reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@roki_1991 Ja na razie odpoczywam ale jak sobie ogarnę studio w domu to ruszę z kopyta [emoji4] na razie mam zamknięte drzwi bo starania ...
A otworzyć działalność to są straszne koszty i jeśli mnie np ciąża położy to nie wyrobie bo wiadomo. Więc na razie no odpoczywam chwilowo

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 A teraz zamiast się skupić na robocie, to co chwila sprawdzam czy są wieści od Ciebie. Wydaje mi się, że i tak jeszcze lekarze decyzji nie podejmą w tym momencie, więc pozostaje uzbroić się w cierpliwość i duże pokłady spokoju.

Ja wogóle te Wasze wizyty przeżywam ostatnio jakby to były moje własne...

edit. @roxie123 A co planujesz działać? Liczyłaś już jakie Cię koszty czekają?
 
@witch84 chce wziąć dotację ale zusy itd to koszty a ja prawdopodobnie ciąża leżąca jak coś i nie będzie zleceń to i kasy i bym płaciła na darmo to ...wiec na razie odpuściłam . A chce sobie pokupic drukarki i jeszcze sprzętu więcej i tła i się zająć sesjami

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny dawno mnie tu nie było... Ale może będziecie wstanie mnie trochę uspokoić... Czy któraś z Was zarazila się toksoplazmoza w czasie ciazy? Wczoraj odebrałam wyniki i okazało się że właśnie się zarazilam ;( w pierwszym miesiącu ciazy robiłam badania na toxoplazmoze i zarówno IgG ujemny IgM też, teraz IgG ujemny IgM wątpliwy... Obecnie jestem w 24 tygodniu, bardzo boję się o dziecko...
 
@roxie123 A może jednak warto zaryzykować. Działalność gospodarczą zawsze możesz czasowo zawiesić. Do tego w czasie macierzyńskiego - będziesz dostawała pieniądze od ZUS, ale będziesz mogła normalnie pracować. Przemyśl to jeszcze. Jeśli tylko jesteś w stanie dostać dotację - to warto z tego skorzystać.

@marluk210 Ja bym powtórzyła badanie wraz awidnością. A masz jakieś inne objawy np. powiększone węzły chłonne lub problemy z widzeniem/światłowstręt? Pamiętaj, że Twoje zarażenie nie jest równoważne z przeniesieniem choroby na dziecko. Trzeba być dobrej myśli. Twój stres też nie jest obojętny dla dziecka. Nie masz już wpływu na to co się dzieje w Twoim organizmie. A jak się ma Twój wynik IgM do norm laboratorium? Oba badania wykonywałaś w tym samym labie?
 
reklama
@roki_1991 Ja jestem u was codziennie ale malo sie odzywam :) u mnie narazie szczesliwie doszlismy juz do 16 tc.
Widze ze u was tez dobry wysyp :)
@roxie123 to jest bardzo fajny pomysl z tymi sesjami wogle patrze ostatnio duzo ludzi robi sobie takie sesje.
 
Do góry