reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ale u Was się dużo wydarzyło, ciężko nadrobić, ale spróbuje :)
@Asia2104 - musisz mieć teraz dużo siły, czego Ci życzę z całego serduszka. Trzymam mocno kciuki za Ciebie, żebyś szybko doszła do siebie po tym wszystkim....
@Calineczka24 - nie martw się tą betą, będzie dobrze :*
@paula.w - uważaj, bo takim nożem można sobie niezłą krzywdę zrobić niestety....
@mfifi04 - nie bój się starań, musisz myśleć pozytywnie! :) Cieszę się z dobrych wieści od lekarza i że jest w Tobie nowa nadzieja, oby już było tak zawsze :)
@roxie123 - jak już jest @, to teraz już będzie z górki :) nie przejmuj się, wiem że tych zdjęć jest teraz mnóstwo, tak samo jak kobiet w ciąży i kobiet z wózkami.... musimy to przetrwać. A po @ możesz zacząć staranka już, prawda?
@Zaaaneta dobrze że z dziadkiem już jest okej. no i GRATULACJE!!!!!! życzę Ci nudnych 8 miesięcy i czekam na jakąś piękną fotkę maluszka :)
@...Margotka9022... nie opuszczaj nas!! popatrz ile tu pozytywnej energii krąży. Pisz do nas :)
@zosiak powiem Ci że u mnie też jeden wielki żółty pył wszędzie... Całe barierki na schodach, wszystko. Nie wspomnę o samochodzie... Mój J ładnie mi wypucował autko w sobotę, a w niedzielę rano schodzimy na plac a ono całe żółte.... takie samo jak przed myciem..... Także odpuszczam mycie auta, dopóki to żółte cholerstwo nie przestanie latać wszędzie. Będę jeździć takim brudaskiem :p
@Ewelyn - postaraj się podejść do staranek na luzie, żeby tak się nie dołować kolejną @. Wiem że to trudne ale psychika często blokuje zajście w ciążę niestety. Ale nie wolno Ci się poddawać!! Jeszcze wszystkie będziemy tulić swoje maluszki, wierzę w to!!
Ja generalnie miałam dzisiaj też doła rano, ryczałam bez żadnego powodu :( Ale byłam u swojej gin, dostałam jeszcze zwolnienie z pracy, bo jak usłyszała pracę po 10-12h, od poniedziałku do niedzieli (a niestety w sezonie tak to wygląda) i to ze nie ma szans nawet usiąść żeby coś zjeść, a do tego to dźwiganie towaru, to stwierdziła że lepiej będzie jak jeszcze zostanę w domku. Także będę się jej słuchać, w końcu tu chodzi o moje zdrowie. Tylko teraz tak patrzę, ze nie napisała mi nic w tym miejscu gdzie powinien być kod... nie mam że "B" ani nic innego. Na wersji do ZUSu wpisała tylko numer choroby, ale ja mam już płatne l4 przez ZUS. Myślicie że to może mieć znaczenie??
Ufff, ale się rozpisałam :p sorki już nie będę takich elaboratów tworzyć, obiecuję :)
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie, widać pęcherzyk ciążowy. Dostałam Luteinę, clexanu nie dostałam bo powiedziała ze muszę mieć zalecenia od genetyka :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Powoli dochodzę do siebie po dzisiejszej wiadomości i ciężkim dniu. Moja ręka juz wygląda w miarę także będę żyć :) założyłam sobie takie plastry imitujące szwy także szybko się może zagoi.
Mąż mi pisze cały dzień pocieszające wiadomości także jakoś może sobie poradzę tylko mi trochę smutno. Jutro mam nadzieje wyciągnę od ginekolozki receptę na ten duphaston i pójdzie z górki. Chce juz mojego malucha :)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Zaaaneta rośnijcie zdrowo :*
@mfifi04 przepraszam że to mówię ale jakbym słyszała mojego byłego doktora i opinie o której sama wiedziałam ... no ale dobrze że coś przepisze chociaż :) ja robiłam na własną rękę genetyczne ale tylko mutacje i v leiden , funia robiła kariotypy z tego co wiem
@Katarina91 no to brawo ! super że jest pęcherzyk :* ... hm kurcze szkoda że nie dał bo lepiej brać od samego początku ...ciekawe co mój lekarz powie ;/ a czemu luteina nie dupek ? to jakas różnica ? bo nie wiem właśnie . Jak coś to można załatwić to genetykiem telefonicznie czy konieczna wizyta ?
@roki_1991 tak tak tylko czekam na wizytę 2 czerwca mam :)
 
Ostatnia edycja:
@Zaaaneta rośnijcie zdrowo :*
@mfifi04 przepraszam że to mówię ale jakbym słyszała mojego byłego doktora i opinie o której sama wiedziałam ... no ale dobrze że coś przepisze chociaż :) ja robiłam na własną rękę genetyczne ale tylko mutacje i v leiden , funia robiła kariotypy z tego co wiem
@Katarina91 no to brawo ! super że jest pęcherzyk :* ... hm kurcze szkoda że nie dał bo lepiej brać od samego początku ...ciekawe co mój lekarz powie ;/ a czemu luteina nie dupek ? to jakas różnica ? bo nie wiem właśnie . Jak coś to można załatwić to genetykiem telefonicznie czy konieczna wizyta ?
@roki_1991 tak tak tylko czekam na wizytę 2 czerwca mam :)
Spokojnie ;-) teraz musi być dobrze

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mfifi04 będzie :* ale i tak wydaje mi się że dobrze zrobić te mutacje wszystkie żeby wiedzieć czy trzeba brac zastrzyki i metyle .
Kochana a Ty ile razy straciłaś ciąże ? bo tyle nas tutaj jest że już mi się pomieszało
 
@mififi04 ja robilam z genetycznych mutacje na walsna reke a kariotypy dostalam na nfz[emoji4]ale moja roxie juz wszystko opisala[emoji5]

@katarina suuuper[emoji5]bardzo sie ciesze ,ze jest pecherzyk.
Kurcze mi gin prywatny powiedzial,ze przepisze mi wszystko co chce,a ten na nfz tez nie robil problemu,wypisal recepte bez gadania:/
Co teraz masz w planach?masz skierowanie do genetyka?
Ja na pierwsza wizyte szlam prywatnie,czekalam niecaly tydzien na nia.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
dziewczyny juz po zabiegu, niestety musze zostać na noc w szpitalu... Ogolnie ciesze się ze mam to już za sobą bo bol jak juz podali mi lek na rozszerzenie szyjki był nie do zniesienia. Ale teraz aby przetrwać noc i jutro do domku...

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny juz po zabiegu, niestety musze zostać na noc w szpitalu... Ogolnie ciesze się ze mam to już za sobą bo bol jak juz podali mi lek na rozszerzenie szyjki był nie do zniesienia. Ale teraz aby przetrwać noc i jutro do domku...

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo Mi przykro, że musisz przez to przechodzić[emoji46]czy My się przypadkiem nie poznałyśmy na grudniówkach?? Bo coś Mi się tak wydaje. Trzymaj się Kochana. Jutro wrócisz do domku[emoji6]wiem, że to ciężkie co teraz przechodzisz ale i do Ciebie uśmiechnie się szczęście[emoji10]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry