reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roki_1991 trzymam kciuki :) daj znać po wizycie

@mamcia2014 to u Was święta pełna parą, ja nastawiam pralkę codziennie przed pracą, dzisiaj i jutro mam zamiar troche ogarnąc chatę, a w piątek ubieranie choinki :) i chyba zaczne pakować prezenty, bo ja robie chyba dla 20 osób ;)
 
reklama
No @gosia100 u mnie z tą cierpliwością też średnio. Tylko aspekt ekonomiczny i ewentualnie unikanie smutku wprowadza wątpliwości. Też bym zrobiła ale brakuje mi odwagi :-) M usilnie namawia...
 
@Elodia znam ten ból pozabiegowy :D mój mąż się śmieje,ze on to już zapomniał jak to jest bo ostatnie figo fago było wtedy,kiedy zaszłam w ciąże :D ok 20 października :D

@Aggs ale wiesz co mam znajoma we Włoszech, 1 ciąża obumarła, 2 - córka, 3 ciąża obumarła - pytała lekarzy o badania,powiedzieli żadne badania i kazali starać się od razu bo organizm wtedy tak jak mówisz pamięta, ze był w ciąży i takie ciąże maja większe prawdopodobieństwo szczęśliwego dotrwania. Ja „wpadłam” 6 miesięcy po 1 zabiegu - czyli tyle co zalecają i co ? Huuuu..... wczoraj minął tydzień od 1 zabiegu?

@roki_1991 kciuki za wizytę :)
 
Ostatnia edycja:
Kurcze wylatuje ze mnie dużo takiego białego ciagnacego czegoś, trochę to gestawe i ciągnie się jak śluz w dni płodne ale jest białe. Tak od trzech dni a dziś to tak sporo tego
 
reklama
@gosia100 oj to sporo osób będzie u tesciów będzie nas 12 osób.
Ja robię kluski z makiem ,śledzie i ryby każdy coś szykuje to nie ma tak dużo roboty. Mięsa tradycyjnie usmaze i zamroże bo i tak wyjeżdżamy. A śledzie zabieram ze sobą ja robię potrawy dla taty i babci też ale to tak oszczędnie bo dwie Wigilje przed nami wezmę mu ryby śledzie kluski z makiem i resztę on z babcią robi ale to takie minimum będzie dopiero u teściów więcej potraw się pojawi bo babcia też nie może przesadzać z jedzeniem już ma 93 lata i kłopoty z trawieniem.

No a u was jest zawsze 12 potraw laski ?
Bo u nas będzie u teściów właśnie 12 a u taty mniej no bo tata też schorowany trochę .
 
Do góry