reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

witam się wieczornie
Czytam na bieżąco ale weny brak jakoś w tym tygodniu. Stale przemęczona jestem, bo mam na zmianę na 5 rano i na 6 rano więc wieczorami padam. Poza tym 5 dzień mam @ i z niecierpliwością czekam na owu :-)
Buziaki dla Was Kochane!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Magdalena, przykro mi, bo to kłucie się ciągłe jest absolutnie niefajnie, ale czego się nie robi dla dzieciaczka... Będziesz miała wzloty i upadki ale dasz radę, zobaczysz.
 
Magdalena ja od poczatku ciąży kłuję się codziennie Fraxi w brzuch. Na początku nie wyobrażałam sobie tego, przez 2 tygodnie robił mi zastrzyki mąż a potem musiałam sama. Z dnia na dzień dochodziłam do wprawy i weszło mi to w krew. Kiedyś potrafiłam mieć przez 2 tygodnie siniaka po zastrzyku, teraz już raczej nie. Ale wbrew pozorom im dalej, tym sa bardziej bolesne. No ale nie mam wyjścia, my kobiety musimy naprawdę duuużo znosić:-(
 
misiamonisia &&& :)
Jak chodzi o grawer ja bym dala Aniolek i date odejscia. Sama kombinowalam z wisiorkami itp, az w koncu uznalam ze kupie świecznik w kształcie śpiącego aniołka i to będzie symbol odejscia maleństa - swieczka zapalana co roku w rocznice odejscia. A na razie fajnie na niego popatrzeć, stoi przy komputrze.

karola
moj Kuba urodzil sie taki maly, i to po terminie z waga 2900g :) Male dzieci szybko sie rodzi :D

magdalena trzeba wierzyc ze cukrzyca minie razem z ciaza, a na razie bedzie trzeba trzymac diete. Lekarz rozpisal ci diete?


U mnie to jakies nieporozumienie z samopoczuciem - mam wrazenie ze mam kumulacje wszystkiego - sennosc, bole glowy, zawroty glowy, bole miesni, zadyszka, ciagle plamienia, wycieki z piersi... Moze i byc tak ze to wszystki wina tabsow... Niby moze tak byc na poczatku ich zazywania, ale szczerze mowiac jestem pół żywa :O Boje sie teraz byc sama z chlopakami, bo jak fikne to kto im pomoże :/
 
karola w mieszkanku fajnie jest :-) mamy tu całkowity spokój i ciszę, zupełnie inaczej niż gdy mieszkaliśmy na campingu, teraz mąż dojeżdża do pracy a po pracy nic go nie obchodzi, a wcześniej trudno było przestać myśleć o tym co się dzieje dookoła... teraz możemy się bardziej skupić na przyszłości i jakiś wstępnych planach na zimę...
wyników egzaminu jeszcze nie ma... wcale mnie to nie dziwi, oni tu mają na wszystko czas ;-)
fajnie że jesteś w domu i z Jasiem ok :-)
ty kiedyś pisałaś że miałaś kolkę jelitową w ciąży z Alą?? ja wczoraj byłam u lekarza z moją ale oczywiście dowiedziałam się tylko tyle co zawsze, że to w ciąży normalne i będzie gorzej... masakra już chyba za żadne skarby nie pójdę do tego lekarza, on mnie dobija... :wściekła/y: na szczęście już czuję się lepiej i mam nadzieję że mi przeszło, ale ból był okropny :no:


powiedzcie mi dziewczyny ile kompletów pościeli do łóżeczka będzie mi potrzebne? i jaką kołderkę kupić, w jakim rozmiarze? nie mam pojęcia jak będzie spało moje dziecko, więc chcę kupić i rożek na początek, śpiworek, taki na szelkach i kołderkę z pościelą, ale nie wiem czy np rozmiar 100 na 135 nie będzie za duży dla niemowlaka, z drugiej strony na dłużej starczy... ehh nie wiem co robić z tą całą wyprawką, chcę kupić większość przez internet i odebrać z Polski jak będziemy w sierpniu, a pojedziemy chyba na bardzo krótko więc na miejscu już nie będzie czasu na przebieranie...

kciuki za staraczki i fluidki :-):-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
edyta89 ja mialam komplet poscieli z kolderka 135x100 a w sumie przez pierwszy miesiac używałam rożek plus kocyk. Na poczatku wydaje się, że dziecko tonie w tej poscieli :) ale wg mnie mniejszej nie ma co kupować. Śpiworki sa fajne, ale dla mnie byly niepraktyczne, gdy w nocy chcialam szybko dziecko przewinąć to łatwiej odpiąć rożek, albo odkryć kołderke. Jak dziecko płacze to każda sekunda jest na wage zlota :D Dodatkowo moje dzieci nie lubiły śpiworkow. mlodszy się rozkopywal od zawsze i spi praktycznie tylko pod kocykiem.

Podesle ci linki sprzedawcow z Allego na których sama kupowalam
Przedmioty użytkownika Sklep--Myszka - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Przedmioty użytkownika GR-AN - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Przedmioty użytkownika r_p77 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Witajcie
znowu potrzebuję Waszej pomocy....
Pierwszy raz używam testów owulacyjnych....do wczoraj testy były negatywne.....Przed chwilą zrobiłam kolejny i pokazała się taka jaśniutka druga kreseczka.......czyli pozytywny tak?Więc w jakim czasie powinna wystąpić u mnie owulacja? Na OvuFriend pokazuje mi że od jutra.
 
misia monisia wszystko sie zgadza, jesli jest dopiero co jasniutka kreseczke to oznacza ze owulka bedzie jutro lub pojutrze :) ja tez korzystam z tych testow :) zrob sobie jutro powinnas miec wtedy juz dwie mocne krechy, a jak zrobisz pojutrze lub za 2 dni i wyjdzie negatywny to znak ze juz po owu
 
reklama
Do góry