reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny trzymajcie sie dzielnie wszystkie.
Strach bedzie zawsze, do terminu poronien nawet do rocznic poronien. Mi on zycie bardzo zatrowa. Agatush ma racje. Trzeba zyc dalej.

Zafasolkowane musicie teraz odpuscic czesc przyjemnosci, tylko czego sie nie robi zeby bylo dobrze.

Tak z innej beczki jesli by ktoras potrzebowala duphastronu. Wykupilam leki na caly miesiąc i miedzyczasie zmienili mi go na luteine, w domu mam jeszcze jedno opakowanie. Jak by ktoras byla potrzebowala to pv


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@hona ja acard bralam caly czas wieczorem,teraz jak doszly zastrzyki to biore go rano[emoji4]
Mysle,ze Ci nie zaszkodzi.
Mi dali go w drgiej ciazy bez zasnych badan
A jak witaminki?kupujesz?

@hajmal ja wszyztsko przezyje,w koncu sama nie moglam doczekac sie aby byc w ciazy[emoji5]
Winko,sushi,moje ukochane tiramisu(niestety w kremie sa jajka) i wiele ,wiele innych zjem za dlugi,dlugi czas[emoji5]
A Ty jak sie czujesz?ktory tydzien u Cibie?jestes gdzies kolo polowki chyba[emoji4]
@Baslan a Ty?

@gie_er co u Ciebie?
Dziewczyny odzywajcie sie [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
nowy dzień a ja bardzo dobrze się czuje (fizycznie), czekam na wypis ok 10. Podziwiam was dziewczyny ze jesteście takie silne i dajecie rade. Bardzo się ciesze z waszych dobrych wieści to bardzo budujace ;)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
nowy dzień a ja bardzo dobrze się czuje (fizycznie), czekam na wypis ok 10. Podziwiam was dziewczyny ze jesteście takie silne i dajecie rade. Bardzo się ciesze z waszych dobrych wieści to bardzo budujace ;)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
Ty też Kochana nabierzesz tutaj takiej siły[emoji11][emoji11][emoji11]czas nie wyleczy rany ale Ją troszkę zaleczy. I zobaczysz, że i Ty staniesz na nogi, do tego pełna sił na nowe działania[emoji6][emoji6][emoji6]
Ja właśnie dostałam pierwszy okres po poronieniu. I tak szczerze mówiąc cieszę się z tego mimo iż nie uważaliśmy po poronieniu, ale za to teraz mogę już brać leki i pójdę spokojnie na monitoring i dostanę też zastrzyk. Dzięki temu będę też spokojniejsza[emoji4][emoji4]
Także głowa do góry i Mi się tu nie poddawać tylko walczyć[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AnetaManiak po ilu dniach dostałaś okres?

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dopiero po 40. Ale przed poronieniem Moje cykle były długie tak do 44dni. Ale z hormonami u Mnie wszystko w porządku po prostu taka Moja uroda. Z tego co tak widzę to dziewczyny dostają Mniej więcej tak jak miały wcześniej miesiączki ale nie zawsze.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, u mnie wszystko okej. mam strasznie dużo pracy w pracy i nie mam za bardzo jak pisać, ale staram się czytać na bieżąco. U mnie już połowa :) W piątek usg połówkowe, trzymajcie kciuki!

Gratuluję nowych fasolek :) Niezły wysyp się zrobił, bardzo się cieszę razem z wami. Trzymam nieustannie kciuki za wasze fasolki i staranka.

Nowe aniołkowe mamusie trzymajcie się jakoś, w końcu i dla was zaświeci słońce ;) Wiem co mówię, bo też sporo czasu czekałam na moje szczęście ;)
Pozdrawiam
 
@AnetaManiak to faktycznie sporo, a robiłaś jakieś badania?

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
W ten dzień w którym poroniłam miałam robione badania łącznie z grupą krwi i było wszystko ok. Po dwóch tygodniach tylko podstawowe badania hormonów typu tsh progesteron estrogen no i bete. Dodam tylko, że mieszkam w niemczech i tutaj różne inne badania miałam porobione przed staraniami. U nas problem jest z mężem

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@dor_ka trzymaj sie,taj jak Aneta mowi ta rana nigdy sie nie zaleczy ale z czasem jest lepiej[emoji4]
Od teraz zaczynasz nowy etap[emoji4]

Ja tez dostawalam za kazdym razem tak jak przed ciaza,zupelnie normalnie.

@Baslan ,ten czas leci niesamowicie,a co do wysypu to rzeczywiscie duzo tych fasoleczek na raz[emoji4]wiosna jak widac sprzyja.
W piAtek trzymamy kciuki i moze jakas foteczke wrZucisz?

Mam jeszcze pytanie do Ciebie i innych brzuchatek ,no i tych juz dawno rozpakowanych tez[emoji4]
Kawa:pijecie?
Ja przed ciaza zawsze 2-3 dziennie ale ja pije z ekspresu taka z swiezo mielonych ziarenek z duza iloscia mleka.
Teraz pijam jedna.
Ale problem u mnie jest w tym,ze ja zawsze od lat pierwsze co robie to pije kawe przed sniadaniem.
Dzis najpierw zjadlam a teraz pije kawe i w sumie przez poltora godziny odkad wstalam nie zrobilam nic,bo bez kawy nie zyje i teraz pytanie,co myslicie moge pic na czczo czy lepiej nie?
Jak to u Was?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry