reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Zosiu z jednej strony fajnie ,ze jedzie bo kaska zawsze sie przyda,ale ta rozlaka,nie wiem czy dalabym rade.
Ale z drugiej strony moze odpoczniecie,zatesknicie i nazbieracie sil na starania[emoji5]
Fajnie,ze masz jakies zajecie,bo najgorzej to nie miec czym wypelnic czasu,ja tez na nude nie narzekam w ogole[emoji4]
Co mozesz kupic siostRze...sama nie wiem,ja lubie dawac np bon na masaz,albo jakis inny zabieg[emoji4]kilku osoba zprezentowalam i byly zadowolone[emoji4]
Jestes z mojej okolicy,zobacz sobie safari spa w Michalkowicach,ceny nie sa mega wysokie,szczegolnie w pakietach.
A jesli chodzi o jakies kosmetyki to nie doradze,bo kazdy ma swoje[emoji4]

@roxie mnie tez zlapal deszcz ale autkiem jechalam[emoji4]jezdze bez przegladu,ale ciiii ,mialam do niedzieli i dopiero w sobote bedzie czas to zalatwic[emoji16]
Ciesze sie ,ze masz teraz wizyte ,bo jakby lekarz marudzil z zastrzykami to zdazysz cos wykombinowac[emoji4]

@nafoczka @Baslan inke kupilam w poprzedniej ciazy i nie podchodzi mi[emoji20]
A o zielonej herbacie tez slyszlam,ze nie bardzo[emoji4]
Pozostane przy jednej kawce dziennie,na czczo bo inaczej nie dam rady,a zapytam jeszcze raz lekarza co o tym mysli[emoji4]
Ale tak jak mowicie jedna kawa nikomu nie zaszkodzila jeszcze.

@Olasec miejmy nadzieje,ze Twoja ciaza bezproblemowa tym razem[emoji4]i ,ze szybciutko pojdzie ze staraniami[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Podobno zielona herbata wyplukuje kwas foliowy lub ogranicza jego wchłanianie dlatego z niej zrezygnowałam. Ja piłam w ciąży kawe

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak zgadza się, dlatego nie powinno się pić jej więcej niż jedną filiżankę z drugiego parzenia. To tak samo jak z kawą, też najlepiej jedną filiżankę bo wykupuje z organizmy wapń, magnez i żelazo. Także szczerze to i jedno i drugie to cholerstwo. Bo jedno szkodzi na to a drugie ma to[emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie wróciłam od gina i powiem tylko jedno: wiedziałam że coś jest nie tak! Byłam tydzień temu i miałam pęcherzyków 14.7mm a dziś ma już 25mm! Powinnam juz bym po owulacji bo mam cykle 25 dniowe a dziś jest już 15 dzień. Dała mi ten duphaston na ten miesiąc ale nie chciała dać na stałe bo mówi ze nie wiadomo co się dzieje dokładnie itd takie pierniczenie. Chyba musze zmienić lekarza albo w ogóle iść do jakiejś prywatnej kliniki żeby się mną poważnie zajęli bo tak to nigdy nie zaje w ciąży. Czyli dziś depresji ciąg dalszy .....

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie wróciłam od gina i powiem tylko jedno: wiedziałam że coś jest nie tak! Byłam tydzień temu i miałam pęcherzyków 14.7mm a dziś ma już 25mm! Powinnam juz bym po owulacji bo mam cykle 25 dniowe a dziś jest już 15 dzień. Dała mi ten duphaston na ten miesiąc ale nie chciała dać na stałe bo mówi ze nie wiadomo co się dzieje dokładnie itd takie pierniczenie. Chyba musze zmienić lekarza albo w ogóle iść do jakiejś prywatnej kliniki żeby się mną poważnie zajęli bo tak to nigdy nie zaje w ciąży. Czyli dziś depresji ciąg dalszy .....

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana nie denerwuj się. Jeśli masz potrzebę znajdz odpowiedniego lekarza. Czyli pęcherzyki tobie nie pękają? To zastrzyków się nie daje?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana nie denerwuj się. Jeśli masz potrzebę znajdz odpowiedniego lekarza. Czyli pęcherzyki tobie nie pękają? To zastrzyków się nie daje?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie mam zielonego pojęcia teraz co robić... babka w medicoverze pewnie mi zastrzyku nie przepisze. Skoro nie miałam jeszcze owulacji a mam zacząć brać dupka to znaczy ze cykl w sumie stracony tak?

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@paula.w zmień doktora ...co to wg za odp że nie wie co sie dzieje ;/ a twierdzisz że u Ciebie nie ma ow ? chodzisz na podglądy ? a na co masz brać dupka ?

@Funia90 mimo wszystko mam nadzieje , że nie będzie mi robił problemów ... chyba ,że z jakiegoś powodu miały by mi zaszkodzić ale skoro dziewczyny po poronieniach nawet profilaktycznie dostają to go będę cisnąć żeby zapisał :)
 
Ostatnia edycja:
Właśnie w sumie to nie wiem czemu mi go dala skoro nie miałam owulacji... według mnie powinnam juz ja raczej mieć bo pęcherzyk jest dość duży i juz jest dość późno w cyklu na to. Ona twierdziła ze no jeszcze nie pękł ale ze może za chwile peknac. W sumie to nic się nie dowiedziałam. Powiedziała tyllo ze do 6-8 miesięcy po poronieniu moga mi się jeszcze hormony stabilizowac w organizmie.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Funiu dziekuje za rade juz wiem co kupie bedzie to prawdopodobnie jakis alkohol moze martini mojej siostrze ciezko dogodzic haha lakierow i kosmetykow nie kupuje bo nie wiem czy trafie a jesli chodzi o safari to slyszalam zefajnie tam jest zobacze byc moze cos jej znajde ale sama tez chce tam isc z mezem. Funiu sprobuj sie przestawic na ta zbozowke ona jest odzywcza na poczatku jest ciezko ja co jakis czas zmieniam kaee na kawe zbozowa. Jesli chodzi o zielona herbate ja slyszalam ze nie do konca udowodnili co moze powodowac u kobiet w ciazy dlatego sie jej nie zaleca.
Paula moze lepiej zmien lekarza. Ja pije ziolka O. Sroki wydaje mi sie ze wszystko sie unormowalo.
A teraz czekam na 2 @:)
 
Nie mam zielonego pojęcia teraz co robić... babka w medicoverze pewnie mi zastrzyku nie przepisze. Skoro nie miałam jeszcze owulacji a mam zacząć brać dupka to znaczy ze cykl w sumie stracony tak?

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Nadal możesz próbować. Może akurat się uda

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry