reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

soglam,
rzeczywiście, jak "zgłodniejemy", to później może być bardzo smakowicie... ;-)
U mnie, szczęście w nieszczęściu, obyło się bez zabiegu, chociaż termin miałam już wyznaczony... Na szczęście dzięki niezdecydowaniu lekarzy, udało mi się w międzyczasie "oczyścić" i "urodzić", choć to może nie do końca dobre określenie w przypadku 10-tygodniowej ciąży, która podobno przestała się rozwijać około 6 tygodnia... U mnie jednak tak to właśnie przebiegło, że "urodziłam" (nienawidzę określeń typu "wydalić" - są takie brutalne i bezduszne) wszystko, co się przez ten czas zdążyło wykształcić pod moim sercem... :-( Tak więc chociaż pod względem fizycznym wszystko przebiega u mnie dotychczas prawidłowo...poza samą ciążą niestety...
 
reklama
Magda, wyluz - zwykle wzdecie moze byc.
As, to pieknie. Stres plus nienajlepsza kondycja (przeziebienie) - moze byc cokolwiek. A po karetke nie zadzwonil bo ma nawal roboty - oni sa straszni pod tym wzgledem.
Lady MK, ale scan kontrolny Ci zrobili? Macica sie w calosci oczyscila? To wazne, zeby nic nie zostalo.

A ja hoduje wnerwa. Bylam dzis ustalic appointment do GP - chce sepic o badania. Nie ma. na urlopie do 14.03. W naglych przypadkach mozna probowac sie umowic do innego GP, ale nie obiecuja ze sie da, polecaja Emergency. Az tak nagly przypadek nie jestem, ale wqr..a jestem na maxa.
 
Ostatnia edycja:
Witaj Lady MK, światełko dla Twojego Maleństwa (*).
Też próbowałam być tak ambitna w czytaniu jak Ty, ale wcześniej się poddałam. Dziwny zbieg okoliczności, ale to właśnie do Krakowa pojechaliśmy leczyć z Mężusiem nasze rany, bardzo nam to pomogło. I znowu, o ironio, wyjechaliśmy z Krakowa właśnie w poranek walentynkowy. Jestem z Tobą całym sercem. Trzymaj się cieplutko.
 
Cześć dziewczyny.. Wiecie co dobija mnie ...bekanie! Cały Boży dzień dziś ciągle bekam pustym powietrzem...coś okropnego.. :eek::baffled::-:)wściekła/y: i ten śluz... który sprawia mi przykrość swoją jak by "wilgotnością"...

(*) światełko dla wszystkich nowych aniołkowych mam..:-(
 
hej dziewczynki!!!
jestem padnieta ze szok, wczoraj nocny dyzur w pracy, dwa toczenia krwi, trzy poronienia, wybuch butli z gazem i chlopak w ciezkim stanie.....wrocilam rano do domu zdrzemnelam sie 2 godz i kolezanka dzwoni z pracy ze zaslabla i lezy na izbie pod kroplowka i nie da rady w pracy....musialam jechac
widze ze znowu nas przybylo...:-(
(*)(*) dla Aniolkow
as maz pewnie ma te bole ze stresu...tez kiedys tak mialam zemdlalam w pracy, podlaczyli monitory itd i okazalo sie ze to stres i przemeczenie, wyplukany magnez i potas, kilka kroplowek i jak nowo narodzona bylam....ale do lekarza powinien isc

nie pamietam kto o IgG i IgM pytal.....robic obydwie klasy
 
LAdy MK, Olusia, Zajączek - zapałam światełko za Wasze Aniołki
[*]


pozdrawiam Was serdecznie - przepraszam,ze z doskoku :(


pamiętam o Was:)

pozdrawiam
 
hej dziewczynki!!!
jestem padnieta ze szok, wczoraj nocny dyzur w pracy, dwa toczenia krwi, trzy poronienia, wybuch butli z gazem i chlopak w ciezkim stanie.....wrocilam rano do domu zdrzemnelam sie 2 godz i kolezanka dzwoni z pracy ze zaslabla i lezy na izbie pod kroplowka i nie da rady w pracy....musialam jechac
widze ze znowu nas przybylo...:-(
(*)(*) dla Aniolkow
as maz pewnie ma te bole ze stresu...tez kiedys tak mialam zemdlalam w pracy, podlaczyli monitory itd i okazalo sie ze to stres i przemeczenie, wyplukany magnez i potas, kilka kroplowek i jak nowo narodzona bylam....ale do lekarza powinien isc

nie pamietam kto o IgG i IgM pytal.....robic obydwie klasy
onaxxx -dzięki za podpowiedź
lekarz powiedział,że podejrzewa stan przed zawałowy i wysłał go do szpitala ,a ta moja trąba nie chce jechać.:szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Właśnie do mnie mąż dzwonił :sorry::sorry::sorry:
Teściowa wróciła teraz od lekarza ,ma rozległe zapalenie oskrzeli z początkowym płuc.
Dostała skierowanie do szpitala i też się zapiera ,że nigdzie nie idzie :no::wściekła/y::wściekła/y:
Wzięła od lekarki antybiotyki do domu i inhalatory.:-:)-(
Kuba do teraz chodzi w piżamce i twierdzi ,że ma ferie ,więc ubierać się nie musi :szok::-D:-D:-D:-D
Ja już wymiękam przy tej mojej rodzince :crazy::crazy::crazy::crazy:
A tobie współczuję też takiej pracy.:sorry::sorry::sorry:
Nigdy nie wiadomo jak dzień minie :sorry::sorry::sorry:
 
Widzę, że nowe Aniołkowe mamy się pojawiły... Witajcie dziewczyny... zapalam (*) dla Waszych Aniołków.. Przykre, że ciągle i wciąż i ciągle nas przybywa...

Onaxxx ja pytałam o te badania, bo robiłam tylko Igg... Ale masz nawał pracy,... wspólczuję.. Ja szpitali mam poprostu dość...

As mam nadzieję, że z mężem wszytsko w porządku i to zwykłe przemęczenie..

Mój P. dzisiaj dostał wypis ze szpitala.. to jakaś paranoja.. Jesteśmy znów na początku drogi, bo znowu dostał skierowanie do poradnii urologicznej tylko ,że do Kielc.. Przecież w poradnii byliśmy miesiąc temu...i mu nie pomogli.. A żeby było weselej ..dzwoniliśmy do tejże poradni.. Babka mówi, że przyjmują tylko 10 osób i trzeba być od samego rana.. Rejestracja jest od 12 a lekarz przyjmuje od 15.00. Więc co? Wyjedziemy o 5 rano... gdzie przy rejestracji może okazać się, że jesteśmy 11 w kolejce i do domu?? I tak może być w kółko..
 
as skoro lekarz podejrzewa stan przed zawalowy to nie ma na co czekac tylko do szpitala, a tesciowa to moze sobie siedziec w domu;-)
aniunia zrob cytomegalie, toxo, chylamydie w IgM bo to byc moze ktorys z nich jest powodem poronienia
ja robilam obydwie klasy na poczatku ciazy i po stracie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Onaxxx toxo robiłam już w obywdu mianach.. Dziaj odebrałam wyniki hormonów.. Wszytskie w porządku oprócz prolaktyny po tabletce.. Co ja mam zrobhić ,żeby "siedziała na dole" ? Po tabletce wynik mam ponad 5000... Czy ja całe życie będę jechać na bromergonie??
 
Do góry