reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

dowiedziałam się że materiał z poronienia został wysłany do badania, czy to może oznaczać ze lekarz zaobserwował jakaś nieprawidłowość?

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dowiedziałam się że materiał z poronienia został wysłany do badania, czy to może oznaczać ze lekarz zaobserwował jakaś nieprawidłowość?

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
Według Mnie chcą sprawdzić po prostu jaka była przyczyna. Dobrze, że wzieli materiał do badania. Chociaż będziesz już coś wiedziała

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@dor_ka trzymaj sie,taj jak Aneta mowi ta rana nigdy sie nie zaleczy ale z czasem jest lepiej[emoji4]
Od teraz zaczynasz nowy etap[emoji4]

Ja tez dostawalam za kazdym razem tak jak przed ciaza,zupelnie normalnie.

@Baslan ,ten czas leci niesamowicie,a co do wysypu to rzeczywiscie duzo tych fasoleczek na raz[emoji4]wiosna jak widac sprzyja.
W piAtek trzymamy kciuki i moze jakas foteczke wrZucisz?

Mam jeszcze pytanie do Ciebie i innych brzuchatek ,no i tych juz dawno rozpakowanych tez[emoji4]
Kawa:pijecie?
Ja przed ciaza zawsze 2-3 dziennie ale ja pije z ekspresu taka z swiezo mielonych ziarenek z duza iloscia mleka.
Teraz pijam jedna.
Ale problem u mnie jest w tym,ze ja zawsze od lat pierwsze co robie to pije kawe przed sniadaniem.
Dzis najpierw zjadlam a teraz pije kawe i w sumie przez poltora godziny odkad wstalam nie zrobilam nic,bo bez kawy nie zyje i teraz pytanie,co myslicie moge pic na czczo czy lepiej nie?
Jak to u Was?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
@Funia90 ja przez pisze 3 miesiące nie piłam kawy ale to dlatego że wymiotowalam i mnie od niej odpychalo. Mnie mój gin powiedział że mogę wypić nawet dwie ( mam bardzo niskie ciśnienie w ciąży) a tym bardziej jak to jest świeża i ma dużo mleka myślę że Ci nie zaszkodzi. I uważam też że jeśli dobrze się czujesz nie ma różnicy czy spójrz ja na czczo czy później :-*
 
@Funia90 dzięki, jestem taka zielona w tych sprawach ze cokolwiek się dowiem to zaraz mam 200 myśli o co może chodzić

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Funius ja nie jestem brzuchatka ale wydaje mi sie ze jedna kawa raz na jakis czas Ci nie zaszkodzi a jesli bedzie cos szkodliwego to poprostu Cie odrzuci nie bedziesz mialw ochoty polecam Ci natomiast zastapic kawe z ekspresu kawa zbozowa moja siostra duzo jej pila w ciazy jest bardzo zdrowa. Nie pij soku z malin i herbaty zwyklej.
Z jedzenia to tego duzo jest ale pamietaj o orzechach oleju rzepakowym oraz o marchewce oczywiscie marchewki nie duzo bo dzidzius zolty sie urodzi hehe
Dorka matarial zawsze wysylaja do badania histopatologicznego zazwyczaj nic na to badanie nie wyjasnia tylko stwierdza ze byla ciaza ewentualnie czasami napisane gdzie ja mislam dwa takie badania wynik napisany po lacinie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dorka wszystkie materiały po poronieniu badają, ale z tego nic nowego sie nie dowiesz niestety.

Funia ja tez uwielbiam kawę, ale póki co nie pije w ogole...

Kurczę dziewczyny jestem w kropce... myslalam, ze ta lekarka przepisze mi te zastrzyki. Następna wizytę mam 13 czerwca, chyba ze bede miała jakieś zalecenia od genetyka to wczesniej. Myślicie ze przez ta konsultacje telefoniczna dostanę od genetyka zalecenie ze mam przyjmować heparynę? Funia ty dostałaś cos takiego?
I jeszcze jedno pytanie, do którego tc można badac przyrost bety?


Zosiak dlaczego nie pic zwykłej herbaty??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@dor_ka widzisz niektóre tutaj z dziewczyn wiedzą już trochę na ten temat. Idzie się od nich naprawdę dużo nauczyć. Bo wiesz lekarze często popadają w rutynę i zapominają o niektórych rzeczach

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@dor_ka pytaj,od tego tu jestesmy[emoji5]

@agatush no wlasnie bez kawy nie potrafie zyc,nawet do toalety nie pojde:/
Ostatnio jak bylam w ciazy to pytalam lekarza i mowil ,ze mozna ,tym bardziej z ekspresu,podobno rozpuszczalne nie sa za zdrowe.
Mnie w ogole nie odrzuca wlasnie[emoji4]

@zosiak dziekuje[emoji5]u mnie wlasnie to nie jest raz na jakis czas ,tylko codziennie.
Ale najbardziej zastanawialam sie czy na czczo moge[emoji4]
Herbaty na szczescie w ogole nie pije a o tej z lisci malin wiem[emoji5]
Po tylu ciazach mam nadzieje,ze wiem co wyklucZyc z jadlospisu[emoji4]
A jak u Ciebie samopoczucie kochana?
Mam nadzieje,ze lepiej[emoji5]chyba staranka juz za 5 miesiecy?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry