reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Magda super :-) I gratuluję :-)



Dziękuję za kciuki dziewczyny!!
Jak na razie, na dzień dzisiejszy rodzić nie będę :-p Szyjka króciutka ale mocno trzyma, nic nie przepuszcza.
Na KTG też wszystko w porządku. Keviś pięknie się "zachowywał"....ruchów odpowiednia ilość jak na godzinny zapis :happy2:

Teraz wizyty u gin mam co tydzień i KTG również......Takze liczę że za 2 tygodnie może coś się ruszy :-p;-)

Martavel jak dzisiejsze usg?

Doris dziękuję.....Cukry mam w miarę dobre... Po porodzie Angelstw się uspokoiło :tak:
 
Na usg wyszla rowniez dysproporcja. Powiedzial ze moze to byc wada ale tez kwestia jego zlego ulozenia. Bo jest nisko pod kosciami spojenia i ma utrudniony dostep do badania. Ale... mam za malo wod. Wody mi chyba jednak odchodza. Wyslal mnie natychmiast do mojej ginki. Wiec czekam. Zaraz wchodze. Poziom wod to 6,9.:(((
 
Marta trzymam kciuki! Będzie dobrze, nie denerwuj się zbyt mocno. Który to tc (przepraszam, ale sygnaturki nie ma, a dawno mnie nie było).
 
reklama
Witajcie. Od dwóch miesięcy wertuję to forum, czytam artykuły w Internecie i szukam odpowiedzi. Postanowiłam w końcu napisać. Ja również cieszyłam się bardzo, gdy na teście ukazały się dwie kreseczki. Tym bardziej, że była to moja pierwsza ciąża. Odstawiłam od razu kawę, dbałam o siebie i planowałam jak to będzie, gdy urodzi się chłopiec, a co jak dziewczynka. Pierwsze usg w 7 tygodniu trochę mnie zaskoczyło. Okazało się , że są dwa pęcherzyki, tyle że tylko w jednym z nich jest zarodek z bijącym serduszkiem. Pani doktor wyjaśniła, że tak często się zdarza, że z ciąży bliźniaczej zostaje jedno zdrowe dziecko. Tętno płodu było bardzo dobre więc nie było powodu do obaw. W 13 tc na usg poszedł ze mną mąż, który nie mógł się doczekać by zobaczyć fasolkę. Pani doktor pokazała nam monitor, główkę dziecka, rączki i nagle zamilkła. bo serduszko już nie biło-zatrzymał się w 11 tygodniu. Wiadomo wiele łez, rozpacz, żal. Potem tygodniowy pobyt w szpitalu, tabletki na wywołanie poronienia i zabieg 1 grudnia. . Wyniki w ciąży miałam bardzo dobre poza TSh, na które lekarka nie zwróciła uwagi. Tydzień temu byłam u endokrynologa, który zdiagnozował niedoczynność tarczycy. Nie potrafił mi odpowiedzieć, czy niewłaściwie działająca tarczyca mogła być przyczyną poronienia. Dziś minęło 2 i pół miesiąca. Teoretycznie od marca po @ możemy zacząć starania. Bardzo bym chciała, ale strasznie się boję. Myślę, że w kolejnej ciąży będą się strasznie stresowała. Cały czas jest ból. Wczoraj oglądałam durny serial, w którym jedna z bohaterek jest w ciąży i zaczyna chodzić do szkoły rodzenia. Od razu w mojej głowie pojawiły się obliczenia i ta myśl: " ja też pewnie właśnie szukałabym odpowiednich zajęć przygotowujących do porodu. CIężkie to wszystko..
Pocieszam się trochę, gdy czytam, jak wielu z Was udało się urodzić upragnione zdrowe maleństwo.
 
Do góry