reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Funia tak jak dziewczyny pisały nie przejmuj sie tym gburem! Idź do swojego za tydzień/dwa i na pewno wszystko będzie Ok. Z reszta nie wiem co on chciał zobaczyc na tak wczesnym etapie.

Calineczka to faktycznie dziwne ze zarodek ma u Ciebie 6mm na takim etapie... zarodek pojawia sie zazwyczaj najwczesniej 5t6t i ma około 3 mm.


U mnie plamienia nadal sa, ale głównie wtedy gdy wylatuje ze mnie rozpuszczona luteina zabarwiona na brąz (przepraszam za opis[emoji2]) a tak poza tym ciagle zadnych objawów [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak jak Wam wczesniej pisalam mialam tez " okres " 10.04 trwalo to 6 dni ale poczatkowe dni to byly raczej brazowe uplawy a w kolejnych dniach pojawil sie bardzo skapy okres. Minal tydzien i dostalam normalnie okres.
Zglaszalam to temu samemu ginekologowi na poprzedniej wizycie jakies dwa tygodnie przed ta poniedzialkowa wizyta i wtedy tez mi robil usg i mi nawet powiedzial, ze okres dostane. Fakt faktem maja tam stara aparature, ale gdybym wtedy juz byla w ciazy to pewnie byloby juz cos widac.

Zmartwilam sie teraz. A jesli cos jest nie tak? :no:

Edit.
Tego 10.04 niby mialam okres planowo. A 22.04 dostalam znowu.
 
reklama
@Funia90 nie widzę zdj ;/ no obym nie musiała go prosić... a co to ten neoparin znowu ? lol xD ide na farmaceute chyba haha tyle tego że szok :D
@Calineczka24 hm nie doradzę Ci bo jestem zielona na temat wielkości w tyg itd ;/ ale skoro widział zarodek na 6mm to go sobie raczej nie wyczarował tylko musi być :)
 
Calineczka ja raczej obstawialabym to, ze ciąża jest starsza niż Ci sie wydaje. A masz moze zdjęcie usg? Bo tam powinno byc wszystko napisane


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Calineczka ja raczej obstawialabym to, ze ciąża jest starsza niż Ci sie wydaje. A masz moze zdjęcie usg? Bo tam powinno byc wszystko napisane


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No wlasnie nie mam bo w tej przychodni maja tak stara aparature, ze Ona chyba nawet zdjec nie robi.
Zestresowałyście mnie teraz.

Wyczytałam, że zarodek pod koniec 5 tygodnia ma 11-12mm więc by się zgadzało
 
Ostatnia edycja:
@Calineczka24 ciesz sie ,ze jest[emoji4]ale moim zdaniem to jest starsza ciaza 6t3d cos kolo tego i dwa ,ze w zarodku od 5 mm pojawia sie serduszko[emoji5]ale tez byc go nie musi[emoji4]
Ja mialam w pierwszej ciazy 6t5 d i zarodek 8,5 mm a rosnie srednio 1 cm na tydzien wiec twoj lekarz cos poknocil.
@roxie123 bo ja zapomnilam wkleic[emoji16]neoparin to zamiennik clexane,niby to samo ale tansze[emoji4]to tez heparyna


@Katarina91 u mnie tez plamienia mniejsze ,lutka dziala[emoji4]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
1496240325-aaaaaa.jpeg
 
@Calineczka24 ciesz sie ,ze jest[emoji4]ale moim zdaniem to jest starsza ciaza 6t3d cos kolo tego i dwa ,ze w zarodku od 5 mm pojawia sie serduszko[emoji5]ale tez byc go nie musi[emoji4]
Ja mialam w pierwszej ciazy 6t5 d i zarodek 8,5 mm a rosnie srednio 1 cm na tydzien wiec twoj lekarz cos poknocil.
@roxie123 bo ja zapomnilam wkleic[emoji16]neoparin to zamiennik clexane,niby to samo ale tansze[emoji4]to tez heparyna


@Katarina91 u mnie tez plamienia mniejsze ,lutka dziala[emoji4]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
1496240325-aaaaaa.jpeg
Nie wiem co mam myslec :oo:
Wyliczal mi wiek ciazy z daty ostatniej miesiaczki. Na wlasne oczy widzialam wielkosc zarodka bo mi pokazal na ekranie. Byc moze jak pojde do Niego prywatnie to cos sie wyjasni bo tam ma o wiele lepszy sprzet.
 
@Funia90 weź Ty się puknij kobito, oczywiście że się nadajesz i musi być w porządku [emoji8]. Pamiętasz nasza Zośkę z Wrzesniowek której idiota ordynator mówił że jest jakaś struktura i nic z tego nie będzie? A jest, więc Ty też trafiłaś na buraka który Cię tylko zestresował. U mnie w 5 tygodniu też był tylko pęcherzyk bez ciałka. Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki [emoji8]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@calineczka wazne ,ze jest zarodek.[emoji4]wg miesiaczki z 22kwiwtnia data sie zgadza,ale jak lekarz robi usg to podaje Ci wielkosc crl i Ty masz 6mm a To juz odpowiada starszej ciazy.
W kazdym razie u Ciebie nie ma cZym sie martwic.
Wazne ,ze byl zarodek.
Widocznie owu byla o tydzien wczesniej albo cos z zagniezdzeniem sie przyspieszylo[emoji4]
A serduszka szukal?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 a czemu lekarz Ci odradzał ten neoparin ? kurde to już 3 odmiany clexane , frexyparyna czy coś takie i jeszcze to ;/ z tego co widze to najwięcej kobiet bierze clexane ... różnica między nimi nie wiem jaka cenowa chyba :D
@Calineczka24 słuchaj dziewczyn one mądrzejsze jak lekarze mówie Ci :)
 
reklama
@gie_er jasne ,ze pamietam[emoji4]
Wiem,wiem juz dochodze do siebie[emoji4]
Co tam u Ciebie?ktory juz tydzien?


@roxie123 ja biore clexane i rzeczywiscie najwiecej dziewczyn go ma[emoji4]
Probowalam go podpytac ale odpowiedz brzmiala,wie pani to jest jak ze wszystkim,czyli nie odpowiedzial mi[emoji4]
Jak moj lekarz powie,ze neoparin jest oki to sie przerzuce na niego[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry