reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

[*] dla wszystkich aniołkowych Mam...

@załamana1982 ryczałam jak bóbr czytając to, co przeżyłaś... ile to kobieta potrafi znieść ... bardzo Ci współczuję ... musisz dać sobie czas na przetrwanie tego okresu żałoby, płacz kiedy masz ochotę - czas naprawdę leczy rany. Każda z Nas to przeszła. To forum to skarbnica wiedzy, wspólne tematy, dzielenie się rzeczami błahymi jak i ważnymi ... istny raj :) dziewczyny są wspaniałe, pisz co Cię boli i trapi, na pewno pomogą - pomożemy :) dla każdej z Nas zaświeci lub zaświeciło już słońce!!!

@roxie123 bardo mi przykro :(

@Magdalena26 - mnie bajki uratowały przed tym, żebym do końca osiwiała z powodu braku jedzenia Mani - więc rozumiem Cię doskonale :) ostatnio staram się rzadko włączać bajki jako bajki, ale tv ciagle gra więc mimo wszystko ogląda - a jak są reklamy to mam zahipnotyzowane dziecko :)
wszystko jest dobre ale w granicach rozsądku i z umiarem - wiesz najlepiej co jest dla Ali najlepsze - a jeśli tylko tak leży na brzuszku, to niech sobie trochę na ten tv popatrzy :)
 
reklama
[*] dla wszystkich aniołkowych Mam...

@załamana1982 ryczałam jak bóbr czytając to, co przeżyłaś... ile to kobieta potrafi znieść ... bardzo Ci współczuję ... musisz dać sobie czas na przetrwanie tego okresu żałoby, płacz kiedy masz ochotę - czas naprawdę leczy rany. Każda z Nas to przeszła. To forum to skarbnica wiedzy, wspólne tematy, dzielenie się rzeczami błahymi jak i ważnymi ... istny raj :) dziewczyny są wspaniałe, pisz co Cię boli i trapi, na pewno pomogą - pomożemy :) dla każdej z Nas zaświeci lub zaświeciło już słońce!!!

@roxie123 bardo mi przykro :(

@Magdalena26 - mnie bajki uratowały przed tym, żebym do końca osiwiała z powodu braku jedzenia Mani - więc rozumiem Cię doskonale :) ostatnio staram się rzadko włączać bajki jako bajki, ale tv ciagle gra więc mimo wszystko ogląda - a jak są reklamy to mam zahipnotyzowane dziecko :)
wszystko jest dobre ale w granicach rozsądku i z umiarem - wiesz najlepiej co jest dla Ali najlepsze - a jeśli tylko tak leży na brzuszku, to niech sobie trochę na ten tv popatrzy :)
Dziękuję @MashaFre za słowa otuchy :* Siedzę tu odkąd się zapisałam, wszystkie jesteście wspaniałe :)
 
Juz mam taki zamiar ze mnie kluje ze brzuch twardnieje itd a jak nie to wkurwi... sie i pojde do innego bo niby nic sie nie dziejw ale stresuje mnie ze nie wiem co tam sie dzieje a czytajac rozne przypadki to wlos na glowie sie jerzy.

Asia Ty tez na majowych mamach jestes ktory u Ciebie tydzien?
Też na majowych. Termin mam na 3 maja. Zatem dziś 29t4d.

 
No wlasnie dziewczyny od 12 tyg ani razu nie badal mnie ginekologicznie. Jak bylam na polowkowym to u innego lekarza i jego tez pytalam to powiedzial ze to nalezy do lekarza prowadzacego no ja go rozumiem. W czwartek ide na wizyte to bedzie juz 16 tyg jak nawet spodni w gabinecie nie sciagnelqm a najlepsze to ze chodze co 4 tyg i za kazdym razem jej o tym wspominam. Ona chyba stqierdza ze jak mocz ok a mnie nic nie swedzi i nie piecze to ok i infekcji nie ma itd. Juz nawet raz chcialam isc na Ip powiedziec o kluciu itd zeby zbadali ale balam sie ze zaraz bez przyczyny mnie poloza. A i ja tez jestem po poronieniu temu czlowiek panikuje dzieciaczka jeszcze w domu nie mam. Ona nawet jak usg dopochwowo mi robilam do tego 12 tyg nigdy nie wspomniala jaki stan jest szyjki.

Zalamana czyli nasi lekarze podobnie do tego podeszli a najlepsze to ze na polowkowym malo kiedy badaja ginekologicznie czyli raczej by tez tego nie wykryli.
Czy twardnial Ci brzuch albo noe wiem mialas jakies objawy? Trzymaj sie cieplutko
Mnie na połówkowym badali szyjke macicy. Nawet w wyniku mam opisane bodajże 38 mm.

 
reklama
ehhh jakie to smutne, że kolejne mamy Aniołków do nas dołączyły :( bardzo i przykro powodu waszych strat :( Światełko dla Aniołków [*] każdej z Was się uda i będziecie szczęśliwymi mamusiami.
Ja poroniłam 2 razy. Raz w skończonym 13 tyg. i drugi raz w 6 tyg. Byłam załamana bo bardzo pragnęłam dziecka. Udało mi się i mam synka prawie 1,5 rocznego. Dziewczyny i Wy się doczekacie swoich cudów :*:*:*:*:*
Załamana eh taki mi przykro :( Sa tutaj dziewczyny co straciły ciąże na podobnym etapie co Ty i mają swoje wymarzone dzieciątko. Musisz wierzyć, że się uda. Jeśli jesteś wierząca to polecam modlitwę do św. Rity. Ja się do niej modliłam codziennie przez całą ciąże z Michałkiem bo od początku było kiepsko. Byłam w ciązy bliźniaczej i jedno dzidzi zmarło w 8 tygodniu a drugie dzidzi ma prawie 1,5 roku i śpi obok. Wierze, że i Tobie się uda :*

mamcia2014 wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń :*
 
Do góry