reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

cześć dziewczynki witam się popołudniowo dziś mam więcej czasu dla Was bo wczoraj miałam dwóch łobuziaków pod opieką ,a kuzynka pojechała na zakupy na spokojnie sobie, dali mi trochę popalić potem robiliśmy zakupy ja i M i potem kolacyjka i lulu.
 
reklama
wróciłam właśnie od położnej...zmierzyła ciśnienie było dobre... i mowi ze teraz sprawdzimy tetno dziecka....i w tym momencie zamarlam niby ruche czuje tak...nic mnie nie boli... i zaczeła szukac i szukac... czułam jak mi serce idzie do pięt a jak zapytała gdzie czuje ruchy to juz masakra była... a i po kilku minutach znalazła....ulżyło mi ale jej mina była jakas taka nie pokojaca a i jeszcze wyliczyła mi ze to 22 tydz i 5 dni. Boje sie tego usg jak cholera i jeszcze odnotowala ze dziecko jest na najnizszej lini pomarowej... i jak ja mam wierzyc ze ma bedzie dobrze...
Ja juz wpadam w jakas depresje nie radze sobie z uczuciami nic a nic...
 
Lena jak mi na izbie przyjęć ostatnio robili KTG, to położna od razu powiedziała, że będzie ciężko znaleźć tętno, bo od 28tc jest łatwiej. Różnie bywa ze znalezieniem tętna, ja mam detektor w domu i czasami przykładam to mam od razu, a czasami potrzebuję chwili. Nie denerwuj się na zapas, wiesz że to Wam nie pomaga! Wszystko będzie dobrze :*
 
Lena wyobrażam sobie jaki strach Cie ogarnąl,ale wiesz to że ma takie wymiary nie musi świadczyć,że jest źle...choc wiem nasłuchałas się ,naczytałaś i ogarniają takie mysli....Postaraj się nie denerwować,mam nadzieję,że finał wizyty bedzie pozytywny,że jest wszystko dobrze....:*
eve jak tak robię to nie mam bólu ani nic,to tak boli raz na jakis czas,moze rzeczywiście to jelita albo inne takie.Kiedys wyproznialamsię dwa razy,3 razy dziennie a teraz stopło do 1 dziennie.Może to też przyczyna.

No a ja tak wygladam w obecnym tygodniu,niexle mnie wydęło c'nie? :):-D 2013-08-29 15.04.20.jpg
 

Załączniki

  • 2013-08-29 15.04.20.jpg
    2013-08-29 15.04.20.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 64
Jeny, nisiao, wyglądasz kapitalnie! ja to nadal wyglądam tak, że nie wiadomo, czy ciąża, czy gruba. Szczególnie dzisiaj, mam spodnie dresowe i nad gumką mi się zbiera całe moje sadło (bo przecież ono wcale nie zniknęło...), brzuch się zrobił nierównomierny i już na pewno nikt nie pomyśli, że to ciąża ;) Lepiej wyglądam w spodniach ciążowych, z gumką prawie pod cycki.

Loi? Coś siedzisz ostatnio cichutko jak myszka. Wszystko ok?
 
Hej kobietki:-)

nisiao brzuszek cudny:-)
lena, trudno czasem jest myśleć pozytywnie, ale trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze, inaczej nic nie miałoby sensu :tak:
karola, Twoja Ala jest przesłodka, fajne minki robi :-):-)
katherine, jak się czujesz?

jak się mają wszystkie ciężaróweczki? :-D


ja nadal czekam... dziś 34 dzc., wczoraj wieczorem miałam minimalne brązowe plamienie - więc nadal na dwoje babka wróżyła - albo @ tuż tuż lub może zarodek się zagnieżdża. Piersi bolą mnie nie tak, jak na okres więc może coś jest na rzeczy, ale na prawdę już się nie nastawiam, nie chcę się nakręcać :-:)-( Planuje jeszcze kilka dni poczekać z testem, jeśli w końcu wyjdzie to szybko na betę i potem do gina. Jestem już bardzo zdołowana tym czekaniem, chciałabym aby się wyjaśniło co się ze mną dzieje... to okropne uczucie kiedy ciało płata takie figle.
 
Matita, jak brązowe plamienie to raczej znaczy, ze wreszcie ten okres się zaczyna namyslac, implantacyjne ma tendencje do koloru czerwonego. Mam nadzieje, ze sprawa się wkrótce wyjaśni.

Ja dzia na wizytę, dowiem się kiedy się kwalifikuje na połówkowe.
 
hej,Nisiao mnie przy wyrostku bolało po prawej stronie na dole. To zgiecie nogi rzeczywiście się sprawdza, ale temperatura nie koniecznie bo ja nie miałam. Moim zdaniem to więzadła bo to częsta dolegliwość ciążowa. a brzusio piękny:) Lena wyobrażam sobie co przeżyłaś. najważniejsze, że tętno wkońcu usłyszałaś. Trzymaj się Kochana i niemartw!Eve ja kupiłam dla Ali ubranka na 56 cm, a urodziła się o długości 50cm więc musiałam dokupować kilka 50 bo w 56 pływała. Teraz dostałam dla Filipa ubranka zarówno na rozmiar 50 jak i 56 i na wstępie zamierzam tylko te przygotować. Nie sądze, żebym większe dziecko urodziła. Ale tych mniejszych najlepiej kilka sztuk kupić bo w razie czego lepiej dokupić niż miałyby się zmarnować.Matita nadal trzymam kciuki za 2 krechy.Kat nie zgodze się z Tobą, że krew implantacyjna ma kolor czerwony. Ja w zdrowych ciążach po kilku dniach od spodziewanej miesiaczki dostawałam brązowych plamień.

Ja wczoraj miałam wizyte. Filip Ładnie rośnie. Nadal jest mniejszy,ale rośnie proporcjonalnie więc jesteśmy bardzo szczęśliwi. Przez ten miesiąc bardzo się martwiliśmy czy wszystko jest ok. Waży 1730g, przytył 0,5kg przez 3,5tyg więc jest ok. Serducho bije 132 uderzeń na minute. Następna wizyta za 3,5 tyg. Nadal mam bakterie w moczu i leukocyty podwyższone więc mam brać urosept. Na następną wizyte mam zrobić gbs i mocz.
 
Ostatnia edycja:
Agnieszka, ja nie powiedziałam, ze zawsze. Ma tendencje. Bywa, ze plamienie implantacyjne jest brązowe, tylko zazwyczaj podpowiada to o niedoborze progesteronu. I znowu: na pewno nie zawsze, bo organizm to nie jest maszyna.
 
reklama
cześć babeczki witam się popołudniowo już dziś sobie pospałam oj pospałam :D
no i byłam wczoraj u gina z wynikami tokso, cyto i cukru wszystko gra tylko ,że ani na tokso ani na cyto nie chorowałam więc trochę pod strachem jestem żeby się nie przyplątało w ciąży ....
a co do ciąży ginek nie przewidywał puki co @ a to już 30dc kazał zrobić test jak nie przyjdzie ,a jak test będzie negatywny to wtedy wywołać luteiną jeśli do 35dc się nie pojawi ,a ja nie wiem co o tym myśleć bo my sobie poszaleliśmy jak miałam bóle owu ,ale to było w 17-18 dc więc na test chyba jeszcze za wcześnie co?
 
Do góry