reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

hej babuszki!
ewulka123,to coś jak ja...Pierwszy test był poprostu za wcześnie,i dlatego nie wyszedł..(ja robiłam go w 30dc,A w 40dc taka bledziutka druga,a za 3 dni juz nie z porannego moczu,dwie grubaśne krechy! I tez mój gin nastraszył mnie troche..tą cystą,c.pozam.,itp.Ale wiesz co?niepoddaję się !Biorę te leki co kazał,i 25 wstawiam się u niego na kolejnym usg.Chyba że wcześniej umówię się z innym...
Trzymam kcióki,wiem że wszystkie tu dziewczyny trzymają i za mnie,i za ciebie..za nas wszytkie!
Powodzenia!!
 
reklama
Witam ponownie.
Cieszę się, że otrzymałam tu słowa wsparcia, i doskolale zdaję sobie że nie jestem jedyna, ale same wiecie jak jest ciężko.
Po przelaniu emosji zauwazyłam, że starcza mi siła na zaledwie 3 dni i dzisiaj znowu miałam doła. Potrzebuję czasu jak kazda z Nas.
Ewulka123 bardzo bym się cieszyła, gdyby wszystko u Ciebie było O.K. Ja równiez uwazam, że najlepiej jest teraz zrobić beta HCG, bo na USG jeszcze nic się nie zobaczy. A to że masz masz mdłości to się ciesz, to bardzo dobre oznaki ciąży, bóle podbrzusza tez mogą być bo przecież rozpoczyna się nowe Życie.
Ja musze jeszcze poczekać, skonsultować się z miom gin. poradzić się co dalej ze mną.
Trzymam mocno kciuki i pozdrawiam
 
Witajcie Dzięki Za Odpowiedzi Jeszcze Dodoam Ze Dzis Rano Znowu Zrobiłam Sobie Test I Wyszły Wspaniałe 2 Kreseczki .nie Wiem Czy Uda Mi Sie Dzis Zrobic Te Hcg Bo Mąz Musiał Jechac Do Miasta I Nie Mam Z Kim Zostawic Dziecka.ale Jutro Napeno Sobie To Nadrobie I Badanie Powtótzr Aby Przekonac Sie Czy Rośnie.cały Czas Zyje W Niepokoju, Mam Małe Mdłosci Jestem Słaba Ale Jak Narazie Nic Nikomu Nie Ogłaszam I Czekam Na Potwierdzenie Się.planuje Jeszcze Wybrac Się Do Innego Lekarza Aby Miec Teraz Opinie Z Dwóch Stron.pozdrawiam Serecznie Wszystkie Obecne I Przyszłe Mamusie.
 
Kochane dziewczyny. Wszystkim zafasolkowanym Mamusią życzę, żeby wszystko bylo w jak najleszeym porządku. Dziewczyny oddajcie swoje troski Matce Bożej. Ona jako Matka wysłucha waszych próśb i na pewno zrobi wszystko co w Jej mocy,żeby wszytsko bylo ok. Nie martwcie się bo nerwy nie sa wskazane w waszej sytuacji. Uśmiechajcie się do Waszych Maluszków a one na pewno beda się uśmiechac do Was. Bardzo się cieszę Waszym szczęściem

Cry ten strach, żal zlośc i gniew niedlugo sie zmniejszą. Ale tesknota jak to ludzka rzecz nei minie. Najtrudniejsze w utracie dziecka jest to,że chociaz Maleństwo juz nei jest z nami, miłośc do niego trwa nadal w naszych sercach i zawsze tam pozostanie. Ja na www.dlaczego.pl stworzyłam dla mojej Kruszynki wirtualny grobek. Zapalam mu świeczuszki i jest mi lżej. A bardzo mi ppmogły tez słowa koleżanki, która tez utracila Maluszka, że mamy dar specjalnego macierzyństwa- Anielskie Macierzyństwo. I odkąd zaczęlam tak myślec, jest mi trochę lżej.

Mam nadzieje,że wszystkie predzej czy później będziemy mogły się pochwalić dobrą Nowiną, że czeka na nas i Anielskie i ziemskie macierzyństwo. Musimy tylko uzbroic się w cieprliwość kiedy Nasze Aniołki będą gotowe zagościc pod naszymi serduszkami.

anioki1jf4.jpg
 
hejo :rofl2: :rofl2:

byliśmy wczoraj z mężem i rodzicami Naszymi w Rożnowie (Łukasz ma tam babcię i akurat był odpust i pojechaliśmy tak jak co roku jeździmy) ;-) pozwiedzialiśmy po drodze trochę :dull: :dull:

Aniulka - gratulacje i bardzo się cieszę że z dzidziusiem wszystko wporządku :tak::tak:fryzurka superowo :rofl2::rofl2:

Antilka - robiłam odrosty (bląd) i pasemka (srebrny popiel) narazie nie obcinałam bo mam wesele w sobote brata :rofl2::rofl2:

Ika - jak samopoczucie ??

Madzia - witaj kochana właśnie zastanawiałam się co tam u Ciebie słychować :tak: dobrze że wszystko dobrze z groszkiem :dull: :dull:

ewunia - napewno wszystko bedzie dobrze trzymam kciuki :happy2::happy2:

Gabi - nic się nie martw nie jesteś sama ;-) :tak::rofl2:

cry - u Nas możesz wszystko powiedzieć co Cię gnębi:tak: jesteśmy z Tobą w tych trudnych chwilach :tak::tak: zawsze Cię wysłychamy i może jakoś zaradzimy :tak::dull:

ewulka - Gabi ma racje zrób sobie bhcg i wtedy bedziesz wiedziała ;-);-)

cfcgirl - piękne słowa :tak::tak::rofl2::rofl2:

buziaczki :elvis::elvis:
 
tolka23- hmmmmmmmmm Własnie zobaczyłam ze Twoj aniołek odszedł tego samego dnie i roku co przyszła na swiat moja SARA
SCISKAM MOCNO WSZYSTKIE KOBITKI

JAKOS MI SMUTNO:sick:/własnie maz mi wyjechał /
I CIąGNIE MNIE NA WAZ WATEK .....
 
reklama
hejo kobitki :rofl2::rofl2:

u Mnie upał że aż się leje z człowieka :rofl2::rofl2::rofl: :rofl: właśnie wybieram się do pracy :happy2:

agusia - nio widzisz Moja dzidzia poszła do nieba a Twoja przyszła na świat :elvis: to dobrze że Cię ciągnie do Nas :rofl2: przecież przeżyłaś to samo co My więc pisz jak najwięcej i opowiadaj co u Ciebie :tak:

a jak tam samopoczucie brzuchatki ?? upał doskwiera napewno :crazy: ale dacie radę buziolki dla Was kochane ;-);-):rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Do góry