reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej
Jestem w domu, a właściwe w tej chwili u fryzjera. Trzeba włos zrobić żeby dobrze na porodowce wyglądać ;-)
Odliczać dni które są strasznie długie. Jeszcze 15 dni do CC a 14 do pójścia do szpitala. Nie wiem jak ja wytrzymam.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniolkowa - przytulam :((

Doris - ja ci powiem ze mam zupelnie na odwrot- im blizej porodu tym bardziej jestem przerazona i chce odciagnac ta chwile...wogole bardzo szybko mijaja tygodnie, za szybko ! Boje sie ze nie bede sie umiala nia zajac albo ze cos jej sie stanie przy porodzie :(
 
Aniołkowa mamo wytrwałości, tulę mocno.

Gloria ja mam podobne odczucia, chciałabym rodzić naturalnie bo boję się cc to jednak poważna operacja, jednak mój lekarz już na pierwszej wizycie omawiając ze mną wszystkie opcje, powiedział że będzie chciał zakończyć ciążę tak aby było bezpiecznie dla mnie i dla małej, boję się też że nie będę umiała małej nakarmić i się nią zająć :(
Napisz jak zajęcia w szkole rodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Wlasnie dzis idziemy pierwszy raz, mam nadzieje ze czegos przydatnego sie tam dowiem! Ja z kolei wolalabym cc ale raczej nikt mi nie da takiego wyboru... boje sie wypychania malej na sile, ze sie przydusi albo nie daj boze kleszcze! Kazde dziecko jakie znam urodzone z pomoca kleszczy mialo uszkodzone nerwy i teraz niedowlad raczki itp. Ehhh wszystko to dla mnie czarna magia i nie wiem jak sie ogarne.
 
reklama
Gloria mój P urodził się przez kleszcze, moja przyszła teściowa wspomina poród jako koszmar ale nic mu się nie stało, to zdrowy wielki chłop :p a było to 34 lata temu, gdzie lekarze nie mieli tylu możliwości co obecnie. Twój poród przebiegnie bez żadnych komplikacji ;)
 
Do góry