reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny, zakazuje negatywnych myśli!!!
A to byście myślały pozytywnie.
Tak spędziłam dzień [emoji4]
1491060750-aaaaaa.jpeg
1491060756-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@DigitalGirl Ty sie nic nie martw [emoji4]
Dlatego wlasnie napisalam ,ze nie ma sie co licytowac,bo kazdy pzypadek jest inny i to ocenia lekarz.
Tak jak napisalyscie chodzilo mi o to ,aby nie wrzucac wszytskich do jednego wora[emoji4]
Kazdej z nas w koncu sie ulozy.


@zosiak ja moge sie tylko domyslac co przeszlas i bardzo Ci wspolczuje.
Na pewno za jakis czas znow bedzie dobrze[emoji5]

Dziewczyny milej soboty[emoji2]ja wybieram sie dzis z moimi przyjaciolkami w ciazy na pizze ,zobaczymy kto zje wiecej hehe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem Wam, że mnie zestresowałyście nie na żarty..zaszlam po pierwszej naturalnej @ ale po zgodzie lekarza, a teraz czytam że na bank pozamaciczna i nie było co się spieszyć :/

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana nie stresuj się nie musi być za każdym razem poza maciczna.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Margotka ale super, gdzie jest tak pięknie?

Dokładnie, tak jak mowi Funia, każdy przypadek jest inny. Poza tym dziewczyny gdyby było jakieś zapalenie to czym to sie moze objawiać? Od 4 dni pobolewa mnie lewy jajnik, ale nie mam w sumie żadnego śluzu. Chyba sie wybiorę do gina w przyszłym tyg :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Polana Kalatówki w Tatrach. Krótka trasa i nie tak oblężona jak Dolina Chocholowska.
Chociaż na jeden dzień odcięłam się od wszelkich problemów.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdroszczę widoków! My z mężem co roku jeździmy na urlop w Tatry. Kocham to miejsce i zdobywanie nowych szczytów :)
 
@DigitalGirl to nie tak ze Ty bedziesz akurat miala pozamaciczna nie mozesz tak mowic bedzie napewno wszystko ok. Jak sie czujesz? Bylas juz u lekarza? Jesli wyniki sa super i przyrost beta tez to noe masz sie czym martwic.
@Wytrwała4 a Ty ktory tydz? Dlaczego twierdzisz ze bez zarodka
Pozamaciczną miałam w listopadzie we wtorek miałam 5+5 na USG było tylko jajeczko i krwiak. Mam nadzieję że bhcg 6000 to dobry znak.
 
@DigitalGirl Ty sie nic nie martw [emoji4]
Dlatego wlasnie napisalam ,ze nie ma sie co licytowac,bo kazdy pzypadek jest inny i to ocenia lekarz.
Tak jak napisalyscie chodzilo mi o to ,aby nie wrzucac wszytskich do jednego wora[emoji4]
Kazdej z nas w koncu sie ulozy.


@zosiak ja moge sie tylko domyslac co przeszlas i bardzo Ci wspolczuje.
Na pewno za jakis czas znow bedzie dobrze[emoji5]

Dziewczyny milej soboty[emoji2]ja wybieram sie dzis z moimi przyjaciolkami w ciazy na pizze ,zobaczymy kto zje wiecej hehe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja właśnie po solidnej porcji kebaba i pizzy w łóżku nie ma to jak poprawić sobie humor.
 
reklama
Hej dziewczyny
Witam nowe Aniolkowe Mamy ,ech,ciagle nas przybywa.
Wiecie,kiedys lekarz mi powiedzial,ze ogolnie powinno sie unikac zachodzenia w ciaze w styczniu,lutym,marcu,to sa ciezkie misiace,duzo chorob,organizm ma malo slonca,zwykle ludzie sa bardziej przemeczeni niz kiedy indziej,przesilenie wiosenne itd.Cos w tym pewnie jest.

Baslan w tym roku to pewnie sobie nie poszalejesz w gorach?;)
 
Do góry