reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Martavel
Kochana, kciuki zaciskam&&&&&&&&&. Czekamy na wieści! Będzie dobrze!

Masha
Gratulacje:)

Naala, Neta
Teścik jeszcze nie poszedł w ruch:) Choć dziś po pracy :rofl2:go zakupiłam;-) Jutro 14dpo wiec może się złamie:-pno chyba ,ze przyjdzie @, bo coś mnie dziś brzuch pobolewał, jak na @. No ale dopóki nie przylazła jest nadzieja:-D:sorry2:
Ja @ mam tak 15/16 dpo....

Jestem własnie na ovufriend:) wg tego kalendarza na pozytywny test jest dziś 80%:p. Natomiast @ mam dostać w piątek:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martavel masz już skończony 36tc więc nawet jak to wody nie bój się rozwiązania ciąży (czego Ci mimo wszystko nie życzę). Ja urodziłam w 35t2d i z Basią jest wszystko w porządku. Będzie dobrze :-)
 
Caly czas czekam na porodowce na wynik czy to wody. Troche to trwa bo szpital przyjal mnie mimo tego ze dyzuruje inny a ja siebardzo podlizywalam zeby tu trafic. No i leze i slucham nak kobiety krzycza. Ojej. Wiecie ze sie zaczelzm bac tego bolu? :) magda tak 36 t i 4 dzien. Wiem ze nie powinno nic sie dziac ale chcialabym doczekac choc do 1 marca :)
 
martavel, obyś uspokojona do domku wróciła &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

magda,misia gratuluję udanych wizyt :-)
Masha, a jak u Ciebie wizyta?
Doris, ja objawy ciążowe też miałam mega miesiąc temu jak się nie staraliśmy :-D Ba, nie widzieliśmy nawet :-)

A @ nadal nie ma... no i pojawia się w sercu iskierka nadziei... jak do czwartku nie przylezie, to idę z rana na betę.

Lumia, za testowanko &&&&&&&&&&&
 
OneMoreTime mam nadzieję ze Bóg będzie dla Ciebie litościwy........już mnie kciuki bolą od zaciskania ale co tam .....zaciskam jeszcze mocniej :-D:-)

Martavel jak leżałam w szpitalu to też jak nasłuchałam się krzyków rodzących to miałam dosyć bo przez to bardziej się bałam porodu :-p Ale jak chodziłam na ktg na inny oddział to aż miło było leżeć te 30-60 minut bo tam znowu były noworodki i słuchałam pomrukiwań albo płaczu....Aż chciało sie urodzić i mieć przy sobie takiego malusiego płaczusia :happy2:

Daj znać jak będzie wynik &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Angelstw Kochana.....mam nadzieję że jesteście już z Jaśkiem w domku? :sorry:
 
Ja znow tylko o sobie. Nie jestem w stanie odniesc sie do kazdej piszac z telefonu. Mam nadzieje ze mi wybaczycie:sorry2:

Martavel zaciskam kciuki zeby to nie byly wody skoro chcesz jeszcze zaczekac! I czekam na wiesci!

OneMore no oby wredna @ nie przyszla przez kolejen dlugie miesiace!:tak:

Misia my jeszcze niestety w szpitalu. Opcje sa dwie. Albo wyjdziemy dzis. Albo zostaniemy jeszcze kolejne dwa dni. Jas dostal zoltaczke. Kontroluja mu bilirubine i dzis zobaczymy czy wzrasta od wczoraj czy maleje. Laktacja ruszyla. Choc karmie z kapturkow. Lewa brodawka poraniona wiec ratuje sie jak moge ale nie poddaje sie;-) Mlody to maly ssak:-D jak zassie cyca to wyglada jak taki glonojad przyssany:-D
Teraz wlasnie spi najedzony a ja czekam na obchod i decyzje co daej z nami.

Ale powoem wam ze marze juz o powrocie do domu. Ciezkie jest zycie samemu z takim maluchem w szpitalu...i choc radzimy sobie (mysle nienajgorzej) to brakuje mi tu pomocy Meza. Tym bardziej ze widze jak przyjezdza do nas to jak garnie sie do Jaska :tak: Ciesze sie ze chce mi pomagac i zajmowac sie malym:tak:

Odezwe sie znow w jakiejs wolniejszej chwili Kochane!
Pozdrawiamy i ściskamy z Jasiulem!:tak:
 
Angelstw no dosłownie jak glonojad! :-D Oluś też tak wygląda! ;-) Najwazniejsze że wie, do czego cycek służy ;-) Ja co prawda dramatu nie przeżywałam jakiegoś, ale chyba 3-5 dobę po porodzie miałam krwiaczki i podbiegniecia krwawe na brodawkach. Smarowałam Maltanem i czymś tam jeszcze, ale za bardzo to nie pomagało. Zaciskalam zęby i karmilam dalej i samo przeszło. Trzymam kciuki żebyś przezwyciężyla przeciwności bo warto :-)

Martavel trzymam kciuki, żeby to nie były wody. Niech cię dopompuja plynami i wracaj jeszcze do domu :-) A co do rodzacych to ja chyba byłam takim straszakiem jak rodziłam bo darłam się okropnie...

Magda gratuluję serduszka :-D
 
Hey hey! Nie odp na wszystko bo fenoterol daje w kosc i rece mi lataja. Odszedl mi czop juz wczoraj wedlug lekarza. Wiec za chwile powinny wody odchodzic bo na fotelu nic nie bylo widac. Jeszcze usg Bedzie. A maly nisko to wypychac bedzie. Chca chamowac w razie czego. :)
 
reklama
Do góry