reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roxie123 Ale to chyba jeszcze wynik w normie jest? Nie panikuj. A poprzedni wynik kiedy robiłaś? Bierzesz dalej metyle?
Robiłam 27 kwietnia jakos to miesiąc mina a biorę tabletki i wg to nie możliwe kurde . No do ciąży to tak min między 5-7 . Ale założę się ze jak zrobię w diagnostyce to będą inne wyniki . Zestresowalam się ... A z takim spokojem podeszłam do starań :/
 
reklama
@roxie123 nie martw sie na pewno cos pomylili,tym bardziej ,ze juz mialas przygody.

@hajmal taaa,na szczescie z R[emoji4]

@witch84 nie mam wlasnie bolesnych miesiaczek w ogole

Po tym co napisala Calineczka znow ogarnal mnie strach[emoji58]ja mialam wczoraj 5t1d i nic w pechrzyku a u Calineczki 5t2d i zarodek 6 mm ,kurcze dziwne.
Ja jestem jakas zepsuta.
Powoli wpadam w dola[emoji22]
Jak to bylo u Was dziewczyny w prawidlowych ciazach?
@Calineczka24 w ktorym dc mialas owulke?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@roxie123 nie martw sie na pewno cos pomylili,tym bardziej ,ze juz mialas przygody.

@hajmal taaa,na szczescie z R[emoji4]

@witch84 nie mam wlasnie bolesnych miesiaczek w ogole

Po tym co napisala Calineczka znow ogarnal mnie strach[emoji58]ja mialam wczoraj 5t1d i nic w pechrzyku a u Calineczki 5t2d i zarodek 6 mm ,kurcze dziwne.
Ja jestem jakas zepsuta.
Powoli wpadam w dola[emoji22]
Jak to bylo u Was dziewczyny w prawidlowych ciazach?
@Calineczka24 w ktorym dc mialas owulke?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana nie potrzebnie się denerwujesz. Pamiętaj każda ciąża jest inna. U jednej jest zarodek w 5t a u drugiej nie. Jedna ma mdłości druga nie. Czekaj grzecznie do wizyty. Teraz musi być wszystko dobrze.

Pamiętaj stres tutaj nie pomoże, a nawet zaszkodzi.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 Kochana - abyś się nie denerwowała, to jak dotrę do domu, to wyciągnę swoje papiery i sprawdzę. Niestety moja pamięć już nie jest najlepsza :p A jesteś pewna wieku ciąży? Może do zapłodnienia doszło nieco później i ciąża jest młodsza?
edit. A poza tym myślę, że jak kiepski lekarz, to i najlepszy sprzęt nie pomoże. I uważam, że on nawet nie próbował dojrzeć zarodka/ciałka żółtego. Po opisie Twojej wizyty mniemam, że zrobił to celowo.
 
@roxie123 nie martw się, bo wydaje mi się niemożliwe żebyś miała w takim czasie tyle większy wynik biorąc te metylki. Także głowa do góry i powtórz sobie te badania w innym lab, tym bardziej jeśli mówisz że ma ono zła opinię.
 
@Funia90 oby, podłamałam się ... :< zaczynają mi się te dni i nie wiem ... ale chyba już nie będę patrzeć na te wyniki kurde co ma być to będzie jak będę zwlekać to nigdy nie zajde!
...i tak nic nie jest idealnie i tak...nawet jak zajde to nie wiem czy utrzymam i znowu czas ucieknie , a miesiąc za miesiącem leci chciałabym jak coś mieć szansę jeszcze raz w tym roku jakby coś poszło nie tak ... chociaz nastawienie mam bojowe ,że tym razem dam rade !
Nie martw się , na wizycie może nie było widac a np. dzisiaj już jest tego nie wiesz :* może on debil nie widział a może faktycznie ciąża jest młodsza :* pójdziesz do swojego gina i się okaże co i jak :* nie jesteś zepsuta przestań ! musi być wszystko dobrze :**
Wiem ,że się boisz , i nie dziwi mnie to zupełnie Cię rozumiem :*
...mając nadzieję i tak musimy dopuścić do świadomości ,że może być inaczej niż chcemy ;/ Więc nawet jeśli ciąża okazałaby się bezzarodkowa < czego nie daj Bóg > to taka się zdarza jednorazowo , i można się starać od razu po @ ...
Jak na razie czekaj cierpliwie kochana :* odpoczywaj i nie myśl o głupotach :* a jak spanikujesz to zrób bete dla spokoju i już :* przytulam <3
@roki_1991 nooo...jak na razie to doła złapałam :< bo taka happy byłam z planowaniem a teraz sie boje
 
Ostatnia edycja:
@Funia90 doskonale rozumiem twoje obawy, ale pamietasz jak kilka dni temu pocieszalas mnie, ze mam sie nie martwic, ze u mnie w 4tc5d nawet nie bylo pecherzyka. Ty jestes juz ponad 5tc i masz pecherzyk, wiec prosze nic sie nie martw. Ja czekam do soboty i ide na usg, to bedzie 6tc3d i mam nadzieje zobaczyc wtedy pecherzyk, na nic wiecej nie licze. Glowa do gory kochana!
 
@Olciaj ja myślę , że może macie pochrzanione coś z tygodniami :) pewnie się owulka poprzesuwała i dlatego nie widać :)
Zobaczycie pójdziecie na wizytę i każda zobaczy to co chce :*
 
@roxie123 nie martw sie na pewno cos pomylili,tym bardziej ,ze juz mialas przygody.

@hajmal taaa,na szczescie z R[emoji4]

@witch84 nie mam wlasnie bolesnych miesiaczek w ogole

Po tym co napisala Calineczka znow ogarnal mnie strach[emoji58]ja mialam wczoraj 5t1d i nic w pechrzyku a u Calineczki 5t2d i zarodek 6 mm ,kurcze dziwne.
Ja jestem jakas zepsuta.
Powoli wpadam w dola[emoji22]
Jak to bylo u Was dziewczyny w prawidlowych ciazach?
@Calineczka24 w ktorym dc mialas owulke?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Miesiączkę miałam 22.04
Powiem Ci szczerze, że nie jestem pewna co do owulacji. Według kalendarzyka 8.05
Kochana nie martw się na zapas słowami tego buca, gbura etc.
Pójdziesz do swojego lekarza i On Ci wszystko zapewne wytłumaczy. Kiedy masz wizytę u swojego gina? Skąd w ogóle wytrzasnęłaś tego u którego teraz byłaś?
Nie stresuj Nam się tutaj bo wiesz, że Tobie i fasolce w niczym to nie pomoże.
Główka do góry :)
 
reklama
@roxie123 wierzę że masz doła, bo nie jest to wynik jakiego się spodziewałas, także rozumiem Cię. Tyle że sama masz świadomość tego że jest on nie wiarygodny, także musisz powtórzyć i być dobrej myśli :) tak samo jak @Funia90 też musisz spokojnie poczekać na wizytę u swojego gin, bez stresu, chociaż wiem że jest bardzo ciężko, i nie przejmować się tym co tamten gbur powiedział. Kto wie, może tak jak mówią dziewczyny, zrobił to celowo??
Wiem że wszystkim nam jest ciężko i że każda się martwi, denerwuje i boi jak będzie, ale po tym co przeszłysmy, tak już niestety będzie. Jedyne co nam zostaje to wiara że będzie dobrze, bo musi być dobrze!! :)
Eh... I mówię to ja, która dalej nie potrafi się pozbierać psychicznie po tym co się stało, chociaż minęło już 5 tygodni... Każdego dnia staram się wierzyć że będzie dobrze i szukać sobie zajęć żeby nie zwariować i wmawiam sobie ze teraz juz MUSI BYĆ DOBRZE :) nie mogę doczekać się na nowo etapu starań, może wtedy będzie mi prościej :)
 
Do góry