reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

kłaczek no blizniaki parka to tak sie zachodzi, jak masz dwie dostawy plemników, jeden sobie przeżywa dłużej choc wolniej pływa jest z pierwszego seksiku kilka dni przed owulką i dzielnie czeka na jajeczko, a drugi wpada w ostatniej chwili po seksiku tuż przed owulką. ten wytrwały to dziewczynka a ten spózniony szybki to chłopak. no i oba muszą znalezc 2 jajka, bo jednojajowe to nie wychodzą parki

trampki wyczesane!
 
reklama
Neee... W moim przypadku to byl XX szybki i wsciekly - widze po corce.:-D Z reszta oboje sa z tej samej inwazji bo to pamietam.
A paputy... Wrrr... Robie do pary. Czemu to musi byc identyczne?
 
Kłaczku paputki piękne, ty to masz talent:-)
Emy cieszę się, że wszystko wporządeczku, teraz grzecznie odpoczywaj.

U nas przed chwilą ulewa z gradem i burzą przeszła. Oj będą drogie owoce w tym roku:(
 
Kłaczek nie jestem zbyt wylewna w prawieniu komplementów, tym bardziej uwierz w szczerość tego co Ci powiem: TWOJE TRAMPOLE ZAWOJOWAŁYBY PORTALE AUKCYJNE, więc rzuć te kanapki i dziergaj dziergaj dziergaj. Ja zamawiam sobie jedną parę niezależnie od tego czy mi się kiedykolwiek przydadzą czy nie :-)
 
Patka, dzieki. Skonczylam, mam oba, czyli wyrobilam sie.
Poroniona, te trampole to masa piep...a sie, ale wychodza faktycznie ciekawe. Dzieki za uznanie. Kanapek to ja juz od dawna nie robie - skonczyly sie w srode po Wielkanocy, wiec z dzialan dochodowych zostaly mi tylko poniedzialkowe popoludnia z Jenny. Dlubanie to ja kocham i moglabym na okraglo, ale obawiam sie ze w dobie chinskich wynalazkow wszelkiego typu, rekodzielo raczej sie nie sprawdzi. Owszem, jako hobby, dla satysfakcji (ale nie tej wymiernej), dla zabawy. W Polsce zylam z rekodziela, ale robilam bizuterie i sprzedawalam ja na Krakowskiej starowce - znakomita wiekszosc klientow to byli turysci.
 
Emy kochanie leż cały czas, ale dobrze, że juz szwy założyli, ale i tak się oszczędzaj.

Ewelinka światełka dla Twojego meża i Michałka (*)(*) musisz byc silną kobietką...nie wiem co napisać...tak bardzo mi przykro, że tyle musiałaś przejsć...

Kłaczek te trampeczki są piekne, ja tez takie chce!!!Ale wiesz to nie głupi pomysł jakbyś dziergała i nam sprzedawała, bo one są piękne i w ogóle naj naj naj :-)

Mrówka Igorek śliczny tzn przystojny :-)
 
No problem, Bibiano. Jak juz wspominalam, prosze komu jakie i najlepiej jeden adres do wysylki. Ktos tu proponowal ze najlepiej by bylo jedna przesylka do kraju i po Polsce juz byscie sobie rozeslaly. Ja moge nadlubac. Skojarzenie... Przeciez rownie dobrze moga byc czerwone, nie tylko granatowe...
 
Niepotrzebnie Ci wstyd, anulka. Cos sie dzialo, cos sie ulalo - normalne. Kazdy czasem potrzebuje "wyrzygac robaczki".
 
reklama
no tak tym bardziej że mama zrozumiała swój bład i mnie przeprosiła. Ale w tamtej chwili było mi strasznie przykro,.
Dobra! wracam do mojego śmiesznego świata!koniec płaczu!
Emy
Trzymam kciukasy za Was!
Kłaczku a różowe z lila dałoby rade?kurcze ja ci moge te druty posłać bo mi w domu lężą a po co mi one.
Mrówka ślicznusi ten Twój synuś.:tak:Przeżyłaś koniec świata kasiu?:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry