reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

A ja bym chciała też już być na etapie starań przynajmniej.... A póki co od wczoraj pojawiło mi się dosyć intensywne krwawienie po czwartkowym zabiegu i czekam kiedy się to w końcu skończy....
 
reklama
Margotka to można powiedzieć, ze będziemy prawie w tym samym czasie testować. Trzymam kciuki zeby sie udało! Margotka a masz brać luteinę albo Duphaston jeśli sie uda?
Roki_1991 ja po zabiegu miałam dobrych kilka krwawienie, pozniej plamienie tak do dwóch tygodni po zabiegu


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@roki _1991 skoro jest krwawienie to dobrze. Macica musi się oczyścić. Tak samo pierwsza miesiączka po zabiegu powinna być bardziej obfita. To lepiej niż po prostu plamienie.

@Katarina91 dowiem się najpewniej jutro na wizycie. Moja lekarka powiedziała ze jeśli mam poronic to poronie i przy luteinie. Mam w domu 18 tabletek dopochwowych i sądzę że po zbadaniu wyniku progesteronu dopiero oceni czy w razie ciąży brać czy nie. Z Julka nie brałam niczego i wszystko było dobrze.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem że to może trwać nawet 3 tygodnie w sumie. Chciałabym już fizycznie wrócić do normalności, bo mam wrażenie że wtedy będzie mi też łatwiej psychicznie, wiedząc że ze mną jest okej
 
Wiem że to może trwać nawet 3 tygodnie w sumie. Chciałabym już fizycznie wrócić do normalności, bo mam wrażenie że wtedy będzie mi też łatwiej psychicznie, wiedząc że ze mną jest okej
Roki, ja krwawilam 11 dni plus 3 takie podplamianie. Okresu miałam w ogóle nie dostać przez torbiel a dostałam w 31 dniu po zabiegu. Niczego nie przyspieszysz ale czasami może być lepiej niż sugerowano. Teraz odpoczywaj, jedz dużo witamin, czekoladę. Silny organizm szybciej się ogarnie.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem że to może trwać nawet 3 tygodnie w sumie. Chciałabym już fizycznie wrócić do normalności, bo mam wrażenie że wtedy będzie mi też łatwiej psychicznie, wiedząc że ze mną jest okej
Mi było właśnie łatwiej jak już przestalam krwawic bo to krwawienie mi tylko przypominało o wszystkim. Wtedy też wróciłam do pracy. A miesiączki po poronieniu nie miałam bardziej obfitej. Ale ja nie miałam zabiegu. Za 3 tyg mam wizytę i sprawdzę czy wszystko w porządku.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem juz 22 dni po poronieniu i tez bym już chciała dostać okres i zacząć starania. Zapas wiesiołka juz mam i kupiłam nowy termometr. Gdyby tylko pozbyć się tego strachu

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewelyn jaki kupiłaś termometr, taki owulacyjny czy zwykły elektroniczny?
Jutro idę do apteki po magnez i kwas foliowy co by tu jeszcze zakupić przed ciążą?
 
reklama
U mnie też przed skokiem był spadek i sru w górę a od ok 14dpo spadek. Jeśli chcecie to na drugim wspomnianym wątku zamieściłam link do moich wykresów razem z ciążowym :) testy niezbyt mi wychodzily ale przyznaję rację ze to niepotrzebnie nakreca psychike
 
Do góry