reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

NAALA no wiem, strasznie duzo tych badan. Juz przejrzalam watek o badanich. Wiekszosci z nich kompletnie nie rozumiem. Natomiast ja tarczycowe robie bardziej z uwagi o obciazenie choroba po mamie. A teraz jeszcze jest tak ze kazda zmiana hormonalna, kazda ciaza moze uaktywnic chorobe tarczycy. To tylko sprawdze tak dla wlasnego info, bo chce organizm przygotowac lepiej na ewentualna ciaze. no i mam zakupione testy owulacyjne bede kontrolowac owulke, pospisuje sobie owulke, miesiaczke do kalendarzyka. Bede obserwowac cykle i raczej tyle. Zobaczymy czy mi cos wyjasni wynik histopatologiczny bo od niego tez zalezy dalsza droga.
 
reklama
Hej dziewczynki:-)

Czy ktoś się tu jeszcze stara, czy zostałam sama na polu bitwy. Wklejam listę, trzeba by ją uaktualnić:-) Wpisujcie się dziewczyny;-)

LISTA STARACZEK 2014:

Sysiq - termin niechcianej @ 18 stycznia.
Igusiad - termin niechcianej @ 23 stycznia
Elka_30- termin niechcianej @ 2 lutego
Naala - termin niechcianej @ 9-10 marca
Edyta89
- termin niechcianej @ 21 stycznia i szczęśliwie II
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif

Neta81
- termin niechcianej @ 14 lutego [mógłby być prezent Walentynkowy :)))))) ]
Magdalena1607 - termin niechcianej @ 13 lutego
Joaro - termin niechcianej @ 15 lutego
Malgonia1
- termin niechcianej @
OneMoreTime
- termin niechcianej @ wiosna/lato - doprecyzuję jak będę gotowa na walkę o szczęście
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif

Lilijanna
- termin niechcianej @ lipiec 2014


Udanego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
NAALA
Wczoraj bylam u lekarza. On jest za tym zebym czekala 6mies,ale ja mu powiedzialam,ze chce wczesniej;-)za 3tyg mam przyjsc na wizyte kontrolna i powiedzial,ze sie dogadamy;-) Jesli tylko wszystko bedzie ok;-)
Moj plan to lato 2014,a doprecyzuje po konkretnych ustaleniach;-)
 
Nimiffi wynik histo robi się w kierunku zaśniadu. Jeśli go nie ma to nic się z niego nie dowiesz....


Tak też mi już mówiło kilka osob, że raczej nic wynik nie wniesie, a jednak gin stwierdził że bedziemy na niego czekać. U mnie przyczyna poronienia raczej bylo odklejenie się łożyska plus konflikt serologiczny - przynajmniej w szpitalu mówili tak i byli bardzo pewni siebie, choć mój gin im nie wierzy, wiec jestem skołowana i naprawde nie wiem komu wierzyć.


Do listy staraczek, mam nadzieje ze kiedyś bede mogla się dopisac :) Na razie za wcześnie by o tym myśleć.
 
Ostatnia edycja:
Super dziewczynki, już uaktualniam. Ktoś jeszcze, ręce do góry:-)

LISTA STARACZEK 2014:

Sysiq - termin niechcianej @ 18 stycznia.
Igusiad - termin niechcianej @ 23 stycznia
Elka_30- termin niechcianej @ 2 lutego
Naala - termin niechcianej @ 9-10 marca
Edyta89
- termin niechcianej @ 21 stycznia i szczęśliwie II
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif

Neta81
- termin niechcianej @ 15 marca
Magdalena1607 - termin niechcianej @ 13 lutego
Joaro - termin niechcianej @ 15 lutego
Malgonia1
- termin niechcianej @
OneMoreTime
- termin niechcianej @ wiosna/lato - doprecyzuję jak będę gotowa na walkę o szczęście
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif

Lilijanna
- termin niechcianej @ lipiec 2014
Lumia - termin niechcianej @ lato 2014

Lumia w takim razie kciuki za wizytę i za zielone światło od gina:-)
Nimfii
mam nadzieję, że szybko do nas dołączysz, czego Ci bardzo życzę
:-)
 
Naala
mam nadzieje że lista szybko sie będzie skracać :)


dZIŚ byłam u doktorka z malą no i sprawa wygląda tak że mamy przepisane mleko bebilon pepti,ma w sumie kolki no i ta nieszczęsna wysypka,dlatego jutro pilnie do dermatologa.
Myslalam ,że w sumie wysle mnie z malą na jakieś badania na nietolerancje mleka krowiego itp że zapodała nam te mleko bebilon pepti.
No w sumie to tak wygląda.
w sobote byla poprawa a od niedzieli mamy wysyp na twarzy na calym ciele,do tego brat apetytu małej sie włącza .
Nie przybrała jakoś zadowalająco :no:
 
Ostatnia edycja:
nisiao mam nadzieję że jutro dermatolog coś bardziej wam poradzi i będzie poprawa u małej &&&&&

karola jak tam po usg??

kobietka a co u ciebie słychać??

Dorcia jakiej pracy szukasz? myślałaś może o własnej działalności albo może jakieś szkolenie/dokwalifikowanie się?? życzę powodzenia, wierzę że nie jest lekko...

mnie można usunąć z tej pięknej listy staraczkowej, mam nadzieję że nie wrócę na nią tak szybko...

u mnie bez większych zmian, nadal mam typowe objawy ciążowe... z jednej strony mnie to wykańcza bo już mam tego dosyć a z drugiej strony cieszy, bo jestem spokojniejsza że ciąża nadal się rozwija, w końcu w tym tygodniu kształtuje się mózg naszej kruszyny i trzeba to odchorować ;)) ale po za tym to serio nie wiem co mam jeść, mam tu dosyć ograniczone menu, nie wiem jak robić obiady żeby sobie nie szkodzić bardziej, wszędzie piszą tylko żeby unikać smażonego, to jak mam zrobić mięso żeby było jadalne?? jeżeli macie jakieś przepisy na lekkostrawne obiady to może napiszcie na wątku https://www.babyboom.pl/forum/poron...zaleja-w-kuchni-46615/index5.html#post9093055

no i nadal mam problemy techniczne na forum, enter zaczął działać jak w ustawieniach mam standardowy albo podstawowy edytor ale nadal nie mogę pogrubiać tekstu i innych rzeczy zmieniać, ten zaawansowany edytor WYSIWYG w ogóle nie działa :(((
 
reklama
nisiao wiem,wiem mam sporo neutralnych ciuszków po Alicji także damy rade.co do żylaków to ja nie mam,ale zarówno w tam tej jak i w tej ciąży robie sobie zastrzyki z heparyny.gdyby nie ten lek nie byłoby Ali i malucha w brzuchu.

edytko dziekuje,że pytasz.na usg wszystko dobrze.wyczekałam się konkretnie,bo mój gin mial cc:eek:....:eek:mały waży 420gram,ruchliwy jak cholerka.:-):-praz noge prostował,raz zginał,obracał się,ledwo dał sie wymierzyć.teraz 4go mam nastepne usg,ale już w klinice,na lepszym sprzęcie i to już będzie jako prenatalne-połówkowe.wogóle ta ciąża jest 360 stopni inna niż z Alą,może to dlatego,że płeć inna? brzuch mam spory jak na 19tc...z Alą miałam mniejszy,cieżko mi się oddycha,plecy bolą i mega szybko się męczę...a gdzie tu do końca...

kobietko,a ty jak się czujesz???
 
Do góry