reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dla mnie 6 dni to koszmar, jak mi się poprzestawia i będę miała cykle 20-24 dniowe, to co 2 tyg na tydzień - oszaleję, właśnie zaczął mnie boleć lewy jajnik , więc chyba znowu @ przyjdzie jakoś po 20-24 dniach. No i jak tu zrobić badanie Prolaktyny? Wyczytalam że w 21 dniu się robi, a u mnie 21 dzień to wychodzi 1 dzień :(

As - Ja też o tym kiedyś myślałam , ale trochę mnie cena przeraziła, znajomy mojego męża ma to w domu , i nie narzeka, bo nie musi teraz z łóżka się ruszać i rękami machać jak przy zwykłym odkurzaczu, my z kolei kupiliśmy z myślą o przyszłym potomstwie taki cichy elektrolux i też się sprawdza przy sierści, Ja mam włochatego persa , więc sierść co nie miara, skarpetki można zrobić na drutach :)
Znalazłam awet w rozsądnej cenie roombe i scoobę razem ,więc dlatego się zastanawiam.:tak:
To jest fajne ,bo się programuje jak wychodzisz ,ustawiając wirtualne ściany możesz sprzątnąć cały dom nie przebywając w nim .;-):-):-)
Wracasz z pracy do domu i masz miłe zaskoczenie ,przynajmniej podłogi już posprzątane.:-D:-D:-D
Twój pers w porównaniu z moim goldenem to pchełka.;-):-D:-D:-D
 
reklama
Moja pewnie by oszalała jakby sama zostala z takim czymś w domu. A tak w ogóle to powiem Wam że zwierzęta wyczuwają nastroje swoich właścicieli, jak mam takie straszne dołki to przychodzi i tak po swojemu mnie pociesza, a czasami to mam wrażenie jakby się bawiła z kimś kogo my ludzie nie widzimy, i wiem może to głupie, ale myślę że może bawi się z naszym słodkim aniołeczkiem...
 
Ewelinko ja też nie lubię marca. 2-go marca tamtego roku dowiedziałam się, że serduszko nie bije, na drugi dzień było już po wszystkim. Zbliża się ta data i będzie niestety następna po drodze, czy któryś miesiąc okaże się dla nas łaskawy?

Witam nowe aniołkowe mamusie. Czemu nas tak dużo ...
 
Moja pewnie by oszalała jakby sama zostala z takim czymś w domu. A tak w ogóle to powiem Wam że zwierzęta wyczuwają nastroje swoich właścicieli, jak mam takie straszne dołki to przychodzi i tak po swojemu mnie pociesza, a czasami to mam wrażenie jakby się bawiła z kimś kogo my ludzie nie widzimy, i wiem może to głupie, ale myślę że może bawi się z naszym słodkim aniołeczkiem...
No ja już przetestowałam i Nil się nie boi,podszedł ,obwąchał i legł jak kłoda na ziemię ,a roomba go objeżdżała dookoła :-D:-D:-D:-D.
Mój pies już 3 krotnie uratował Kubusiowi życie ,wyczuwa jego nastroje momentalnie.:happy::-D:-D
Ale to fakt nieraz też mam wrażenie ,że oprócz nas jest jeszcze ktoś w domu (w moim przypadku to 4 aniołki) i tylko pies to dostrzega .:tak:;-):rofl2::rofl2:
 
Witam.Znow przybylo aniolkowych mam zapalam dla was swiatelko zostancie z nami.Wiem jak sama przerzylam strate aniolka i weszlam na to forum pierw czytalam i odwazylam sie rowniez napisac i naprawde sa tu super dziewczyny duzo mi to pomoglo dodalo sily na kolejne starania i to ze jednak sie udaje po tym ile tu juz dziewczyn zostalo mamusiami:-).Wiec glowa do gory i duzo pozytywnego myslenia wiem ze na poczatku to trudne ale pomalu przyjdzie na to czas.
 
EwelinaK26 - przykro ... nie wiem więcej cóż mogę powiedzieć to trudny temat.. zgodzę się jednak z Lady MK.. Bilans życia i śmierci musi zostać wyrównany :)

Lady MK - miewałam @ takie jak ty tyle, że ja z jakieś niecałe dwa lata temu tak miałam po 9 dni .. co miesiąc.. a ponoć przy PCO to powinno być odwrotnie...hmmm [?] Teraz z moją @ jest trochę lepiej ale czasem tak boli, że ketonal nie pomaga.. pozostaje zwijać się z bólu na podłodze lub stosować Castagnus dożywotnio...:wściekła/y:

Wybaczcie dziewczyny, że jestem jakaś taka jak kluski z olejem ale tak się właśnie czuję... Stoi mi jakaś klucha na gardle i w żołądku i ani w te nie chce a w drugą to ja nie chce.. bekanie (odbijanie pustym powietrzem) mnie nie opuściło.. ale ten stan jednego wielkiego bleeee jest ciężki do zniesienia.. zaraz nie wytrzymam :-:)-:)-(.
 
As, fajna zabawka, ale u nas by nie przeszla... Raz ze wszedzie dywany, dwa ze kociarnia w 4/5 dostalaby zawalu, a pozostala 1/5 polowalaby na urzadzenie.
Anastazja, mam 3 dlugowlose koty, 1 z przedluzana sierscia i 1 krotkowlosego, a ostatni gosci u nas mix krotkowlosego brytka - schody dostaja brody, na wykladzinach scila sie bogate zloza futra. Szczotka odkurzacza dostaje agonalnyh drgawow.
 
witam wszystkie w ten sloneczny czwartkowy dzien :-)
dla nowych aniolkowych mam zapalam swiatelko(*)
ja tez tak pisze jakbym wogole nie pisala ale wpadlam w rytm pracy i nie mam czasu nawet kiedy pisac dzisiaj mam troszke go w zapasie i dopiero bede miec go przez caly prawie marzec bo mam zalegly caly urlop (15 dni) dany ale nawet to dobrze bo zrobie z moim maly remont w mieszkaniu i polatam jeszcze po lekarzach 7 marca mam gin i bedzie robil mi te ostatnie badanie z posiewu krwi @ i jeszcze musze skoczyc do dentysty i po tym juz zaczynamy szalenstwo dzidziolowe wszyscy z mojej pracy juz trzymaja kciuki zeby wszystko bylo ok i te ich fluidy dobrych mysli przechodza na mnie a ja zarazam mojego i sadze ze damy rade przez to przejsc jak tylko zafasolkuje :-D
jestem dobrej mysli wszystkim zycze rychlego zafasolkowania a te ktore juz maj male istotki pod serduszkami zycze pomyslnego zakonczenia ciazy w terminie i buziolki dla was moje drogie:-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Dziewczęta,
mam do was, ekspertek, takie pytanko... ;-) Chodzi mi o to, po jakim czasie rozpoczęłyście przytulanka...? Tylko nie te staraniowe, ale takie "normalne" - czysto przyjemnościowe... :zawstydzona/y:
Jakoś wcześniej nie miałam głowy, żeby o to dopytać, a żaden z lekarzy nie poruszył tego tematu i stąd moja niepewność... Niby fizycznie jest już ze mną ok, przestałam krwawić, nawet w sumie już nie plamię, brzuch nie boli, jedynie jak się zapomnę i coś podniosę cięższego, ale chciałabym mieć pewność, że nie ma jakichś innych przeciwwskazań... Liczę na wasze doświadczenie... ;-)

Boox2, współczuję tych bolesnych @... U mnie co prawda też nie było nigdy rewelacji (no chyba, że wtedy, gdy "anty" brałam), ale zwykle ból był do zniesienia, ewentualnie po jakimś zwykłym przeciwbólowym prochu przechodził. Większy problem był z ilością, nieraz lało się ze mnie, jak z kranu, żelazo się wypłukiwało, aż potem pod stan anemiczny podchodziłam i trzeba było uzupełniać... No i u mnie standard - cykle wybitnie nieregularne: od 28 do 40 dni... Musiałam zacząć stosować testy owulacyjne, bo inaczej mogliśmy sobie trafiać, jak z wiatrówki na strzelnicy... ;-) Zwłaszcza, że okazało się, iż owulację mam późno - w dwóch ostatnich 33-34 dniowych cyklach, to dopiero 22 lub 23 dnia...

Co do twoich problemów, to zastanawiam się, jeśli to kłopoty żołądkowe, to może byś spróbowała gorzkiej herbaty z imbirem... Łyżżeczkę imbiru do gorącej herbaty i wypić mocno ciepłe... Nie smakuje co prawda za fajnie, ale to sprawdzony sposób mojej babci...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry