reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Funia90 Mocno wierzę, że uda Wam się dotrwać chociaż do 36-37tc. Co by się nie działo - lekarze na pewno zrobią wszystko co w ich mocy byście były jak najbardziej bezpieczne. A które badanie na krzepliwość robisz? Dużo spadło względem ostatniego wyniku? To ty pisałaś, że lekarz nie chce zwiększyć dawki?
 
@witch84 aptt norma 26/36 sek ,
Dwa tyg temu 26 sek dostalam clexane 0,6
Zaczelo sie poprawiac ,po dwoch dniach 27,po tyg 28 a w srode znow 26 ,wczoraj 25 czyli juz ponizej normy .
Rozmawialam wczoraj telefonicznie z hematologiem powi edzal niby zeby sie nie martwic i ze on by nie zwiekszal clexane .
Tylko jak sie nie martwic skoro ta krew jest gesta.
Siedze w kolejce i zovaczymy co ta gin powie.
Co mam robic .



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 rozumiem Twój strach. A nie ma żadnych naturalnych wspomagaczy na rozrzedzenie, ktore by wzmocnily działania clexane? Moze jakies pożywienie, sok???
A czym to grozi, dlaczego trzeba by było rozwiązać ciążę wcześniej. Przepraszam, że pytam, ale nie znam sie na tym.
 
Ostatnia edycja:
@Frezja_1 tak, 6+2 natomiast mam bardzo długie cykle, więc ta ciąża jest przynajmniej tydzień młodsza jak nie 1.5. Tak więc będzie się to teraz ciągnąć bardzo.
Siedzę w pracy i już mam dość, a gdzie tam do 18... Czekam na tego kuriera bo ma przyjechać do pracy po te wymazy.
@Funia90 musi być dobrze. Daj znać co powiedział gin na to.
@roxie123 lać tam twoja @?? Zaszczycila cię już łaskawie swoją obecnością??
@nafoczka :)
@Ania199 ja Cię pamiętam :) wpadaj do nas częściej
 
reklama
@roki_1991 niet :huh::dry:

Za to przyszedł mój piękny wieszak na ręczniki do łazienki [emoji7]
1509104032-b5450ce567480d2d-aaaaaa.jpeg
 
Do góry