reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Calineczka24 oj uparte dziewczynki[emoji4]

Dziewczyny u mnie dzis spokoj,skurcze sa ale slabsze,wczoraj mowili,ze akcja moze w kazdej chwili sie rozkrecic a dzis sie wyciszylo[emoji4]
Jutro najprawdopodobniej oxy.
Zobaczymy,dzis troszke odpoczne,pichodzilam po schodach ale nic sie nie dzieje[emoji53]
Takze Asiula to jest uparciuszek ,oby wyszla przy probie oxy
Dziewczyny ja sie na pewno odezwe jak sie zacznie lub jak urodze [emoji4]
Takze na spokojnie to bierzcie bo ja moge i tydzien tu lezec[emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 @Calineczka24 chyba rozgryzłam temat. Wasze dziewczynki nie wychodzą, bo się muszą przygotować: uczesac, paznokcie zrobić (pazurki u noworodków to jest przykład idealnego manicuru) dziąsła umyć trzeba żeby się błyszczały, poćwiczyć pierwszy krzyk. To nie jest tak hop-siup jak się siedzi w takim ciasnym lokum. Dlatego to musi potrwać, ale jak wyjdą, jak błysną to normalnie oh. Cud miód.
 
@roxie123 cudowne wieści:)

@Calineczka24 a u nas lepiej dużo niż w 1 trymestrze. Mdłości czasem są jak mnie mały gdzieś przyciśnie. Boli mnie ciągle coś, to biodro, to krocze ale da się żyć. Generalnie ta ciąża jest lepsza niż misiem.

Ciągle tu patrzę czy @Funia90 albo @Calineczka24 i urodziły. Potem w kolejce jest @...Margotka9022... I kto potem?
 
@ivvonka jesteś niemożliwa, ale się uśmiałam czytając Twój post o dziewczynkach i ich przygotowaniach do przywitania się z nami :-D

@Funia90 trzymaj się tam :tak:
My z Juleczką trzymamy kciuki, aby jednak obyło się bez wywoływania i żeby szybko poszło :tak:
Ja mam termin na poniedziałek, ale jeśli do wtorku nie urodzę to we wtorek idę na wizytę do swojego ginekola. Nie wiem co on tam zadecyduje.
Jula szaleje w brzuszku, że czasem zastanawiam się skąd ona ma na to tyle werwy jak przecież miejsca tam już tyle co nic :szok: - wystraszy od czasu do czasu bo też ma leniwe dni, ale zawału jeszcze nie było :rolleyes2:

@Olasec cieszę się, że u Ciebie już lepiej :*
Rośnijcie zdrowo :)

@...Margotka9022... kochana jak Ty tam się czujesz?
Jak Juleczka? ;)

@Katarina91 jak się macie? Już w domku prawda?

@Destino a Wy jak tam? Teraz to czasu pewno nie masz, żeby pisać ;) my to rozumiemy, ale nie myśl, że zapomniałyśmy o Tobie ;)

@nafoczka co tam u Ciebie?

Dziewczynki co tam porabiacie?
Mój mąż mecz ogląda. My z Julą już okąpane i od godzinki grzecznie w łóżeczku leżymy :p
U nas nic się nie dzieje, nic się nie zapowiada na to, żebym miała zacząć rodzić :errr:
 
@Calineczka24 dziękuję ze pytasz. Czuje się tak sobie. Jakiś niepokój mam w sobie. Może to jakiś stres przed porodem? Coś jest na rzeczy? Byleby wytrwać do tego 5 lutego.. Julka miała zapalenie oskrzeli wiec kiepski tydzień. Lekarka kazała się odseparowac ale jak to zrobić jak dziecko chore i chce mamę? Ja wyglądam tragicznie. Obrzęki mam straszne. Stopy, dłonie, twarz... ciężki ten ostatni etap ciąży...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Calineczka24 dziękuję ze pytasz. Czuje się tak sobie. Jakiś niepokój mam w sobie. Może to jakiś stres przed porodem? Coś jest na rzeczy? Byleby wytrwać do tego 5 lutego.. Julka miała zapalenie oskrzeli wiec kiepski tydzień. Lekarka kazała się odseparowac ale jak to zrobić jak dziecko chore i chce mamę? Ja wyglądam tragicznie. Obrzęki mam straszne. Stopy, dłonie, twarz... ciężki ten ostatni etap ciąży...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom

Końcówka jest faktycznie ciężka. Ale pamiętam, że początki też miałaś kiepskie. Jeszcze trochę i będzie lepiej :)
 
@mfifi04 kochana niestety ja nie wtajemniczona, po postach wnioskuje ze u was z kariotypami coś nie tak? Jak to wyglada z tymi kariotypami i ciąża? Przepraszam jeśli wywołuje jakies negatywne emocje,ale niestety nie znam historii Twojej a bardzo mnie to wszysyko interesuje bo wszystko przede mną.... :(
@...Margotka9022... zazdroszczę (pozytywnie) i trzymam mocno kciuki za szczęśliwe rozwiązanie ;*
@Calineczka24 i za Ciebie kciuki ;* piękne chwile dla Was nadchodzą :) ja winkuje,mezus mój się uczy na jutrzejszy exam wiec lustro mi pozostaje :D
 
reklama
@mfifi04 kochana niestety ja nie wtajemniczona, po postach wnioskuje ze u was z kariotypami coś nie tak? Jak to wyglada z tymi kariotypami i ciąża? Przepraszam jeśli wywołuje jakies negatywne emocje,ale niestety nie znam historii Twojej a bardzo mnie to wszysyko interesuje bo wszystko przede mną.... :(
Tak mam nieprawidlowy kariotyp chromosom X. Jestem po 2 poronieniach. Jesli masz jakies pytania dawaj z checia odpowiem

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry