reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Roxie..trzymaj się! Bardzo mi przykro...

A ja zrobiłam rano kolejny test, innej firmy czułość 10 i negatyw..kurcze, to albo wczorajszy felerny albo załapał starą betę.
 
reklama
Roxie trzymaj się :-* Nie wysilaj się, nie dźwigaj. Teraz ważne, żeby wszystko się samo wyczyściło. Przytulam :-*

Digital idź na betę, będziesz miała pewność. Badanie powtórz po dwóch dniach.
 
@załamana1982 , @DigitalGirl , @mfifi04, @asia333podlasie witam i bardzo mi przykro z powodu waszych strat, ale jak pisały wcześniej dziewczyny nadzieja umiera ostatnia i tu na forum są tego dowody, mój ma 4 miesiące i właśnie sobie smacznie śpi :)

@załamana1982 jak czytałam twój post to aż miałam łzy w oczach, ja wszystkie ciąże straciłam przed 12 tyg. nie wyobrażam sobie jaki ból przeżyłaś rodząc takiego malucha ze świadomością, że nic nie można zrobić. Ja miałam tylko jeden zabieg łyżeczkowania i szyjkę pod koniec miałam krótką ale puścić nie chciała więc nie pomogę, ale są tu dziewczyny które na pewno poradzą. Najważniejsze to być pod opieką dobrego czujnego lekarza, który zareaguje odpowiednio gdy sytuacja tego wymaga.

@asia333podlasie ja na twoim miejscu bym zmieniła lekarza, lekarz badając cię na fotelu widzi czy nie masz żadnej infekcji i ocenia stan szyjki, mój tak całą ciążę mi sprawdzał a wizyty miałam co 2 tyg.

@roxie123 bardzo mi przykro jestem z Tobą.

@gloria6 co u Was? Zdrowe jesteście? Jak Marcysia reaguje na nowe smaki?

@OneMoreTime Ala już nie ulewa, chce jej po prostu na noc zrobić treściwsze mleczko.

@alza co u Was? Wykurowaliście się?

My wreszcie odstawiliśmy bobotic i nie mamy już problemów z brzuszkiem :) Noce są raz lepsze raz gorsze ale mam nadzieję, że z wiekiem będzie tylko lepiej.
 
@Magdalena26 a u nas nic nowego w sumie. Ja juz prawie zdrowa a mala szczesliwie udalo mi sie nie zarazic. W czwartek bylysmy na trzecim szczepieniu, nawet niezle to zniosla w przychodni ale potem przezywala do 1 w nocy. Co do smakow to roznie, zupka jarzynkowa jest najlepsza dla niej a np dynia okazala sie horrorem.
Jedyne co mnie martwi to to ze jakos tak dziwnie zaczela odginac raczki do tylu jak sie ja bierze na rece i nie wiem co to.
Moj maz za to wczoraj mi powiedzial ze mam brzuch jak w 6 msc ciazy! Po 1 to nieprawda a po 2 niech popatrzy na swoj sagan a w ciazy nie byl :(
 
@gloria6 ja też już dałam Ali pierwszą łyżeczkę marchewki, raczej to była zabawa niż jedzenie, Ala chichrała się cały czas i wszyscy byliśmy w marchewce. U mnie Ala zaczęła robić mostek i odpychać się piętami do tyłu, mam problemy aby zmienić jej pieluszkę, martwi mnie natomiast to, że nie wydaje już zróżnicowanych dźwięków tylko cały czas grucha. Nie chce też leżeć, podnosi mi główkę i chce siedzieć a jest jeszcze na to za mała. Oczywiście jak wyje to noszę ją trochę w pozycji pionowej i jest wtedy szczęśliwa. Nadal nie lubi leżeć na brzuszku jak już strasznie płacze to włączam jej tv i wtedy trochę poleży, taka ze mnie matka :/

Mężem się nie przejmuj, mój czasem coś marudzi, że moje piersi już nie są takie jak przed ciążą, wtedy w żartach mu mówię, że sexu długo nie będzie to zaczyna prawić mi komplementy :p Moje ciało po ciąży bardzo się zmieniło ale się tym nie przejmuję, mam Alę :D
 
Hej laski tak nieskromnie powiem Wam coś dzisiaj mi stuknela 30 ;)

Nie czuję się jak 30 raczej jak 18 heh .

No i przepraszam że tak żadko pisze ale no czasu mi nie styka.

Witam nowe Aniolkowe mamy bardzo mi przykro, że was to spotkało jestem z Wami całym serduchem i tule cieplo.
(*)

U mnie urodzinowa niespodzianka 59 na wadze ostatnio ćwiczę 4 razy do góra 5 razy jak się uda .no i nie jadam po 19 nadal czasem zgrzesze ale potem to odrabiam podczas treningu lecę teraz z pamięci przy muzyce i tak jest o wiele fajniej.

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. Buziaki :*
 
Hej laski tak nieskromnie powiem Wam coś dzisiaj mi stuknela 30 ;)

Nie czuję się jak 30 raczej jak 18 heh .

No i przepraszam że tak żadko pisze ale no czasu mi nie styka.

Witam nowe Aniolkowe mamy bardzo mi przykro, że was to spotkało jestem z Wami całym serduchem i tule cieplo.
(*)

U mnie urodzinowa niespodzianka 59 na wadze ostatnio ćwiczę 4 razy do góra 5 razy jak się uda .no i nie jadam po 19 nadal czasem zgrzesze ale potem to odrabiam podczas treningu lecę teraz z pamięci przy muzyce i tak jest o wiele fajniej.

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. Buziaki :*
Sto lat :-) [emoji512][emoji322][emoji313][emoji320][emoji324][emoji312][emoji323][emoji255]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej laski tak nieskromnie powiem Wam coś dzisiaj mi stuknela 30 ;)

Nie czuję się jak 30 raczej jak 18 heh .

No i przepraszam że tak żadko pisze ale no czasu mi nie styka.

Witam nowe Aniolkowe mamy bardzo mi przykro, że was to spotkało jestem z Wami całym serduchem i tule cieplo.
(*)

U mnie urodzinowa niespodzianka 59 na wadze ostatnio ćwiczę 4 razy do góra 5 razy jak się uda .no i nie jadam po 19 nadal czasem zgrzesze ale potem to odrabiam podczas treningu lecę teraz z pamięci przy muzyce i tak jest o wiele fajniej.

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. Buziaki :*
Mamcia szystkiego co najlepsze a przede wszystkim zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka :*
 
Hej laski tak nieskromnie powiem Wam coś dzisiaj mi stuknela 30 ;)

Nie czuję się jak 30 raczej jak 18 heh .

No i przepraszam że tak żadko pisze ale no czasu mi nie styka.

Witam nowe Aniolkowe mamy bardzo mi przykro, że was to spotkało jestem z Wami całym serduchem i tule cieplo.
(*)

U mnie urodzinowa niespodzianka 59 na wadze ostatnio ćwiczę 4 razy do góra 5 razy jak się uda .no i nie jadam po 19 nadal czasem zgrzesze ale potem to odrabiam podczas treningu lecę teraz z pamięci przy muzyce i tak jest o wiele fajniej.

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. Buziaki :*
Wszystkiego najlepszego :*

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mamcia wszystkiego co Najlepsze :*
Kochana masz 18 lat +12% VAT ;)

U mnie niebawem stuknie 31 :o


@Magdalena26 nie jesteś zła matka....ja też wlaczalam i włączam Nikosiowi bajki.
Na BabyTV lecą świetne bajki gdzie nikt się nie bije itp ;) I przeplatane są piosenkami :) Znam wszystkie piosenki na pamięć :p A Nikos tylko czeka zebym śpiewała :)
Niki ma ulubionych kilka bajek i w sumie tylko na nie patrzy, reszta Go nie obchodzi.
Nie uważam się za złą matkę.....czasami bajki są zbawieniem bo chociaż mogę coś w spokoju zrobić w domu.
 
Do góry