myslec o was, zreszta caly czas mysle, malutka dajesz jutro extra rezonans ( mozesz powtorzyc od ciotki:*)
@annna1986 czesc Ci, woow stwierdzili bezplodnosc jakie cudne sa pomylki medycyny, 3mam kciuki za Twoj cud, mam nadzieje ze maluszek bedzie dzielnie walczyl o miarowe tetno:*:*:*:*:*
@kb.karola90 dopiero dzis jakos nadrobilam...mam nadzieje ze juz lepiej? Betka extrowa! Niech pieknie wrozy:* i czekamy na powtorke po 48h :*
 
@kb.karola90 ku pokrzepieniu, spokojnie, lekarz ma rację, różowe plamienie może być zupełnie niegroźne. Duphaston powinien pomóc. Daj znać jak zrobisz betę. Ta startowa wygląda ładnie. I odpoczywaj dużo.

Ja z kolei proszę o trzymanie kciuków i modlitwę. Malutka ma jutro o 9.00 rezonans, którego wynik ma zadecydować o tym, czy będzie konieczna operacja główki czy nie. Niech nie będzie, niech nie będzie, niech nie będzie, pliissss.
Kciuki mocno zaciśnięte. Wierzę, że będzie dobrze. Jesteś niezwykle silną osobą i bardzo Cię podziwiam[emoji4] Malutka da radę jeżeli choć w połowie odziedziczyła Twoją siłę [emoji4]
 
@kb.karola90 ku pokrzepieniu, spokojnie, lekarz ma rację, różowe plamienie może być zupełnie niegroźne. Duphaston powinien pomóc. Daj znać jak zrobisz betę. Ta startowa wygląda ładnie. I odpoczywaj dużo.

Ja z kolei proszę o trzymanie kciuków i modlitwę. Malutka ma jutro o 9.00 rezonans, którego wynik ma zadecydować o tym, czy będzie konieczna operacja główki czy nie. Niech nie będzie, niech nie będzie, niech nie będzie, pliissss.

Kochana kciuki mocno zaciśnięte!
 
@kb.karola90 ku pokrzepieniu, spokojnie, lekarz ma rację, różowe plamienie może być zupełnie niegroźne. Duphaston powinien pomóc. Daj znać jak zrobisz betę. Ta startowa wygląda ładnie. I odpoczywaj dużo.

Ja z kolei proszę o trzymanie kciuków i modlitwę. Malutka ma jutro o 9.00 rezonans, którego wynik ma zadecydować o tym, czy będzie konieczna operacja główki czy nie. Niech nie będzie, niech nie będzie, niech nie będzie, pliissss.
Jesteśmy z Tobą!

A Ty jak się czujesz fizycznie i psychicznie?
 
@ivvonka trzymam kciuki z całych sił i moja Zosie tez poprosilam :)

@Totois30 wczoraj te plamienie ustało całkowicie (w sumie to chyba było tylko takie delikatne brudzenie). Dzisiaj wieczorem powtórka bety. Wczoraj już sobie wkręciłam ze nie mam objawów. Po czym po obiedzie dostałam takiej zgagi i mdłości ze szkoda gadać. Hahaha :) do wieczora oszaleje ... a tak w ogóle wczoraj wróciłam do pracy po stracie Zosi...mam nadzieje ze nie na długo :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry