reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzien dobry. Ja nadal wszystkie objawy jak na okres razy 100 wiec stresu co niemiara, data spodziewanej @ we wtorek wiec pewnie przez kolejny tydzien wogole sie nie uspokoje po zeszlomiesiecznej biochemicznej :( zazywam duphaston, magnez i nospe nak bardziej boli brzuch, mdli mnie typowo jak przed okresem i w glowie sie kreci. W nocy sie budzilam z mdlosciami tak jak co miesiac na dzien przed @. Zerowy apetyt, wrecz niedobrze jak o czymkolwiek pomysle, jem na sile choc troche. Co chwile sprawdzam czy nie ma zadnych plamien... na glowe mi siadlo juz calkiem. Plamien nie ma narazie ale strach jest ciagle. Ginekolog dopiero za 2 tyg. Nie wiem jak ja wytrzymam. I ciagle mi sie zdaje ze zaraz dostane ten okres...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Frezja_1 chyba Ci się z kimś pomyliłam, ja nie mam żadnych wskazań do in-vitro więc próbujemy jak najbardziej naturalnie :) Pytam o badanie nasienia bo poronienie miałam w maju a jest już wrzesień i dalej nic więc może coś żołnierze szwankują. Albo człowiek za mocno się spina i by chciał tu i teraz no a tak się nie da :D
My robiliśmy 2x badanie żołnierzyków, pierwsze podstawowe i bylo7% prawidłowych a potem chromatyne. I tak w głównej mierze są potem witaminki dla ukochanego wiec zakupić możesz od razu :)
 
@roki_1991 ja jestem po jednym poronieniu. Podejrzewam, że było to poronienie przez leki ktore brałam na serce. Rozmawialam po poronieniu z pania kardiolog i powiedziała, ze mogło byc to przez tabletki bo te ktore ja brałam a dokładnie jeden jest zakazany w ciazy. Nawet mi powiedziała, że dobrze ze sie stało jak sie stało bo mogłam urodzić chore dziecko.

@ivvonka te nasze chłopy wymiataja :D

@Frezja_1 to widze, żes zaszalała :p

Dziewczyny kupiłam sobie dwa sweterki :D nic mi sie nie podobalo :szok:
 
Dziewczyny muszę się wyżalić. Dziś mieliśmy imprezę urodzinową Michałka, zaległą bo wcześniej chrzestna nie dała rady. Wszystko fajnie było aż nagle telefon z informacją, że mojej koleżanki mąż zmarł. Chłopak miał 38 lat i nagle zmarł w domu. Mają 2 dzieci, 4 i 9 letnie. Tak mi jej żal. Ja bym nie przeżyła chyba jakby zabrakło mojego męża. Ehh i w takich momentach mam zawsze wątpliwości czy Bóg istnieje.
 
Dziewczyny muszę się wyżalić. Dziś mieliśmy imprezę urodzinową Michałka, zaległą bo wcześniej chrzestna nie dała rady. Wszystko fajnie było aż nagle telefon z informacją, że mojej koleżanki mąż zmarł. Chłopak miał 38 lat i nagle zmarł w domu. Mają 2 dzieci, 4 i 9 letnie. Tak mi jej żal. Ja bym nie przeżyła chyba jakby zabrakło mojego męża. Ehh i w takich momentach mam zawsze wątpliwości czy Bóg istnieje.
O Boże to straszne. Nie wiem, co powiedzieć, az mnie cos zabolalo. Zycie bywa bardzo niesprawiedliwe. Takie wydarzenia uświadamiaja jak wszystko jest kruche i ze powinniśmy celebrować kazda chwilę i cieszyć sie z tego co mamy. Bardzo współczuję tej rodzinie.

@roki_1991 dziękuję za poprawienie mnie. @madzia0902 jeszcze raz przepraszam, to bylo pytanie skierowane do @mififi.
@Calineczka24 no zaszalalam z tymi butami, ale nie mogłam sie im oprzec. Wołały do mnie... "kup mnie..." serio:laugh2:
 
Witajcie dziewczyny, tu Dorota. Nie było mnie tu strasznie długo. W zasadzie od II trymestru do dziś, kiedy moje bliźniaki mają już 15 miesięcy :) Czy są tu jeszcze jakieś moje znajome??? Jeśli tak, to z całego serca Was pozdrawiam. Pisze dziś z informacją, że od października nie tylko będzie można zwrócić się do mnie z zapytaniem jako do psychologa tutaj, na tym portalu (jeśli trzeba to anonimowo). Jeśli ktoś potrzebuje to poprzez namiary ze strony www.mierzejewska.eu będzie można umówić się ze mną na sesję online, jak i na żywo w gabinecie w poradni prokreacyjnej przy GabClinic w Warszawie, gdzie przyjmuję od października jako psycholog tzw. prokreacyjny. Zapraszam jeśli któraś z Was będzie mieć potrzebę kontaktu, porozmawiania, skonsultowania wątpliwości czy też opowiedzenia o sprawach jeszcze trudniejszych, jak depresja czy kryzys związku, wynikający być może, choć niekoniecznie z procesu starań o dziecko. Oferuję doradztwo (sama przechodziłam długi proces in vitro i w wieku 42 lat adoptowałam komórki jajowe). Zapraszam was też w parach. Z chęcią rozmawiam z dziewczynami, które zastanawiają się czy to dobry moment na dziecko lub czy partner to ten właściwy. Także z kobietami, rozważającymi czy przypadkiem dla nich na dziecko nie jest za późno. Zapraszam. Za wiedzą właścicielki Babyboom.pl pozostawiam mój nr telefonu 662 780 280. Dorota Mierzejewska-Floreani
 
reklama
Do góry