reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Jesli mozna to tez bym z checia sie dodala z Wami na fb:)

Ovli powiem ci ze bardzo mnie zaskoczylo to co piszesz, nie bylam w Anglii ale uwazalam ten kraj za wysoko rozwiniety pod wzgledem medycyny tez a tu sie okazuje ze jakis konowalow tam maja. Bardzo wspolczuje Ci ze nie masz sie tam do kogo zwrocic, taka bezsilnosc jest najgorsza.oby udalo Ci sie znalezc dobrego specjaliste!

Madziu gratuluje coreczki, jak sie juz lepiej poczujesz to czekamy na zdjecie i relacje :)

Gloria ja też tak kiedyś myślałam !!!
Jak dostałam skierowanie do tej kliniki do szpitala Mariackiego tutaj gdzie rodziła księżna Diana i Kate;) to myślałam ze ooo tam mi na pewno pomogą !!! Ale jakże się myliłam ! Owszem zrobili mi histeroskopie i badania pod względem przeciwciał , kardiolipowe , fosfolidowe , v laiden , trisomie itd i wszystkie wyszły ok i kazali się starać i się starałam , zaszłam i nadal poraniam . We wrześniu poronilam w 5 tyg . Jak test wyszedł mi pozytywny zadzwoniłam do tej kliniki i powiedzialm jak się sprawy mają i byłam pewna ze każą przyjechac na drugi dzień że może jakieś leki lub szybkie badania ! A babka z recepcji mówi że najbliższa wizyta za 3 tygodnie nie zgodziłam sie to zarezerwowała mi wizyte za 1,5 tygodnia co oczywiscie nie doczekałam bo poroniłam . I takie było moje rozczarowanie tą klinika . Jeszcze nagadała lekarzowi do słychu że co oni sobie myślą że ja też ryzykuje swoje zdrowie itd ! I jedyne co mi zaoferował to badanie nasienia mojego M i HSG ( te badanie jest dla kobiet co nie mogą zajść a nie dla mnie ja mam problem z utrzymaniem ) mówię wam parodia !!! Cyrk na kółkach !!!

Madzia gratulacje kochana [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji1376][emoji1376][emoji1376][emoji1376]
Jak się już nacieszysz maleństwem to prosimy o zdjecia !!

A ja przedstawiam Julię dziewczynkę która się opiekuję
1477047640-sdeqsr.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magdalena super! gratuluję ! :-D Mamy prawie bliźniaki ;-) A Ty jak się czujesz?

Martusia Olek miał termin na 11.11 a urodził się 9.11 :-)
 
reklama
Do góry