reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@AnetaManiak tak byłam na grudniowkach... A Ty miałaś juz zabieg?
Nie wiem czy dam radę zacząć się znowu starać, tak bardzo się boje ze to się powtórzy...

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@mfifi04 będzie :* ale i tak wydaje mi się że dobrze zrobić te mutacje wszystkie żeby wiedzieć czy trzeba brac zastrzyki i metyle .
Kochana a Ty ile razy straciłaś ciąże ? bo tyle nas tutaj jest że już mi się pomieszało
2 razy zrobię. Muszę postarać się o skierowanie

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AnetaManiak tak byłam na grudniowkach... A Ty miałaś juz zabieg?
Nie wiem czy dam radę zacząć się znowu starać, tak bardzo się boje ze to się powtórzy...

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam poronienie samoistne. U Mnie bez zabiegu się obyło. Kochana pierwszy Tydzień po poronieniu też myślałam, że Ja już nie chcę i nie będę się starać bo to był za duży ból myślałam że Mi serce ktoś wyrywa. Ból jest nie do opisania. Wiem to i rozumiem. Ale jak tylko lelarz Mi powiedział, że nie widzi żadnych przeciwwskazań żeby zacząć się starać i do tego pisanie z dziewczynami na forum które dają Tobie konkretnego "KOPA" to stwierdziłam, że co ma być to będzie, że nie poddam się i będę walczyć z całych sił byle by tylko spełnić Swoje marzenie. I Kochana Ja jak i Dziewczyny tutaj nie pozwolą się Tobie poddać. Zobacz ile One przeszły i jak Im też jest ciężko i walczą walczą z całych sił. Napewno każda z nas przesyła Tobie jak najwięcej pozytywnej energii!!! Będzie ciężko bo będzie ale bądź dzielna[emoji8][emoji10][emoji8][emoji10][emoji8][emoji10]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mififi04 ja robilam z genetycznych mutacje na walsna reke a kariotypy dostalam na nfz[emoji4]ale moja roxie juz wszystko opisala[emoji5]

@katarina suuuper[emoji5]bardzo sie ciesze ,ze jest pecherzyk.
Kurcze mi gin prywatny powiedzial,ze przepisze mi wszystko co chce,a ten na nfz tez nie robil problemu,wypisal recepte bez gadania:/
Co teraz masz w planach?masz skierowanie do genetyka?
Ja na pierwsza wizyte szlam prywatnie,czekalam niecaly tydzien na nia.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
W planach mam starać się jak tylko przyjdzie @. W między czasie załatwię skierowanie na badania. Zobaczymy co dalej

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny juz po zabiegu, niestety musze zostać na noc w szpitalu... Ogolnie ciesze się ze mam to już za sobą bo bol jak juz podali mi lek na rozszerzenie szyjki był nie do zniesienia. Ale teraz aby przetrwać noc i jutro do domku...

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
Najważniejsze że już po zabiegu

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny juz po zabiegu, niestety musze zostać na noc w szpitalu... Ogolnie ciesze się ze mam to już za sobą bo bol jak juz podali mi lek na rozszerzenie szyjki był nie do zniesienia. Ale teraz aby przetrwać noc i jutro do domku...

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze że już jesteś po wszystkim :* noc na pewno będzie ciężka, sama pamiętam swoją noc w szpitalu po zabiegu. Fizycznie nic mi nie było, ale cały czas był płacz. Wiesz co mi wtedy pomogło? Właśnie czytanie tego forum :) to wtedy go znalazłam i jak poczytałam pierwsze wpisy (chyba 100 stron w ciągu jednej nocy) to zaczęłam wierzyć że może być okej :) trzymaj się kochana, wiem że teraz jest ciężko. Musisz się wypłakać a potem zebrać siły :)
 
Dziewczyny chyba umówię sie na ta konsultacje telefoniczna z tego test dna

Funia ja tez byłam prywatnie, moze po prostu nie wiedziała co mi przepisać na to... powiedziała ze to działka genetyka

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@Katarina91 mi tez lekarz zasugerowal konsultacje gentyczna,powiedzialam ,ze pojde i troszke mu zasugerowalam,ze wiem ,ze przy tej mutacji bierze sie heparyne,wtedy on powiedzial tak,tak dokladnie.
Wiec do konca to ja nie wiem czy on wiedzial,wazne ,ze mi przepisal.
Zadzwon sobie jutro do tego test dna i zobaczysz co powiedza[emoji4]

Roki ciesze sie ,ze forum Ci pomoglo,ja zanim sie tu odezwalam to przeczytalam jakies 800 stron i przezywalam wszystko z dziewczynami[emoji4]tez mi to bardzo pomoglo wtedy jak i teraz,nikt tak mnie nie rozumie i ciesze sie jak czasem moge komus pomoc[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny
Powiedzcie prosze mi kiedy najlepiej brac acard,wlasnie dzis zakupilam.Nie wiem nawet czy powinnam,ale chyba nie zaszkodzi,prawda?
Lece Was doczytac,bo prdukujecie tyle,ze juz sie pogubilam.
 
Do góry