reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No wlasnie dziewczyny od 12 tyg ani razu nie badal mnie ginekologicznie. Jak bylam na polowkowym to u innego lekarza i jego tez pytalam to powiedzial ze to nalezy do lekarza prowadzacego no ja go rozumiem. W czwartek ide na wizyte to bedzie juz 16 tyg jak nawet spodni w gabinecie nie sciagnelqm a najlepsze to ze chodze co 4 tyg i za kazdym razem jej o tym wspominam. Ona chyba stqierdza ze jak mocz ok a mnie nic nie swedzi i nie piecze to ok i infekcji nie ma itd. Juz nawet raz chcialam isc na Ip powiedziec o kluciu itd zeby zbadali ale balam sie ze zaraz bez przyczyny mnie poloza. A i ja tez jestem po poronieniu temu czlowiek panikuje dzieciaczka jeszcze w domu nie mam. Ona nawet jak usg dopochwowo mi robilam do tego 12 tyg nigdy nie wspomniala jaki stan jest szyjki.

Zalamana czyli nasi lekarze podobnie do tego podeszli a najlepsze to ze na polowkowym malo kiedy badaja ginekologicznie czyli raczej by tez tego nie wykryli.
Czy twardnial Ci brzuch albo noe wiem mialas jakies objawy? Trzymaj sie cieplutko
Brzuch mi nie twardniał, być może z raz czy dwa się zdarzyło, ale zawsze wystarczyło, że położyłam się na 20 minut i wszystko wracało do normy. Żadnych innych objawów nie miałam - żadnego bólu, kłucia, jedyne co mi się teraz przypomina to, że chciało mi się częściej siusiu przed tą feralną niedzielą i po niej, ale nie upatrywałam w tym żadnych negatywnych objawów, bo starałam się duzo pić, żeby nie doprowadzić do kolejnej infekcji układu moczowego jaką stwierdzono mi w grudniu, a która przebiegała bezobjawowo. Teraz wiem, że to również pęcherz płodowy uciskał na pęcherz moczowy. Co do mojej gin to od początku ciąży zawsze badanie na fotelu + USG, po USG w 12 tc tylko ginekologiczne na fotelu, za dwa dni miałam mieć połówkowe...
 
reklama
Brzuch mi nie twardniał, być może z raz czy dwa się zdarzyło, ale zawsze wystarczyło, że położyłam się na 20 minut i wszystko wracało do normy. Żadnych innych objawów nie miałam - żadnego bólu, kłucia, jedyne co mi się teraz przypomina to, że chciało mi się częściej siusiu przed tą feralną niedzielą i po niej, ale nie upatrywałam w tym żadnych negatywnych objawów, bo starałam się duzo pić, żeby nie doprowadzić do kolejnej infekcji układu moczowego jaką stwierdzono mi w grudniu, a która przebiegała bezobjawowo. Teraz wiem, że to również pęcherz płodowy uciskał na pęcherz moczowy. Co do mojej gin to od początku ciąży zawsze badanie na fotelu + USG, po USG w 12 tc tylko ginekologiczne na fotelu, za dwa dni miałam mieć połówkowe...
Bardzo mi przykro czytając twój post łzy mi leciały. Straszne to jest przez co kobieta musi przechodzić. Mam nadzieję że los się do nas uśmiechnie:)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny. Mogę do was dołączyć? W gronie zawsze raźniej :) 12 lutego 2017poronilam [emoji26] byłam w 7 tygodniu. Ciąża była mlodsza 2 tygodnie. Wszystko samo poszło. Jestem po łyżeczkowaniu. Doszłam psychicznie już do siebie. Czekam na wizytę u gin w poniedziałek.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć mfifi04 :) Bardzo mi przykro, ja poroniłam w 20 tc dwa dni po Tobie... I rzeczywiście w gronie raźniej, Dziewczyny są tu fantastyczne, bardzo pomaga mi to forum.
 
Cześć mfifi04 :) Bardzo mi przykro, ja poroniłam w 20 tc dwa dni po Tobie... I rzeczywiście w gronie raźniej, Dziewczyny są tu fantastyczne, bardzo pomaga mi to forum.
Nie mam pomysłu jak dalej działać. Robić jakieś badania? Kompletnie się na tym nie znam. Ty to już miałaś maleństwo spore. A trzymasz się jakoś? Jak się czujesz?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie mam pomysłu jak dalej działać. Robić jakieś badania? Kompletnie się na tym nie znam. Ty to już miałaś maleństwo spore. A trzymasz się jakoś? Jak się czujesz?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też jeszcze nie mam pomysłu, w szpitalu powiedzieli mi, że po 3 cyklach mogę się znowu starać. Ja z pewnością muszę poszukać innego ginekologa, bo nawet jeżeli prowadziła prawidłowo początek ciąży, to "końcówkę" raczej niezbyt... Staram się trzymać jakoś, ale mam momenty kiedy rozpacz i smutek mnie dopadają i chyba najgorzej jest wieczorami, kiedy Malec był najbardziej aktywny, a ja już leżałam w łóżku z ręką na brzuchu i czekałam na kopniaki. Teraz w ogóle nie kładę ręki na brzuchu ... Ale staram się jakoś trzymać.
 
Ja też jeszcze nie mam pomysłu, w szpitalu powiedzieli mi, że po 3 cyklach mogę się znowu starać. Ja z pewnością muszę poszukać innego ginekologa, bo nawet jeżeli prowadziła prawidłowo początek ciąży, to "końcówkę" raczej niezbyt... Staram się trzymać jakoś, ale mam momenty kiedy rozpacz i smutek mnie dopadają i chyba najgorzej jest wieczorami, kiedy Malec był najbardziej aktywny, a ja już leżałam w łóżku z ręką na brzuchu i czekałam na kopniaki. Teraz w ogóle nie kładę ręki na brzuchu ... Ale staram się jakoś trzymać.
Płacz kochana to pomoże. U mnie były najgorsze 2 pierwsze dni po . Teraz już ok:) najważniejsze że ból już ustal . U mnie też mówili że 3 miesiące

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny..mam problem. Jak wiecie straciłam ciąże w 10tyg, dzieciaczkowi przestało bić serduszko w 8tyg. Zabieg miałam 13 stycznia i do tej pory nie dostałam miesiączki. Mieliśmy 2 stosunki w tym czasie, dziś zrobiłam test czułość 10 i wygląda tak. Jakieś 1,5tyg temu robiłam inny test żeby sprawdzić czy beta już spadła do zera i był negatywny....
Nie wiem o co chodzi.
 

Załączniki

  • 20170218_131145-1.jpg
    20170218_131145-1.jpg
    227 KB · Wyświetleń: 87
Dziewczyny..mam problem. Jak wiecie straciłam ciąże w 10tyg, dzieciaczkowi przestało bić serduszko w 8tyg. Zabieg miałam 13 stycznia i do tej pory nie dostałam miesiączki. Mieliśmy 2 stosunki w tym czasie, dziś zrobiłam test czułość 10 i wygląda tak. Jakieś 1,5tyg temu robiłam inny test żeby sprawdzić czy beta już spadła do zera i był negatywny....
Nie wiem o co chodzi.
mi to wygląda na ciążę. Jest krecha. A czy to nie za wcześnie na ciążę?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry