reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@ivvonka u mnie nadal tato mi pielegnarzuje :-) tylko jutro wyjeżdża być może nawet na tydzień i będę musiała sobie radzić. Ale już coraz rzadziej since się robią. To niezłego stracha musiałaś mieć, ale to nie to i tak ma pozostac

@anja93 moja córka jeszcze nie wie ale bardzo chce rodzeństwo. Tak się zastanawiam czy po tym usg co mam za tydzień jej nie powiem jeśli wszystko będzie ok. No właśnie to rozważam.

@kari21 po woli i do przodu. Najważniejsze że masz obrany plan działania. Szkoda że to się trochę przeciąga ale wszystko na spokojnie :-) ważne że coś się dzieje
 
reklama
@AgaB33 jak chce rodzenstwa to sie bardzo corcia ucieszy! :) no ja powiem w domu i ogolnie ale po prenatalnych czyli w sumie jeszcze z 2 tyg wytrzymam jak tyle wytrzymalam :)
 
@anja93 super decyzja i juz tyle wytrzymalas i nikt sie nie zapyta" tak wczesnie nie boisz sie mowic?" bedzie juz bilzej niz dalej:) statystycznie to naprawde bardzo daleko i bedzie juz na pewno dobrze i bezpiecznie:) @AgaB33 @membaris @ivvonka U was tak samo:) tak sie ciesze ze tak ładnie u was:) @Wiolus85 kochana nie chce naciskac ani sie wtracac ale to zrobie:D lubie poznawac nasze e-kolezanki:) 85 to Twoj rocznik? Czyli mialas 19 lat jak urodzilas synka? Moge sie dowiedziec czy wyszlas wtedy za maz i teraz po prostu zamarzylo wam sie kolejne bobo? Jesli rocznik 85 to mloda dziołcha z Ciebie jeszcze kilkoro mozecie zmajstrowac:) niestety z żywności kosmetykow, rozne rzeczy dzieja sie z naszym organizmem, warto kilka badan zrobic, polecam na zespol antyfosfolipidowy(mozna podawac w ciazy heparyne inaczej nie odzywia sie maluszek i sa wczesne straty) wit D3 czesto sa niedobory, antykoagulant tocznia, przeciwciala warto szybciej bo niektore uaktywniaja sie w ciazy i do 4 tyg po stracie mozna to wyłapać .jest jeszcze kilka innych przydatnych badan, jak masz chec podzialac pisz, to pomozemy:) @Aggs co u Ciebie:)? Ja juz bez chlopa ale pozegnanie bylo fest:) moze za 2 mce bedziemy mieli okolicznosci do staran:) ale jeszcze nie wiadomo jak to bedzie:)
 
@Totois30 popieram, po prenatalnych bede juz w 13tc wiec moze juz bezpieczniej mowic. Wiadomo, chcialoby sie podzielic ta informacją juz wczesniej. Ale wole nie zapeszac. Kobiety po stracie/stratach juz tak chyba mają ze biora kazda wersje pod uwage. Nie tak jak ja ostatnio.. Temat poronien byl mi totalnie obcy i myslalam ze to w ogole nie wchodzi w gre. A Twoje pozegnanko z mezem moze owocne bedzie? Skoro bylo tak fest fest :D ?
Wiesz...zycie zaskakuje :)
A co do Twojego pobytu w szpitalu w marcu to masz juz skierowanie na oddzial i wiesz dokladnie kiedy masz isc czy jeszcze nie?
 
@Totois30...tak mialam 19lat. Teraz jestesmy bardziej dojrzali , to macierzyństwo bedzie zupelnie inne , chcemy tego dzidziusia bardzo. Wczesniej nie bylo czasu,kasy i zrobilismy sie zbyt leniwi. Ale teraz czuje ze to jest ten czas. Ten wspanialy czas na to zeby byc znowu w ciazy i urodzić dzidziusia. Nie robilam zadnych badan. Tylko takie podstawowe w ciazy...czy teraz po tym poronieniu mam jakies zrobic?

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak sobie myślę ze moze cos zacznę działać jak odbiorę wyniki co bylo przyczyna poronienia jeśli bedzie odpowiedz. Nie wiedziałam ze tyle kobiet traci dzieci,ze jest tyle poronień. To sie w głowie nie mieści.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teraz oglądam uwagę i tam jest taki przykład...kobieta urodziła dziecko i je zabiła masakra! 4 miesięczna dziewczynkę. A ja chciałabym mieć takie dzieciątko w domu.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie nadrobie Was kochane. Nie bylo mnie bo ciezki tydzien w pracy. U mnie troche nowosci, otoz bierzemy z S slub pod koniec lutego, szef wysyla nas na Bermudy, ma nadzieje, ze mi nowa wize wbija. Szefowa zapisala mnie do poradni DoctorFatLoss, idziemy razem i bedziemy sie odchudzac. Mimo zalecen lekarza, zeby nie bylo seksow do ponownych wynikow, zlamalam sie i byly seksy w owulacje. To tyle z nowosci u mnie
 
@anja93 tak, ide 12 marca na 5 dni:) @Wiolus85 no niestety niektore nasze zdrowotne przypadlosci nie pozwalaja donosic ciazy, warto chociaz niektore podstawowe sprawdzic zeby po tfutfutfu 3 stracie np zauwazyc ze ma sie problemy z tarczyca ktore latwo sie reguluje..w mojej stopce sa rzeczy ktore ja badalam i wyszly u mnie przeciwciała ANA a do tego w 2 miesiace po stracie zaczely bolec mnie stawy i za 3 tyg mam szpital zeby mnie przeswietlili:) morfologia, tarczyca, zestaw antyfosfolipidowy i dobry rzeczowy ginekolog do kontroli, mi nic nie kazali robic ale to dlatego ze nie daja skierowan, wszystko we wlasnym zakresie ale warto co nieco upewnic sie ze jest dobrze:) a jak trafisz na dobrego gina to moze jeszcze doradzi jakies badanko bo wiekszosc macha reka a my cierpimy...
 
reklama
Do góry