reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
liluś, śliczna córeczka :-)
Edytko, Twoje maleństwo też bardzo fotogeniczne:tak:;-)
nimfii, gratuluję dobrych wyników - jajniki dają o sobie znać, więc do maja na pewno będą produkować masowo;-). Jeśli nie uda mi się polecieć do mojego J na święta to też staranka bliżej lata. Ale mam nadzieję, że dostanę urlop na ten czas ( a mam jeszcze zaległy za poprzedni rok) i podziałamy już w kwietniu:cool2:
 
Witam dziewczynki:-)

OneMoreTime drogie u was te badania. Ja zawsze robię w szpitalu, (mam blisko): tsh, ft3, ft4 każde 12zł, anty TPO 23. Co do chlamydii, to z tego co wiem nie ma znaczenia czy z krwi czy wymaz. Z krwi wygodniej:-) Na pewno odetchnęłaś z ulgą po pobycie w szpitalu i dobrych wiadomościach. Trzymam kciuki co by kwietniowe staranka doszły do skutku:-)

Martaha witaj, przykro mi
[*] Widzę, że sporo przeszłaś, ale trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Masz córkę, a z własnego doświadczenia wiem, że dzieci są ogromną pociechą w takich chwilach. Trzymaj się ciepło:-)

Magdalena do wizyty coraz bliżej, pewnie nerwy Cię zżerają, ale wierzę, że będzie dobrze. Trzymam kciuki za wizytę, za Ciebie i maleństwo:-)
Miczasia miło się czyta takie radosne posty:-)

Edyta cieszę się razem z Tobą, no i widzę, że uradzaj na chłopaki mamy:-) Zdjęcia boskie!!!

Rilla kciuki za środową wizytę&&&& Dobrze, że lepiej się czujesz, no i witamy wśród staraczek:-)

Liluś śliczną masz córcię:-)

Nimfii gratuluje wyników!!! Owulacja na pewno za chwilkę się rozkręci i @ przyjdzie. Masz jeszcze czas, choć wiem, że na pierwszą @ po stracie czeka się z utęsknieniem;-)

Kobietka, Karola co u was???


U mnie pracowity weekend, sprzątam, gotuję, jeszcze prace w ogrodzie mnie czekają... W środę robię badanka, zobaczę co wyjdzie. Coś ostatnio się średnio czuję, chodzę jakaś poddenerwowana. Niby wiosna za oknem, a ja na nic siły nie mam i takie negatywne nastawienie do wszystkiego:no:
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki!!!!!!


Rilla witamy na liście:-)
LISTA STARACZEK 2014:

[FONT=Open Sans, sans-serif]Sysiq[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif] - [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]termin niechcianej @ 18 stycznia.[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]Igusiad [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]- termin niechcianej @ 23 stycz[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]nia[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]Naala - [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]termin niechcianej @ ???[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]
Joaro -
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]termin niechcianej @ 15 lutego
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]Elka_82- [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]termin niechcianej @ 27 marca[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]
Malgonia1 - termin niechcianej @ 9 kwietnia 2014r.
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]Neta81 [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]- termin niechcianej @ 17 kwietnia 2014r.
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]OneMoreTime - termin niechcianej @ ok. 3 maja( jeśli uda się polecieć na Wielkanoc do dawcy nasienia[/FONT];-))
[FONT=Open Sans, sans-serif]Lilijanna [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]- termin niechcianej @ lipiec 2014
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]Rilla - termin niechcianej @ wiosna/lato 2014[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif][/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]Lumia[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif] - termin niechcianej @ lato 2014
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]MisiaMonisia - termin niechcianej @ lato 2014 ( wierzę że do tej pory zaleczę toxo )[/FONT]
 
Owulacja chyba byla wczoraj - takiego bólu jajnikow cięzko pomylić z czym innym - uff myślala że padne. Nawiasem mowiac nie wiem czemu tak po 2 ciazy zaczełam miec bardzo bolesne owulacje. normalnie @ jest bezbolesna a owulacja - nie moge sie wyprostowac.... zawsz na wieczor lub w nocy i bol trzyma ze 4h.

onemoretime zastanawialismy sie jeszcze czy sie spotkac w Wielkanoc, ale na razie nic na to nie wskazuje aby sie udalo. Nooo a nawet jesli sie uda to kwiecien i tak za wczesnie na staranka. Ale to nic :) Chwilowo odpoczne od tematu ciązowego. Jesli sie przydarzy kolejna bede bardzo szczesliwa, ale z drugiej strony potrzebuje tez troszke odetchnac. Mlodszy syn daje popalic z pobudkami nocnymi i nad ranem juz o 5 na nogach o.0 Także chwilowo jestem tak wykończona, ze nie w glowie mi planowanie ciazy.

Przepraszam ze znow tylko o sobie, ale przez to niewyspanie jestem tak nieprzytomna że sie skupic nie moge.

Miłej niedzieli dziewczyny!
 
nimfii, ja też po pierwszym poronieniu zaczęłam czuć wyraźnie kiedy mam owulkę i nawet z którego jajnika. Tylko nie wiem czy ja się bardziej wsłu****ę w mój organizm, czy faktycznie bardziej bolesne się to stało...:confused: najważniejsze, żeby fizycznie i psychicznie być gotowym na kolejne maleństwo, nie ma pośpiechu:happy:
 
Ostatnia edycja:
Po drugiej ciazy jeszcze przez jakis czas bralam tabletki antykoncepcyjne, a po ich odstawieniu wlasnie zaczełam czuć tak intensywnie owulacje, czyli ok rok temu. Potem znow zaczełam brac tabletki anty bo ten ból owulacyjny zdawal mi się być nie do zniesienia :shocked2: Wczesniej tak nie mialam, ale chyba faktycznie teraz lepiej sie wczuwam w organizm, bo pamietam ze z trzeciej ciązy to nawet ten moment kiedy jajeczko mogło sie zagniezdzac czulam jakos wyjątkowo i kazdy kolejny dzien ciązy czułam ze cos sie tam dzieje :tak: a z jednej strony to fajne tak czuc kiedy jest owulacja :tak: dobry dodatek do obserwacji sluzu czy temperatury.
 
Edyta - super dzidziolek. :tak:
Rilla - fajnie sobie radzisz, mimo wszystko. :tak:


U nas do staranek coraz bliżej, od 1.04 zaczynam dietę na chłopca, chcemy się pobawić i zobaczyć czy to coś da. :-p
 
reklama
Do góry