reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

U nas nie chodzi o to że M nie chce się małą zajmować... Tylko o to że jest wiecznie zmęczony. Spi po 4 h na dobę. Ja się mu nie dziwię, że jak przyjdzie to tylko myśli żeby się położyć. A ja bym chciała żeby pobawił się z małą, bo Ona naprawdę za nim tęskni. Jak dzwoni i daje na głośnomówiący to szuka go po pokoju i aż nie oddycha z wrażenia....
Karola młody, nie młody. 58 lat. Za wcześnie żeby umierać. Miał by córkę w Twoim wieku ale zmarła w 2 klasie podstawówki. Najgorsze jest to że mieli dużą gospodarkę. I teraz kuzynka została z tym wszystkim a ona pracuję. Wiadomo my w miarę możliwości będziemy pomagać. Ale Męża jej nie zastąpimy...
 
reklama
mam pytanie do dziewczyn ktore kupowały juz ubranka jaki rozmiar najlepiej kupic dla maluszka na pierwszy miesiac?ja myslałam zeby kupic 56 bo z tego co wiem mało dzieci rodzi sie ponizej 55 cm, ale sama nie wiem, a jak beda za duze?
 
Kochane, u mnie dzis 33 dzień cyklu i okresu brak... testowałam 2 dni temu i był wynik negatywny - jak myślicie kiedy jest sens zrobić kolejny test??

Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko
 
Matita masz dosyć długie i nieregularne cykle, więc bez określenia mniej więcej kiedy była owulacja raczej trudno powiedzieć kiedy robić test. Nie ma sensu wydawać kupy kasy na testy, lepsza już beta. Może poczekaj jeszcze 2 dni? Sama nie wiem :p
 
nisiao jak by to był wyrostek to łatwo to sprawdzic połóż sie na plecach i zegnij noge prawa w kolanie a potem wyprostuj, jak nie dasz rady bo ból bedzie za duzy to wyrostek, a poza tym bedziesz miała goraczke, taki test zrobił chirurg mojej tesciowej jak sie zgłosiła z bólem. to moga byc tez wiezadła albo jelita, może spróbuj popic siemie lniane mielone? troche łagodzi żołądek i jelita, mnie tez bolał brzuch z prawej strony i to mocno i okazało sie ze samo po paru dniach przeszło, lekarz kazał brac no-spe. a ja myślę że to mogło być spowodowane zaparciami bo jest wtedy duzy ucisk na jelita i dlatego mnie bolało.
 
reklama
matita jesli twoj najdłuzszy cykl mial 40 dni to dopiero wtedy moze wyjsc test, moze zrob za pare dni bete? a jak nie to poczekaj do tego 40 dnia albo nawet dzien dwa po i wtedy zrob test. mi test wyszedł w dniu spodziewanej miesiaczki ale ja mam regularne cykle a poza tym kreseczka była ledwo widoczna, po dwóch dniach juz było mocniej ją widac.

a zapomniałam wam sie pożalić że sąsiedzi z dołu robią remont generalny, sami sie wyniesli na czas remontu a ja ledwo co daje rade w tym hałasie, ciagle wiercą i nawet młotami pneumatycznymi rozbijali kafelki:( tragedia. i tak czasem cały dzień aż mi głowa pęka od tego. martwie sie ze maluszek tez juz słyszy te hałasy i mu przeszkadzają:-(
 
Do góry