reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny pomocy na mnie chyba ostatnio wszystkie plagi zstępują [emoji12] dostałam jakiegoś świądu, wszystko mnie swędzi normalnie [emoji20] mogę wypić wapno musujące??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Jejku, nie nadążam normalnie za wami :) i tak czytam i czytam, ale jak przeczytałam 43 posty, to już zapomniałam co miałam której napisać :( wybaczcie mi, ale jestem po prostu w szoku i jakoś nie ogarniam co się dzieje dookoła. Wybaczycie???
Wiem że ja ostatnio bardziej pisze tylko o sobie, ale to ten cholerny stres. Muszę go gdzieś wylać, tym bardziej że o ciąży wie tylko M, a on się nie zna na tych przyrostach bety, nabrzmiałych cyckach lub właśnie flakach itp itd. Ta dzisiejsza beta mnie trochę zaskoczyła (pozytywnie, ale nie chce się do tego przyznać). A miałam zamiar po wyzdrowieniu iść w końcu zrobić te mutacje. Ale chyba zadzwonię tam jutro i się umówię ;)
@ivvonka ale żeś sobie lab wybrała. Jak ty dajesz radę tak długo w niepewności?? Bo ja już miałam dość o 17 jak nie było wyników... Tak czy inaczej trzymam kciuki, ale ten twój "okres" daje duże nadzieje. Dawaj znać jak będą wyniki, teraz na Ciebie czekamy :)
@AgaB33 no i na Ciebie oczywiście też :) to kiedy idziesz na betę? :)
@roxie123 ja tylko herbatka, ale zdrówko :) no... Też to pomyślałam jak zobaczyłam zdjęcie - masz zaje****e nogi :D
@zosiak a gdzie byłaś jak cię nie było??
@Ewarut Ciebie też dawno tu nie było. Trzymamy kciuki za staranka :)
@Funia90 dobrze ze Ty sobie sama tak ogarniasz te badania wszystkie i myślisz o nich :) dobrze mieć wszystko pod kontrolą
@Marika92 wiem że na prolaktyne dobry jest też castagnus. Moja lekarka też mi go dała jak miałam podwyższona, ale w końcu nie było potrzeby go brać :)
 
Haha dziewczyny dziękuję [emoji16] chyba tylko tyle z pięknych części u mnie [emoji23][emoji23][emoji23]
@roki_1991 mutacje zbadaj żeby Ci dali leki jak cos od razu .
I wierzymy w dobry rozwój ;*
@Katarina91 kochana nie chce Cię martwić ani straszyć, mam nadzieje ze to tylko glupie uczulenie ...ale w ciąży kiedy swędzi to trzeba sprawdzić bo często może się tak objawiać zatrucie ciążowe ;/ wydaje mi się ze wapno można ale lepiej niech ktoś potwierdzi kto brał w ciąży


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roxie z tego co kojarzę zatrucie ciążowe objawia sie przede wszystkim puchnięcie kończyn i białkiem w moczu [emoji12] moze pomyliło Ci sie z cholestaza ciążowa? Najpierw zaczynaja swędzieć dłonie i stopy [emoji12] tyle nawet ze ja nie mam krost tylko rożne miejsca na ciele zaczynaja swędzieć ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Roxie z tego co kojarzę zatrucie ciążowe objawia sie przede wszystkim puchnięcie kończyn i białkiem w moczu [emoji12] moze pomyliło Ci sie z cholestaza ciążowa? Najpierw zaczynaja swędzieć dłonie i stopy [emoji12] tyle nawet ze ja nie mam krost tylko rożne miejsca na ciele zaczynaja swędzieć ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Misialabys wiziac cos przeciwhistaminowego. Ja biore hitaxe. Nie wiem czy w ciazy mozna

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roki_1991 no chciałam przez internet odebrać. W Alabie zawsze tak robiłam i było tego samego dnia nawet lub rano, ale to inne laboratorium. Trzeba by było złożyć wniosek w przychodni, wpisać tam adres mail, oni to przesyłają do laboratorium i tam go rozpatrują, nadają hasło i login, później to na maila przesyłają i później można sobie już aktywować, logować, zmienić hasło. No i to trwa zwykle ze dwa dni. Łeee... to już wolę jutro podejść, bo przyszłości z tą przychodnią nie wiążę, mam do niej dalej, drożej sobie też liczą za badania. Plusem jest tylko to, że pobranie może być do 11.00 a w mojej, ostatni pacjent na pobranie wchodzi o 10.00. Najwyżej przy odbiorze wniosek złożę jak mi się zamarzy.

@Marika92 ok, zapytam i dam znać.
 
@Katarina91 być może [emoji4] wiem ze któraś kiedyś pisała że brzuch ja swedział i ze też to może świadczyć o zatruciu . Ja tylko tyle pisze co mi sie obije o uszy [emoji4] najlepiej skonsultuj z lekarzem ;*

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Katarina91 idź do lekarza. Nie rób nic na własną rękę. Gdyby kruszynki nie było to ok ale nie jesteś sama.

@roki_1991 dla mnie możesz pisać o sobie ile wlezie ;-) oj jak ja Ci życzę wszystkiego dobrego. I jak najmniej nerwów i stresu. Myślę że może jutro chociaż nie wiem czy coś wyjdzie to będzie 25dc.

@Totois30 ja mam za sobą jedną stratę. D3 i b12 robiłam 3tyg temu tak samo tsh ft3 ( lekko ponad normę) i ft 4 ale Endokrynolog mówi że te wyniko są ok. Ze względu na zmiany które ktoś wynalazł dwa lata temu, m mam mieć 27.11usg tarczycy. 15.12 wizyta na ktörą mam zrobić przeciwciała.
 
Do góry