reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Angelstw ja już zaczełam 3trymestr i też jestem trochę przerażona ale mam wsparcie męża.
Angelstw W którym tygodniu już jesteś?


pojutrze zaczynam 28tc :) ale z USG Lilka starsza o 4-5 dni więc właściwie to już wskoczyłam w III trymestr ;) a u Cb który tydzień? Nie widzę suwaczka - nie wiem czy masz ustawiony.
 
reklama
Kat spokojnie.
Ja pierwsza ciaze poronilam przez toxo.....Ale w drugiej hepatolog do którego chodziłam kazał mi powtarzać badania co 3 miesiace.
Możesz po prostu zrobić sobie badania za jakiś czas....gdyby wyszło coś nie tak to wystarczy wziąć antybiotyk (rovamycine czy jakoś tak).
Gdyby mi wtedy podano to bym utrzymała ciaze, ale chodziłam do ginekologa konowala i nawet nie zlecił mi żadnych badań, a po poronieniu powiedział ze w niczym mi nie pomoże ze mam sobie sama radzić.Wyszłam z gabinetu z płaczem.
 
Misiamonisia, z tym antybiotykiem to nie jest tak różowo. Leczenie jest skuteczne tylko w 50% przypadków. Dlatego się martwię. Nie będę przytaczać zbyt wielu statystyk, ale ogólnie rzecz biorąc największą nadzieję pokładam w tym, że jednak mięso nie było skażone cystami. Bo potem te statystyki są mało pocieszające.
 
Kat nie wiem w ilu procentach jest skuteczne ale znam kilka dziewczyn które brały ten antybiotyk i wszystko dobrze się skończyło, dzieciaczki zdrowe. Nawet teraz w maju moja sąsiadka urodziła zdrową córeczkę biorąc ten lek.
Zawsze trzeba myśleć pozytywnie. A zrobienie badań nie zaszkodzi.
 
Jej dziewczyny...nasza poerwsza styczniowka jutro zostanie Mamą!!! Walczyła dzielnie przez dlugie 12 tygodni...miała dwa razy zakladany szew, bo pierwszy puścił. Do tego pessar. Dzis kończy 29tc, Gabrysia jest zabezpieczona sterydami. Niestety w nocy odeszły Mamie wody, szew znów zaczał puszczać, już nic lekarze zrobić nie mogą. Najpóźniej jutro bedzie miała cc. Gabi waży ok 1300g. Poproscie nasze Aniołki o siłę dla tej małej Kruszyny która sie urodzi i dla jej Rodziców!!

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny nie jestem w stanie nadrobić wszystkiego.
Ala dostała 10 punktów, jest zdrowa ale szczuplutka. Ja dopiero dzisiaj doszłam do siebie, cięcie jednak to nie pikuś. Wczoraj pół dnia walczyłyśmy z położną aby dostawić Alę do piersi i 1:0 dla Ali. Ma małą buzię i moja brodawka jej się nie mieści. Ale staram się rozbudzić laktacje laktatorem i najwyżej będę ją karmiła z butelki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry