reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@zosiak u Ciebie tak,ale jak ktos idzie po miesiaczce na kontrole i lekarz sprawdza endometrium i cala reszte to widzi czy mozna czy lepiej zaczekac,takze nie ma reguly[emoji5]
Ja fizycznie szybko dochodze do siebie,za to psychicznie nigdy nie dojde do siebie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Funiu psychicznie szybko doszlam do siebie po poronieniu alw fizycznie za malo czasu sobie dalismy w moim przypadku stan zapalny byl po poronieniu wiec nie dokonca z tym szybkim zachodzeniem jest wszystko ekstra organizm musi dojsc do siebie end
ometrium musi sie zluszczyc.
Świata racji. Nikt tu się nie licytuje a jedynie opowiada o siebie, co przeszedł po to tu jesteśmy.
 
kochana ja po cp 10 razy bardziej cierpialam fizycznie niz po poronieniu ciagle przeciwbolowe dawali mi leki oprocz tego sama bralam bo nic nie pomagalo. Jestem tu po to aby ostrzec ze nie nalezy sie tak szybko spieszyc, poprzedni lekarz dal mi zielone swiatlo po 1 @ wiec nie bede sie licytowac tym bardziej ze badal mnie na usg i powiedzial ze to przypadek ze poronilam i tak sie zdarza zebym probowala i nie czekala. Natomiast nie mowie zeby czekac dwa lata odczekac w przypadku Waszym 3 miesiace i dzialac to nie dlugo ja mam zapisane narazie tabletki anty.
 
Dziękuje za odpowiedź widzę że jesteś w ciąży, ściskam mocno i gratuluje :* ,która to twoja ciąża jeśli moge spytać ?Długo czekaliście żeby się znów starać?
Ciąża 6. Mam już dwóch synów.
Starania zalecane po zabiegu po 3 miesiącach i w międzyczasie się diagnozowaliśmy. Musiałam zbić insulinę poniżej 10. To był warunek dalszych starań. Po 5 miesiącach się udało, ale była biochemiczna. W kolejnym cyklu po biochemicznej udało się, oczywiście na lekach. I w środę zaczynamy 37 tydzień.

 
Powiem Wam, że mnie zestresowałyście nie na żarty..zaszlam po pierwszej naturalnej @ ale po zgodzie lekarza, a teraz czytam że na bank pozamaciczna i nie było co się spieszyć :/

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum
Powiem Wam, że mnie zestresowałyście nie na żarty..zaszlam po pierwszej naturalnej @ ale po zgodzie lekarza, a teraz czytam że na bank pozamaciczna i nie było co się spieszyć :/

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Spokojnie, znam kilka dziewczyn ktore zaszly zaraz po poronieniu i mają zdrowe dziecko.Nie ma co wyrzucać wszystkich do jednego wora! To tak jakby kazda kobieta po 35 r.ż rodzila dziecko z np.trisomnią bo tak sie utarlo w społeczeństwie ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
@DigitalGirl to nie tak ze Ty bedziesz akurat miala pozamaciczna nie mozesz tak mowic bedzie napewno wszystko ok. Jak sie czujesz? Bylas juz u lekarza? Jesli wyniki sa super i przyrost beta tez to noe masz sie czym martwic.
@Wytrwała4 a Ty ktory tydz? Dlaczego twierdzisz ze bez zarodka
 
Do góry