reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jestem juz pisze,musialam tesciowa odebrac z pracy i jeszcze chciala na zakupy jechac do biedry....

Ogolnie :pecherzyk jest,ale pusty,czego sie spodzielawalam,no moze liczylam na cialko zolte (tak to sie chyba nazywa) ,ale ten gbur stwierdzil ,ze albo zarodek bedzie albo to juz ciaza obumarla....co on mi tu gada jak to dopiero 5t1d to ja nie wiem.
Strsznie niedelikatny byl,stwierdzil ,ze mam tylozgiecie macicy,pierwszy raz uslyszalam taka diagnoze.
Bardzo bolalo mnie nawet usg.
Pobral mi cytologie,powiedzial ,ze to najlepszy moment.

A na koniec powiedzial,Ze lezec nie musze bo to nic nie da,zyc mam normalnie ,bez stosunkow ale UWAGA nie katowac Meza i tylko bez stosunkow dopochwowych!!!czujecie?
Powiedzial,ze do ciazy mam sie nie przyzwyczajac,nie zzywac,podchodzic bez euforii bo byc moze jestem obciazona nieplodnoscia wtorna i nic z tego nie bedzie.
Plakac mi sie chcialo.

Leki przepisal,bez problemu z refundacja.

Ehhh wiadomo ,ze sie nie nastwiam no ale kurcze ....cos takiego kobiecie mowic,no chyba ,ze ja jestem przewrazliwiona

Zbadal mi tez biust,pierwszy raz w zyciu i powiedzial,ze powinien byc nabrzmialy a nie jest,ja tez to czulam,byl nabrzmialy a jakos kolo piatku piersi puscily i zmalaly,nie wiem co o tym myslec.
Generalnie nastepna wizyte mam juz u mojego lekarza,ale najchetniej to wolalabym wyleciec w kosmos albo w ogole nie chodzic na usg.
Tyle stresu mnie to kosztowalo ,ze masakra.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Boziu co ja pajac. Ja na twoim miejscu poszła bym do innego. Kiedy do tego swojego idziesz? Brak słów

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Funia co za... brak słów ... ja w ogole nie mam nabrzmiałych piersi w tej ciąży. Nie sadze zeby to był jakiś wyznacznik, każda ciąża jest inna. Byłaś prywatnie?


Roxie ja biorę co 2 dzien bo mam homocysteine 5,30


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Funia, bardzo Ci wspolczuje. Co za palant, nie mogę wyjść z oburzenia. Idź za tydzień do kogoś innego.
A z tymi stosunkami to tez niezle.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@funia, aż szkoda słów żeby opisać co myślę o tym człowieku. Dobrze ze masz swojego gin i następna wizyta będzie u niego. Nie przejmuj się tym co on powiedział, tym razem musi być dobrze :)
Ja od wczoraj mam wrażenie, że mój organizm nigdy nie wróci do ładu... W czwartek będzie 5 tygodni po zabiegu, a ja nie wiem czy mam teraz @ czy co to jest, ale moje plamienie przerodziły się w takie krwawienie jak słaba @. Także sama już nie wiem co to jest.... Poczekam do czwartku czy się skończy, a jak nie to będę musiała zadzwonić do gin....
 
@Katarina91 o kurczak a ja robiłam badania 6go kwietnia i miałam 4,20 hm teraz czekam znowu na wynik będzie jutro albo pojutrze ale biorę codziennie witaminy kurczę może to źle? ...może za dużo spadnie mi ta homocysteina i to groźne będzie ? ...przestraszyłam się eh @nafoczka help , co Ty myślisz o tym ??
@Funia90 o 3majcie mnie co za patafian a nie lekarz ;p do tego jakiś seksistowski debil ... masakra ! no nic haha nie wiadomo śmiac się czy płakać nad takim :D nie przejmuj się po pierwsze jeszcze masz czas na zarodek a po drugie co to za stwierdzenie żeby nie przywiązywać się do ciąży...współczuję ,że trafiłaś na takiego . O to tyłozgięcie zapytaj swojego lekarza ale też dziwne ,że przez tyle wizyt nikt nic nie wspominał. Dobrze ,że chociaż leki przepisał . Biustem się nie sugeruj , mój np od pierwszego poronienia nie był twardy ani razu a wcześniej przed kazdą @ miałam balony takie że spac na nich nie mogłąm a teraz klap nic się nie dzieje , więc nie ma co patrzeć na cycki ;p Kiedy masz wizyte u swojego gina ?Dobrze będzie :** nie stresuj się ... odpoczywaj i tyle reszte napisze życie :*
@roki_1991 to może być @ skoro 5tyg po ...ja tak miałam za pierwszym razem. Nie jakoś dużo i tylko 4 dni
 
Roxie wlasnie nie wiem czy jest za niski poziom homocysteiny i czy to moze byc groźne. Ale wlasnie chyba preferowana wartość to 5-7 w ciąży


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny po tym jak juz zaplanowalam moj pogrzeb bo do niczego sie nie nadaje ,poszlam sie nazrec i troche mi lepiej.
Mowie Wam taki buc ,ze szkoda gadac.
Torbiel tez mi znalzl na jajniku niecale 3 cm i jeszcze powiedzial,ze lewy jajnik mam za maly ,nie pamietam jakie wymiary ale o tym tez nigdy nikt mi nie mowil,a wiele ginow mnie badalo.

Z tym tylozgieciem,bylam w zyciu gdzies u 10 ginow i nikt mi nie mowil,wiec nie wiem,ale zapytam mojego lekarza na nastepnej wizycie.
Wyobrazcie sobie ,ze to z-ca ordynatora w szpitalu...ehhh mam go gdzies,co ma byc to bedzie ,a wierze ,ze musi byc dobrze,zawsze Was dopinguje to i w siebie musze wierzyc i w nasza dzidzie[emoji4]

Roxie serio zbokol
Wyobrazcie sobie,ze moja jedna przykaciolka chodzi do niego cala ciaze i nigdy nie badal jej piersi.
W piatek byla u niego moja druga przyjaciokka tez w zastepstwie za tego na urlopie i jej tez kazal pokazac cycki[emoji23][emoji23][emoji23]
Jak mi powiedzial ,ze mam sie rozwbrac od gory to sie smialam sama do siebie[emoji12]
Nie wiem jakie kryteria trzeba spelnic zeby mistrz dotknal cyckow[emoji16]

@roki moze to juz@ ktory dc?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Katarina91 hm niby między 5-7 to takie minimum z tego co mi wiadomo , kiedyś jakaś dziewczyna pisała że miała 3 i coś to mówili ze super więc nie wiem jak to jest spróbuję się dowiedzieć . Z resztą ciekawi mnie jaki mam ten wynik teraz faktycznie
@Funia90 Ty to masz tak jak ja widze ;p też juz tyle razy planowałam swój pogrzeb , a później szłam się nazreć i było mi lepiej :D także to dobra metoda :) Torbiel jak sama wiesz przy dupku sama zniknie więc luzik :) Co do oglądania cycków mój obecny gin ogląda mi za każdym razem , ale nie trzeba przechodzić castingu , tylko sprawdza każdej pacjentce :) Trzeba wierzyć :* wiadomo ,że wszystko się może zdarzyć ale to dotyczy każdej ciąży i każdej kobiety nigdy nie przewidzimy tego co się wydarzy . Ja ostatnio miałam "puste jajo płodowe " że tak fachowo napiszę , ale doktorzy i internet mówią ,że to się kobiecie przytrafia jednorazowo więc teraz jakby była ciąża to będzie zarodek i albo się rozwinie albo nie i mam tego świadomość , dlatego się boję strasznie ale strach nie zabierze nadziei więc trzeba walczyć do końca . Więc kochana nie słuchaj takich cymbałów , bo nie oni decydują o życiu :** a my musimy być przygotowane na wszystko , i o tym trzeba mówić otwarcie ... jesteśmy w gronie tych " wyjątkowych " więc ciesz się każdą chwilą i już :* a co będzie to będzie ...
 
Funiu trafilas na lekarza ktory ma znieczulice i sie wypalil a takze brakuje mu empatii ja juz nie raz spotkalam sie z takim zachowaniem u lekarza nawet Wam pisalam jak mnie wykladowca potraktowal tez lekarz nie piernicze sie z nimi sa lekarze sympatyczni ale sa tez tacy na jakiego Ty trafilas nie przejmuj sie bucem i mam prosbe nast razem po prostu mu powiedz ze jestes czlowiekiem a nie rzecza ktora nie ma uczuc i ochrzan go za taka postawe ktora nie powinna w ogole miec miejsca prosze Was bo dzisiaj Ty a jutro ja takiego spotkam. Funiu ja od 5 tyg przezywalam stresy trzymali mnie az do 8 tyg zreszta znasz moja historie ale nie o tym idz sobie zmierz jutro bete powtorz za 48 h jesli bedzie prawidlowo wzrastac to nie ma mowy o pustej czy obumarlej ciazy wiec puki co to badz spokojna:)
 
reklama
@roxie123 w sumie pasowałoby, bo zaczęło się równo 4 tygodnie po zabiegu.
@funia ciężko powiedzieć, bo zabieg miałam 27.04 a teraz zaczęło mi plamic równo 4 tygodnie później, czyli w czwartek. Także nie wiem czy mam już sobie liczyć nowy cykl czy jeszcze ten stary :p
Jak mam lepszy dzień, to myślę sobie ze poczekam spokojnie do następnej @ kiedykolwiek ona by przysła (bo wg gin mogła być już 2 tygodnie temu, a nie wiem czy nie jest teraz). Ale jak mam gorszy dzień a takich jest więcej.. To się martwię czy wszystko jest ok. Ale dziwi mnie to że poza lekkim bólem brzucha, nie miałam objawów @. Zawsze miałam bolesne piersi, a tym razem cisza....
 
Do góry