reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

karollciu ale malutka sie tak rusza bo takie żywe z niej dziecko i tyle.Zobaczysz ze jeszcze da ci popali w nocy . Wiadomo że sie boisz , ja sie nie dziwie, ale dziewczyny mam przeczucie że nic złego sie nie zdarzy z waszymi dzieciaczkami . I tego sie bede trzymać.
 
reklama
zjola- no ja też w to wierze bo inaczej bym zwariowała.
Smacznego
anulka- ja wiem ze to na pewno zywe dziecko,Jak Melka się tak ruszala to sie smialam a teraz to jest strach.Ale musze byc spokojna dla Amelki dla siebie bo inaczej zwariuje.
 
Ostatnia edycja:
Ide sobie na leżaczek troszku sie poopalać bo blada twarz ze mnie sie zrobila ostatnio.Jeszcze te blond włosy i w tunelu mogłabym wieczorami straszyć.:-DA czy któras z dziewczyn jest może dermatologiem????
 
wiem karollciu , mnie sie dobrze mówi , rozumie Twój strach , bo jest on w pełni uzasadniony. Ale trzymam &&&&&. będzie dobrze.:tak: Ja też sie lubie smażyć , uwielbiam lato , natomiast jak pada deszcz to ja jestem jak ten moj pies - nie do zniesienia.:-D
 
mrówka nie ma silnej woli ha ha ha :-D:-D:-Dbo jak ci zdziele miśkiem to zobaczysz!!!!!
ide na ten leżak bo już mi sie wlancza adhd i nie umie sobie miejsca znaleśc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no mnie chodzi o syna , bo wczoraj byłam u dermatologa i mnie opier.....a że tak pozwalam dziecku chodzić z nieposmarowanym palcem , i musze sie do Bielska do chirurgi plastycznej umówić na laserowe pozbycie sie problemu.Leki prawie 100 kosztowały , masakra.Ale nic , żeby mu już z tym paluszkiem nic sie nie działo , to najważniejsze.Zmykam babki, miłego dzionka, słonecznego i wogóle aby sie Wam udzielił mój humorek bo dla mnie to jest za duży i potem jak sie nakręce to nie potrafie sie zatrzymać.:-Di moje zachowanie można przyrównać do dzici w piaskownicy co \ciesza sie z babki z piasku. No taka adehadowa dziołcha z e mnie.Narka .
 
Witam Was babeczki s rana :)

Wczoraj nie pisałam, bo miałam bardzo pracowity dzień i nie było ani krzynki czasu.
Moje dziecię leży plackiem ale temperatura dochodzi do 38 stopni, więc nie jest najgorzej. Bierze osłonowo antybiotyk i czekamy co z tego wyniknie.
Ja dzisiaj zaczęłam wspaniale dzień. Obcięłam sobie prawie cały opuszek kciuka lewej ręki. M stwierdził, że może trzeba szyć ale ja zaklajstrowałam plastrem i chyba przyrośnie :) W tej sytuacji dowiedziałam się jak bardzo przydaje się człowiekowi lewa ręka :szok: a kciuk w szczególności :)

Anulka
gratuluję niepalenia :)

Czarna, Kairka
wielki buziak :)

Onaxxx
dziwnie się zachowują te twoje koleżanki, przecież nie trzeba gadać tylko o dzieciach i mężach. Wieje nudą. Jest tyle różnych tematów. Ja to paplam o wszystkim łącznie z polityką, zwierzakami, których nie mam, pogodzie, pierdołach, pracy, włosach i uciętym palcu. Mamusiu jakie one są monotematyczne! Życzę żebyś poznała ciekawsze koleżanki.

Buziam wszystkie pozostałe, bo nie doczytam, nie doczytam :no:
Witaj w klubie .
Dopiero mi się lewa ręka zarosła.Też odcięłam opuszek tyle ,że od drugiego palca (serdeczny?);-):-):-)

Młodemu dużo zdrówka życzę i niech nie da się chorobie.
Mój młody już od rana siedzi z kopytkami na stole w jadalni i gra na laptopie ,oglądając bajki w telewizji i rozwiązując krzyżówki w książeczce :rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D
On ma to chyba po mnie ,bo ja też robię 1000 rzeczy na raz :-D:-D:-D

cześć słoneczka :-)

onaxxx ja ci też tylko mogę napisać olej takich przyjaciół ciepłym moczem :-) ja też myślę jak pozostałe, że to one są egoistycznymi zapatrzonymi w siebie narcyzami, tfu tfu fuj, by ich gęś kopła!

zjolcia coż to za dziadostwo się przyplątało młodemu? a z tym palcem to może lepiej podjedź na pogotowie, a jak ci się jakaś infekcja wda albo przyklei spowrotem byle jak? nie ładny będzie paluszek. chyba musi bardzo boleć- daj podmucham i pociumam :-)

aneczko jak nałóg? ty mi się w nocy śniłaś!!!!!! stanełaś u mnie w drzwiach (od balkonu co najlepsze) i miałaś w ręce jakąś torbę foliową a w niej miśka i zdzieliłaś mnie tak jak te kobitki na benny hill-u :-) i dom mnie: a co ty mrówka myślisz, że cię nie znajdę, co ja dam radę a ty nie! i znowu ryp. obudziłam się i myślę czy serio czy nie i zaczęłam się śmiać, i nagle wyłazi spod kołdry Igor z tekstem a kuku, kuźwa jak się wystraszyłam! zapomniałam, że w nocy przyszedł do nas do łóżka :-) może to młody mnie tak kopał :-)

Kasia Twój sen powala :-D:-D:-D:-D:-D
Witam z rańca :-)
onaxxx wiesz co?olej te wariatki i tyle , znasz przecież to przysłowie,,najlepszych......poznajemy w biedzie,, więc sama widzisz że nie są wart Ciebie.Najlepiej powiedzieć prosto z mostu co o myslisz. Ja mam tylko jedną przyjaciólke , koleżanki?jak jest dobrze to są no a jak w Twoim przypadku wiedza że zawsze je w czymś wyręczysz czy pomożesz bezinteresownie , mają cie za nic i tyle. Moj śp.tatko zawsze potarzał że człowiek musi przede wszystkim szanować siebie bo jak siebie ni eszanujesz nie będą. Więc olej je , nie zasługują na Twój szacunek
kaśka ale sie uśmiałam !!!:-D:-D:-DNo przydałoby ci sie za te fajki , przydało:-Dja jak narazie nie kurze:szok:
karollcia o już ci stuknlo 22 tc. supcio.
oj ziólko ty niezdarko!!:-Dnie no żartuje , musiało boleć jak pierun.
Czarna faceci mają jaieś czasami swoje zachowania gorsze jak dziecko ale taki to woli nic nie gadać bo myśli że tym sprawe załatwi.A może sie boi , nie wie czy Cie nie urazi czymś co powie , kurcze do facetów to osobny słownik by sie przydal.Take palanty z nich czasami są.
poroniona dzięki za info o psiaczkach , tylko że mój to typowy uparciuch , wie że coś zle robi ale robi to dalej, ale i tak go kocham. Za pana wybrał sobie mojego , ja tam moge mwić , ba! nawet prosić i nic nie pomaga.A wystarczy że moj jest w domu to psa nie ma , taki potulny.Wiem że musze sie postarać go troszke zacząć przyzwtczajać ale póki co zostają dzieci znajomych a na nie warczy jak cza, ale tylko jak ja wezme na rece. Mo moze brać i jest spoko.
Bibiana a może to rzeczywiście jakiś znak , Igor .
As dogoterapeutka mówisz? oj to super bede pamiętać na przyszłośc.buziaki.
Kłaczku buzka dla ciebie i Twojego Zimorodka.

Nie ma sprawy ,służę radą.
Niektóre zachowania możesz już wyeliminować ,uzależniając psa od czegoś ,na czym wybitnie będzie zależało;-):-):-)
Proste i skuteczne -zawsze działa.:tak::-):-)
Jakby coś to pisz chętnie pomogę.:tak::-):-)

Onaxx takie koleżanki to szerokim łukiem omija ,żeby się nie denerwować .
Jesteś młoda ,ładna,inteligentna dziewczyna ,a z takimi ograniczonymi się zadajesz .Daj na luz i będzie git.;-):-):-)
Pamietam jak moja młoda w 6 klasie podstawówki zaczeła narzekać ,że jej dzieci w szkole dokuczają ,bo ona z nikim bliższych kontaktów nie utrzymuje.:-:)-(
W końcu poszłam do dyrektorki i pytam jak to jest.
Taka inteligentna dziewczynka,każdemu zawsze pomoże ,nauczyciele ją wychwalają ,a ma kłopoty z rówieśnikami ..
Dyrektorka na mnie popatrzyła i powiedziała...
Aneta ,a z kim ona ma tam rozmawiać? Z debilami? Z plastikową inteligencją ?Czy z ciuchami firmy Nike,Puma i Adidas?:-D:-D:-D:-D
W tej klasie nie ma normalnych dzieci :no::szok::szok::szok:
Tam same ochy i achy ,wyżej srają niż dupę mają :-D:-D:-D:-D
Nie dziw się ,że ona się nie dogaduje ,bo Klaudia jest NORMALNA :rofl2::rofl2::rofl2:
Przyjdzie czas to przyjaciół znajdzie .
Daj jej czas :tak::-):-)
Od tamtej pory mineło już 2 lata.
Klaudia od roku ma chłopaka :rofl2::rofl2::rofl2: a jej koleżanek przybywa z chwili na chwilę.
Przyjaciółkę ma tylko jedną ,widzę ,że się dogadują na każdym szczeblu .
Rozmawiają o wszystkim od kłopotów po wielkie wyprawy takie w marzeniach.
I tak ma być.
Nie bój się zmieniać towarzystwa jak widać na powyższym przykładzie - Kto szuka -ten znajdzie ;-):-):-)

Witam kochane w środę.
Wracam dziś do pracy.
Właśnie kończę prezentację i zaglądam do Was :tak::-):-)
Za chwilkę jakieś śniadanko i trzeba do sklepu się wybrać,z psem na spacer.Chałupkę trochę ogarnąć,obiad ugotować,pranie wstawić :rofl2:
Na 14 do fundacji i:
Na dzień dobry mam 2 dzieci,potem spotkanie z prezesem,i kolejne dziecko,a na 17 .30 pewnie muszę jechać na wywiadówkę do młodej.:tak:
Nie będzie dziś czasu na nudę :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Kaira, ja tez. Czekam na list ze szpitala i bardzo sie niecierpliwie.
Zjola, dokladnie. Jest tyle tematow poza "zupka kupka", ze jesli ktos ogranicza sie wylacznie do nich, to znaczy ze dopadla go choroba kury domowej. Z palcem niezle sie urzadzilas... Kurcze, lewa reka sie przydaje, a w takiej sytuacji to taki palec tylko przeszkadza. Irytujace w najwyzszym stopniu.
Uuuu, kasia... Anulka dala rade a Ty nie? Nie wierze! :-(A z miska chcesz?
 
Do góry