reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzięki Dziewczyny za wsparcie. Ogólnie się staram trzymać ale takie wieści mnie mocno dobijaja. Idę jutro do ginekologa i wyciągam receptę na duphaston może coś pomoze

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@mfifi04 musisz sobie to unormować bo lekarz mi mówił żeby się starać tsh musi być koło 1,5 :)
@...Margotka9022... z jedną córcią się udało to i z kolejnym dzieciątkiem się uda bo czemu nie :* wszystko w swoim czasie :)
@paula.w
mnie forum uspokaja w sensie mam się komu wygadać i ciąże dziewczyn dają mi nadzieję na lepsze jutro :) wiem ze im też jest ciężko nawet teraz kiedy są w ciąży , bo przez wszystkie nasze wczesniejsze doznania strach pozostaje . Idź może do lekarza z tą ręka żeby się coś gorszego nie stało ...
Mam nadzieję że trochę mi spadło

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 uwierz mi ,ze dokladnie ale to dokladnie wiem co czujesz.
Jestem w identycznej sytuacji:
Termin 30 kwietnia,pierwsza przyjaciolka urodzila 15 maja,bylam w szpitalu,wzielam na rece,lzy w oczach byly.
Dlaczego to nie ja teraz trZymam swoje dziecko????
Druga rodzi za tydzien,dwa.
Ciesze sie z ich szczecia,jestem z nimi ale po cichu im zazdroszcze[emoji20]
To strasznie przykre...
Moja siostra ma termin na wrzesien ,dzien po tym jak ja mialam rodzic drugie malenstwo.
Tez jej kibicuje,ale rowniez w glebi serca zazdroszcze.
To nie jest tak ,ze komus zle zyczymy,tylko chcialybysmy aby nam tez sie udalo.
Wyplacz tyle lez ile musisz,to Ci pomoze,a potem musisz niestety myslec o sobie i waszej przyszlosci i na pewno sie uda.
Choc od razu Ci mowie ,ze ja zyje w strachu.
Licze na to,ze Ty bedziesz spokojniejsza[emoji4]
Glowa do gory,bo musi nam sie wszystkim udac.
Domyslam sie co czujecie,bo rzeCzywiscie na forum jest wysyp,ale to swiadcZy tylko o tym ,ze sa tu dobre fluidy i wszystkie szybko zajdziemy[emoji5]

Margotka Ty tez i tak na prawde to byl wasz pierwszy cykl staran,licze na to ,ze ciepelko i nasze fluidy zadzialaja w tym cyklu[emoji5]
Nie opuszczaj nas,jestes nam tu potrzebna[emoji4]
Starnia odluz z tylu glowy i ciesz sie zyciem[emoji4]
Szkoda nerwow,a wtedy na pewno sie uda[emoji4]
Planujecie jakis urlop?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mam już zaplanowany 3-17 lipiec urlop. Nad morze jadę 8-15 już nie mogę się doczekać

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak bardzo się boje...
Dalej leżę w szpitalu. Dostałam pierwsze tabletki na wywołanie... i z jednej strony bym chciała Zeby już się zaczęło i być po wszystkim.
A z drugiej - jestem wystraszona. Chciałam być taka odważna i wszystkim powiedziałam ze nie chce odwiedzin. A teraz leze tu sama. Trzymajcie za mnie kciuki. Bardzo tego potrzebuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Trzymam kciuki za Ciebie bądź dzielna. Zobaczysz jeszcze będziesz mama. Tak jak my wszystkie ;) nie wolno tracić nadziei

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Paula wiem jak to dobija,ale niedlugo Ty bedziesz sie dumnie chwalila[emoji4]

Asiu u mnie krwawienie zaczelo sie po pierwszych 4 tabletkach ale dopiero po jakis 8 godzinach.
Obylo sie bez zabiegu,bardzo o to walczylam.
Bo jeden mialam 5 miesiecy wczesniej.
Ok 2 w nocy sie zaczelo,o 7 rano na usg zostalo tylko zgrubione endomwtrium.
To byl 10 tydz.
Trzymam kciuki,przygotuj sie na silne krwawienie ,najlepiej nie patrz na nic[emoji20]
Badz dzielna....

Zaneta super[emoji5]gratulacje[emoji8]kiedy mialas om?

Mififi to super[emoji4]do jakiej miejscowosci jedziecie?

Agatush bardzo dobrze to ujelas[emoji5]wszystkie bedziemy Mamami,ale jeszcze wiele strachu przed nami[emoji58]
Poplakac mozna,taki dzien jest potrzebny ale potem trzeba wziac sie za siebie dla fasolki[emoji4][emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Paula wiem jak to dobija,ale niedlugo Ty bedziesz sie dumnie chwalila[emoji4]

Asiu u mnie krwawienie zaczelo sie po pierwszych 4 tabletkach ale dopiero po jakis 8 godzinach.
Obylo sie bez zabiegu,bardzo o to walczylam.
Bo jeden mialam 5 miesiecy wczesniej.
Ok 2 w nocy sie zaczelo,o 7 rano na usg zostalo tylko zgrubione endomwtrium.
To byl 10 tydz.
Trzymam kciuki,przygotuj sie na silne krwawienie ,najlepiej nie patrz na nic[emoji20]
Badz dzielna....

Zaneta super[emoji5]gratulacje[emoji8]kiedy mialas om?

Mififi to super[emoji4]do jakiej miejscowosci jedziecie?

Agatush bardzo dobrze to ujelas[emoji5]wszystkie bedziemy Mamami,ale jeszcze wiele strachu przed nami[emoji58]
Poplakac mozna,taki dzien jest potrzebny ale potem trzeba wziac sie za siebie dla fasolki[emoji4][emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kołobrzegu <3

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już po wizycie. Nowy doktor bardzo miły. Powiedział że możemy zacząć się starać. Jeśli tylko pojawia się 2 krechy natychmiast się do niego zgłosić. Wtedy da jakieś sterydy i coś tam jeszcze na podtrzymanie. Zapisał mi jeszcze lek na obniżenie prolaktyny. Zwiększył dawkę eutyrox z25 na 50. Powiedział że on tu nie widzi problemu z zachodzeniem tylko z donoszeniem. Mam iść do gin ma nfz załatwić skierowanie na badania genetyczne. Któraś miała robione? Ogólnie z wizyty jestem zadowolona :-) nowa nadzieja we mnie wstąpiła.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Paula wiem jak to dobija,ale niedlugo Ty bedziesz sie dumnie chwalila[emoji4]

Asiu u mnie krwawienie zaczelo sie po pierwszych 4 tabletkach ale dopiero po jakis 8 godzinach.
Obylo sie bez zabiegu,bardzo o to walczylam.
Bo jeden mialam 5 miesiecy wczesniej.
Ok 2 w nocy sie zaczelo,o 7 rano na usg zostalo tylko zgrubione endomwtrium.
To byl 10 tydz.
Trzymam kciuki,przygotuj sie na silne krwawienie ,najlepiej nie patrz na nic[emoji20]
Badz dzielna....

Zaneta super[emoji5]gratulacje[emoji8]kiedy mialas om?

Mififi to super[emoji4]do jakiej miejscowosci jedziecie?

Agatush bardzo dobrze to ujelas[emoji5]wszystkie bedziemy Mamami,ale jeszcze wiele strachu przed nami[emoji58]
Poplakac mozna,taki dzien jest potrzebny ale potem trzeba wziac sie za siebie dla fasolki[emoji4][emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Funia 2.05 ostatnia om zastanawiam się kiedy będzie coś widać na usg ☺
 
Do góry