reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

To drugi okres po poronieniu jeśli wróci do normy to w sobotę powinien być okres .W tym cyklu rzędu owulka byłam u gina i mówił że owuacja do 5 dni test owulacyjne wychodziły , ale wątpię czy coś z tego cyklu będzie :(( trzymam za was kciuki dzialajcie owocnie,;)
Ja już 3 okresy po poronieniu. I zobaczymy, czy przyjdzie czwarty. Jak przyszedł w lipcu, to się popłakałam.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie... jak wiecie 23.06 urodzilam w 23tc. Do ok 15.07 plamilam poten byl spokoj bylam u gienekologa 18.06 lekarka mowila ze jest po owulacji. Od przed wczoraj czuje jakbym miala dostac okres... ale go nie ma. Co jakis czas mam lekka plame na podpasce w kolorze jasno czerwonym... czy wy tez tak mialyscie ?
 
Dziewczyny mam pytanie... jak wiecie 23.06 urodzilam w 23tc. Do ok 15.07 plamilam poten byl spokoj bylam u gienekologa 18.06 lekarka mowila ze jest po owulacji. Od przed wczoraj czuje jakbym miala dostac okres... ale go nie ma. Co jakis czas mam lekka plame na podpasce w kolorze jasno czerwonym... czy wy tez tak mialyscie ?
Ja pierwszy okres po poronieniu dostałam po 6 tygodniach. 2 tygodnie równe po owulacji, ale był strasznie obfity. Może Twój się rozkręca
 
@membaris widzę, że te nasze końcówki są bardzo wyzwaniowe, ale jakoś mam nadzieję się dotoczymy? Emilka mi się bardzo podoba. Teściowej tylko nie, bo ma jakąś sąsiadkę, która nazywa się Emilia i już jej się kojarzy nie tak. Ja to chyba jakbym patrzyła jakie imię mi się z jakim dzieckiem kojarzy (z racji pracy w przedszkolu) to w ogóle byłoby ciekawie. Emilki też miałam dwie. Zupełnie inne charaktery. Jedna była wrażliwa, delikatna, poważna, spokojna, dokładna, włoski pięknie uczesane, spineczka, opaseczka, zawsze gładziutkie. A druga taka radosna trzepotka, przytulas, bałaganiarz, aby szybko, włosy pokręcone we wszystkich kierunkach, tu dziura, tam zadrapanie. I jedna i druga na swój unikatowy sposób cudowne. :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny bo jak w tym cyklu się nie uda to chciałabym zacząć mierzyć temperature. Czy któraś by powiedziała co i jak? Kiedy się zaczyna mierzyć [emoji53] Nie mam pojęcia czy była owulacja. Mam jakieś dziwne bóle macicy [emoji853] i się zastanawiam [emoji853]
 
reklama
@muza_ton ja tez kupilam duzo ciuszkow neutralnych :) takze mam nadzieje ze przydadza sie na przyszlosc :) ogolnie to na allegro duzo kupuje, wstawie zdjecie jakie kompleciki mnie rozczulily najbardziej :-D aaa i duzo zdrowka dla meza ;)
@ivvonka skoro mowisz ze znasz chlopaczka Miłoszka i jest super i grzeczny to mam nadzieje ze to sie sprawdzi i u mnie haha :-D
A co do tego KTG to wczoraj bylam na pierwszym ;) tez musze jakos co dwa tyg chodzic :-) super jest, slucha sie bicia serducha z pol godzinki, czyli bardzo przyjemne dla ucha, smiac mi sie chcialo bo moj maluch zasnal w trakcie badania i trzeba bylo go budzic haha
A tutaj zdj ktoremu nie moge sie oprzec :-D
received_1907487089315456.jpeg
 

Załączniki

  • received_1907487089315456.jpeg
    received_1907487089315456.jpeg
    21,4 KB · Wyświetleń: 92
Do góry